Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(IngridaB @ 2017 11 25, 08:18)
Labas rytas.
Bj kaip naktis praėjo? bigsmile.gif

miegojo sėdom, bet į vakarą kažkiek atsigavo, ir spalva jau ružava pasidarė, bet paryčiais nubudo ir kvėpuoja ji man taip sunkiai unsure.gif , nu gal čia tas oras, nervina ir mane trečia savaitė šlapia, jei kokią dieną ir nelija, kitą dvigubai. Vakar tik iki Lidl spėjau nulėkt, atgal einant nukrapnojo, o paskui vėl dėjo liūtis, viska plaukė. Kaip kad pas mus kažkada vasarom tokios liūtys būdavo, visgi blogai, kai visada šiltas oras, atšaltų, truputį tą šlapumą sutrauktų, o dabar spalio mėn. vos ne 25 buvo ir liūtys pastoviai, iki gruodžio vidurio rodo taip doh.gif Nors jau vėsiau darosi, bet vakar šilta buvo, šlapia parvariau ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas

Ingrida tokius pusrycius paruose, o visos i kazkokius kampus sulindusios bigsmile.gif
Auuu, seskit prie stalo, o tai as viena nesudorosiu tiek gerio.
Reiks i darza nupedint, maz mazu krapiuku rasiu biggrin.gif
Atsakyti
LAbukas

Aga,pusryciai tikrai labai sekmadieniniai bigsmile.gif As megstu blynus sekmadianiais mirksiukas.gif Buciau kepus,bet miltu nei laselio biggrin.gif

Vakar tiesiai po darbo i shopingus nuvarem..PAmazu dovanas perkam biggrin.gif Oi,kiek siemet daug ju reikia....15d uosvienes 75metis,anuke kazkur panasiai gims,per pacias Kaledas draugo 50metis,o dar vakar suzinojau,kad marcios ne tik tevai atskrenda,bet ir brolis..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Taip su jum senai beplepejau,bet aptingau juodai.Dirbu ir vyriskus ir moteriskus darbus,blyn kaip pailstu.Atsisedu vakare ir tik paskaitineju ką,daugiau niekam nekyla rankos.Kemsasi vonioj kriauklė,ryt ziuresiu ar pades kriause,ar teks atsukt nubegimo vamzdį,niekad nesukus hmm.gif nezinau ar pavyks.
Mano šunelė visai nuseno,pūslė nebelaiko.Su vaiku abu ryte isenam,o gryztam tik į vakarą,įsivaizduokit ką randu,ežerus...Kad dar vienoj vietoj,ant palos,bet ką tu,visur varo.Vos neverkiu plaudama ir taip kas vakar.Laisvom dienom tai veju ir veju laukan,kas pusvalandį,betgi šalta gražuolei,iki durų atvaro ir sustoja,beveik išstumt reik,žodžiu kariauju.
Visoms sveikatos ir ramios darbo savaites 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dieve Burbuline,taip liūdnai aprašei. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 11 26, 19:45)
Mano šunelė visai nuseno,pūslė nebelaiko.Su vaiku abu ryte  isenam,o gryztam tik į vakarą,įsivaizduokit ką randu,ežerus...

pamiršau jau ką reiškia augintiniai namie ax.gif
Burbuliuk, maniškė taip darė, kai jai su pūsle buvo problemų, irgi taip prilašinta balučių rasdavau ir dažnai į lauką prašėsi. Gal pavartoti ką reiktų g.gif
Atsakyti
Labukas

Burbuline 4u.gif O jei supilt ta ,,kurmi",man tai visai padeda jis,isgriauzia viska vamzdyne..
Del suniuko tai patart nieko negaliu,dar nesusiduriau su tuom..

Lyja,tamsu,niuru,salta...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 11 27, 09:54)
Labukas

Burbuline 4u.gif O jei supilt ta ,,kurmi",man tai visai padeda jis,isgriauzia viska vamzdyne..
Del suniuko tai patart nieko negaliu,dar nesusiduriau su tuom..

Lyja,tamsu,niuru,salta...

pas mus užsikiše kažkur kur jau sueina bendrai vamzdžiai nuo kriaukles virtuvej ir indaploves tai kai plaunu ka virtuvej kyla vanduo indaplovėj, supyliau kurmio po 0,5 l buteliuka i abu vamzdžius, kolkas jokio pgerejimo

jau kaip man atsibosta tas prakuru skaldymas , , burbuline ir kitos, kuom ikuriat pečiu, lengvai ir greitai? smile.gif

Sveikos
Atsakyti
pasiskaldau biggrin.gif Tam reikalui turiu kalade ir kirvi, na ir trumpu lentuciu.
Labas

Pelija is vidaus mano naujosios durys. Kazkokia chemija purskiama nuo pelesio turiu, bet bijau medzio sugadint.

Patarimu gal turit?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 27, 10:35)
pas mus užsikiše kažkur kur jau sueina bendrai vamzdžiai nuo kriaukles virtuvej ir indaploves tai kai plaunu ka virtuvej kyla vanduo indaplovėj, supyliau kurmio po  0,5 l buteliuka i abu vamzdžius, kolkas jokio pgerejimo

jau kaip man atsibosta tas prakuru skaldymas , , burbuline ir kitos, kuom ikuriat pečiu, lengvai ir greitai? smile.gif

Sveikos

Su kurmiu nejuokaukit bile tik supylusios 4u.gif Kurmis suardo tai, kas yra vamzdyje, bet būtina nuplaut jį po 2-3 val su labai daug karšto vandens. Nes jis suardo ir lieka toks kamštis. o tas kamštis paskui nepraleidžia pratekėt niekam. Mes kasėm lauke tranšėją, pjovėm vamzdį ir supratom kame reikalas. tai krapštėm lauk tokius kaip miltus-košę, būten kurmio suskaidytą bet nenuplautą. Nes atrodė, kad kibirą vandens supyliau ir jau turėjo nusiplaut. ax.gif Ir būtinai kuo karštesnio .
Aš prisiskaldau tokią dėžę prakurų , kai jau prisiruošiu ir nereik kasdien ax.gif Dar prisižievinu beržo tošies, tik nelabai daug šiemet beržo malkų turim. Nu su ja tai pasaka pakurt ,reik tik kelių skalų virš jos sukraut ir pasigauna greit ugnis.
Atsakyti
Dėl žieves tai ačiu :0, turim malku beržiniu ir mačiau kad ant kai kuriu ta žieve atšokus stipriai, reik pabandyt mirksiukas.gif

tai ir aš prisidarau ant ilgesnio laiko ale kiek tas laiko užima, mačiau seniuose bent jau seniau tokias rudas tabletes įkūrimui, gal kuri bandet?

o su kurmiu, tai tu čia nugasdinai, aš tai labai mėgstu iš vakar supilti ir paskui tik ryte truputi nupilt vandeniu unsure.gif
Atsakyti