Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

stebuklas biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
LAbukas

PAs mus vakar bande snigt biggrin.gif Bet daugiau i lietu panasu buvo biggrin.gif Pasmugtu,kaip cia foto ir uzdarytu visas mokyklas,autikai sustotu ir visas transportas biggrin.gif Stichine nelaime UK sniegas..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 12 01, 09:55)
LAbukas

PAs mus vakar bande snigt biggrin.gif Bet daugiau i lietu panasu buvo biggrin.gif Pasmugtu,kaip cia foto ir uzdarytu visas mokyklas,autikai sustotu ir visas transportas biggrin.gif Stichine nelaime UK sniegas..

tai taip ir atsitiko, kaimynė vaikų į mokyklą neišvežė, paskambino, kad žuvies užsakytos neatveš ir apsipirkimo jokio nebus bigsmile.gif . Gerai šiai dienai turiu rezervo kameroje, po pietų ar ryt sakė dukra iš namų kažką atveš, jei išsikapstys su mašina biggrin.gif
man juokas ima, apsidžiaugiau. po trijų savaičių liūčių bent kažkiek šviežumo, o čia gyvenimas jiems sutojo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 12 01, 10:36)
tai taip ir atsitiko, kaimynė vaikų į mokyklą neišvežė, paskambino, kad žuvies užsakytos neatveš ir apsipirkimo jokio nebus bigsmile.gif . Gerai šiai dienai turiu rezervo kameroje, po pietų ar ryt sakė  dukra iš namų kažką atveš, jei išsikapstys su mašina biggrin.gif
man juokas ima, apsidžiaugiau. po trijų savaičių liūčių bent kažkiek šviežumo, o čia gyvenimas jiems sutojo blink.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o rusijoj jau rugsėji rode koookios pūgos buvo ir kiek prisnigo, badu išmirtu jie tokiomis salygomis smile.gif

Sveikos

Giega, kaip sveikatos ko keliu dienu? Esu ir aš persivertus, iš mašinos nieko neliko ant tralo ir laužan o mes sveiki gyvi išlindoem tik kad paskui kaulus žiauriai skaudejo per visas vietas unsure.gif
Atsakyti
Del to sniego,kai jicia buna 1-2 valandas,niekas neturi zieminiu padangu,tai ir nepavaziuoja paskui.. O ir namai vienos plytos.. Butu salciai jaip KT tai ir reikalavimai kiti butu.. Skotijoj,kur sniego tikrai buna,ir namai padoresni ur padangos geros..

Man skauda ranka.. melyne juoda.. Negaliu normaliai oakelt jos.. Irzandikauli..taip neskauda,bet negaliu pilnai ussiziot ir stipriai kramtyt..
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas
Lyzuka, mes ant stogo kai apsivertem ir nenukentejom. Tik gal akumo skystis ar kas striuke odine pragriauze ir dzinsus. Nu ir nuorukos is pelenines isbirejo vos ne ant galvu. Bet tokie vyrai greit sustojo, duris atidare, dirzus atsege ir kazkaip issikabarojom. Tada policija sustabde masina ir, kadangi pora vaziavo i Palanga, liepe mane ten nuvezt. Zmones net pinigu neeme biggrin.gif Matyt atrodziau kaip liudnojo vaizdo riteris ax.gif

Uzvakar baigesi mano sportas, liudna, bet nuo vasario lyg vel bus 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sugedai, Ingrida, su pusryciu ruosimu, oi sugedai. Tik kava tinka, du puodeliai biggrin.gif

Snd. ruosiausi siurbt ir plaut grindis, bet.....Palauks rytdienos, gal tvarkymosi muza aplankys ax.gif

Vel atsidariau anglu klb, mokymosi tinklapy, lyg geriau tarima girdziu ir zodziu zinomu randu ax.gif Kazkaip vaikis per Skype ana sestadieni pasake: mokykis, zinai tavo amziui jau pokyciai smegenyse darosi, treniruok jas mirksiukas.gif Klausau ir treniruosiu.

Labas visoms grazia sekmadienio popiete
Atsakyti
http://turtleoutlet....s-internetu?p=6

Nepirkot iš jo?
Nebus koks ala ebejus bigsmile.gif

Sveikos
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 12 03, 17:03)
http://turtleoutlet....s-internetu?p=6

Nepirkot iš jo?
Nebus koks ala ebejus  bigsmile.gif

Sveikos

Pirkt tikrai nieko nepirkau,bet mane is kart sulaiko tokios kainos -8.47 ,15.13 4.98
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti