Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Jodo testas del skydliaukes galima daryti. Cia aš mandriai pavadinau. Reikia patepti kokią kūno vietą jodu: pilva ar bet kur, kur nesimato. Jeigu po kelių ar keliolikos valandų jodas išnyksta be pėdsakų, tai rodo, kad trūksta jodo. Greičiausiai bus skydliaukės veikla sutrikusi. Bet, ehoskopija ir kraujo tyrimas (TTH) parodys tiksliai 😉
Atsakyti
pas mane problemis su skydliauke, o jodo perteklius, dabar net žuvį su silke uždraudė valgyt blink.gif Kruopų, duonos saikingai reikia, pieno produktai nesveika vyresniam amžiui, vaisiai cukrus, gerai bent daržovių galima valgyt, o tai meniu tik iš kelių produktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 11 29, 19:15)
pas mane problemis su skydliauke, o jodo perteklius, dabar net žuvį su silke uždraudė valgyt blink.gif Kruopų, duonos saikingai reikia, pieno produktai nesveika vyresniam amžiui, vaisiai cukrus, gerai bent daržovių galima valgyt, o tai meniu tik iš kelių produktų biggrin.gif

Jo, būna ir taip. Kur to jodo tiek radai bigsmile.gif viskas sveika, tik saiko reikia, o tai tuojau apskritai bus gyventi nesveika biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 29 lapkričio 2017 - 19:36
QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 27, 11:35)
pas mus užsikiše kažkur kur jau sueina bendrai vamzdžiai nuo kriaukles virtuvej ir indaploves tai kai plaunu ka virtuvej kyla vanduo indaplovėj, supyliau kurmio po  0,5 l buteliuka i abu vamzdžius, kolkas jokio pgerejimo

jau kaip man atsibosta tas prakuru skaldymas , , burbuline ir kitos, kuom ikuriat pečiu, lengvai ir greitai? smile.gif

Sveikos

Labas 4u.gif Skaldausi labai plonai balanikes,dziaunu ant peciaus ir visai neblogai įsidega biggrin.gif Tik ziuriu popierus tai baigiu,pirksiu laikraščius blink.gif
Jopsikmat vaikstau dūmais prasmirdus unsure.gif Vakare prausiuos,bet galvoju gal plaukai prisigeria,nes plaunu galvā kas antrą dieną,ai as tarybine motera ax.gif Diedui nesakau,kad sunkoka,tą jau namų ilgesys pjauna biggrin.gif ir mane jau saulute vadina bigsmile.gif netikejau savo ausimis,jam tai nebūdinga.Kriauklę pavyko atpumpuot,nezinau ar ilgam.
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 11 29, 19:35)
Jo, būna ir taip. Kur to jodo tiek radai  bigsmile.gif viskas sveika, tik saiko reikia, o tai tuojau apskritai bus gyventi  nesveika  biggrin.gif

vot ir aš galvoju, tipo žuvies per daug, abejoju unsure.gif , kokybiškos žuvies mes nematom juk, bet ir hemoglobinas viršija normą, nors mėsos nevalgau beveik blink.gif
Papildyta:
QUOTE(burbuline @ 2017 11 29, 19:53)
as tarybine motera ax.gif

nu ir aš tokia, nežinau ką reiškia pagalbą vyrišką turėt buityje tongue.gif namai tuoj sugrius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 11 29, 19:53)
Labas 4u.gif Skaldausi labai plonai balanikes,dziaunu ant peciaus ir visai neblogai įsidega biggrin.gif Tik ziuriu popierus tai baigiu,pirksiu laikraščius blink.gif
Jopsikmat vaikstau dūmais prasmirdus unsure.gif Vakare prausiuos,bet galvoju gal plaukai prisigeria,nes plaunu galvā kas antrą dieną,ai as tarybine motera ax.gif Diedui nesakau,kad sunkoka,tą jau namų ilgesys pjauna biggrin.gif ir mane jau saulute vadina bigsmile.gif netikejau savo ausimis,jam tai nebūdinga.Kriauklę pavyko atpumpuot,nezinau ar ilgam.

Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą mirksiukas.gif Tokiu metu suprantam kas svarbiausia mirksiukas.gif

Bj, tai tau del to blogai su sveikata buvo? Del skydliaukes?
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 11 29, 20:45)
Bj, tai tau del to blogai su sveikata buvo? Del skydliaukes?

kad ir dabar ne geriau, gydo gastro, bet ko gero ir skydliaukė, nu bus matyt, kai pakartos tyrimus, ga bus jau praėjęs tas uždegimas ax.gif dar laukia vizitas pas onkoginekologus, mm dingo unsure.gif
Atsakyti
O man paskutiniu metu sirdis kazkaip vis vartos,suplaka nenormaliai net užsikosčiu,čia gal tad širdies nepakankamumas prasideda? Kai darbe tai nejauciu,o namie kazkaip ramybes būsenoj ir kvailioja,kazkada mildronatą pageriau ir pagerejo,reiktu kartot,bet gi negausiu dabar taip paprastai.
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 11 29, 21:16)
kad ir dabar ne geriau, gydo gastro, bet ko gero ir skydliaukė, nu bus matyt, kai pakartos tyrimus, ga bus jau praėjęs tas uždegimas ax.gif dar laukia vizitas pas onkoginekologus, mm dingo unsure.gif

Gal nenusigask, gal tik koks klmks atkeliavo g.gif amzius jam nevisada rodiklis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 29 lapkričio 2017 - 21:22
O mus su MB sveikinkit su nauju gimtadieniu...Mergina isvaziavo i priespriesini eisma,nubrauke visa sona pries mus vaziavusiai masinai,o i musu vana visu greiciu pyle..Tai gerai,kad musu vanas,o ten lengvoji masina..jei butu atvirksciai kazin kaip ten kas butu...
MB su galva stikla iskele,kazkur ranka labai uzsigavo,as ir ranka kazkur trinktelejau,zandikauli skauda..Lygtai danties kampuka nuskeliau,nes kazkaip kabina is vidaus...Su kelienais i bardacioka taip trenkiau,kad anas nebeatsidare...
https://scontent-lhr...amp;oe=5A98B146

Bet tai merginai visiskai nieko..Su ja keleive vaziavo,tai guzas kaip puse galvos,o jai nieko blink.gif Mes galvojam,kad ji ka nors eme ir netycia pasuko vaira,nubrauke ana masina ir paskui ne stabdi,o gaza paspaude...
Atsakyti
Nu, Giega, 4u.gif Galvą sutrankt irgi nejuokai unsure.gif Bet jau gerai, kad gerai baigėsi .
Burbuline, pritarsiu Parai -nėr to blogo, kas neišeitų į gerą 4u.gif
BJ, svarbu surastų priežastį 4u.gif
Atsakyti
Va kaip stikla suskalde..
https://scontent-lhr...amp;oe=5A902A78

O kaip ir kada ta pagalve issiskleide,ne nepajutom..Tik as rekiu ir isgascio,MB rekia-lipk greiciau is masinos,nes jo durys neatsidaro,o masina pilna dumu..Tik veliau daejo,kad ten nuo tos oropagalves..

Vnz labai baisu..Gyvenimas pries akis neprabego,nes tikrai galvojau,kad ji spes sustot pries mus..Bet toks smugis buvo...Kai pagalvojus-tiek nedaug reikia...
Atsakyti