Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

O kažin, po 8 klasės būna išleistuvės? Dukra kitais metais 8 baigs ir išeis į gimnaziją . Tad dabar, paskaičius jūsų mintis apie išleistuves , ir aš susirūpinau unsure.gif
o vyresnėlei tai jo, siknią pirkom, makijažą pati darėsi, plaukus nebeatsimenu kaip ... Atestatus teikė bažnyčioj ( man nepatinka ta tradicija), o paskui į išnuomotą sodybą važiavo. Bet daug kas net nedalyvavo. Keli tėvai dalyvavo, kurie artimiau su auklėtoja bendravo.
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 01 18, 19:00)
Del Bj babos, tai nemanau, kad tavo beda jei caritui nepatiks. Tikriausiai jis moka didesnius pinigus nei tau alga ismoka. Todel ramiai, nepersitempk  mirksiukas.gif

Del rubu perrengimo, tai izvelgiu seimininkes nora, kad turetum papildomo darbo ir savotiska kontrole. O kilnojant zmogu mazesne tikimybe ir del pragulu atsiradimo...


tai kas be ko, ne mano, ta patį ir dukra sako, čia ne tavęs juk tikrinti ateina biggrin.gif Dukters atsakomybė dėl priežiūros ax.gif
Tai va, aš irgi galvoju, gerai, kai jai nereikia tampytis. Bet ji porą kart savaitėj rytais ateina mane pakeisti, numaudo ir sutvarko babą. Nors man visai nereikia, aš ar taip, ar taip čia būnu, tai dar ir geriau man būt pačiai, o ji ateina, tai paskui dar pabūna kažkiek, esu priversta bendrauti, jau ir pabosta tą liežuvį laužyt unsure.gif O ji nedirba, neturi kas veikt matyt, tyai pas mus iki pietų tupi, nes vyras pas ją namų šeimininkė biggrin.gif Dar penktadieniais mums į namus pietus užsako, nereik daryt tą dieną ax.gif
Qš šiandien tvarkingai iki vakarienės laikiausi, po pietų tik jogurtas ir kava, didvyriškai pardėj jokių šokoladų ar riešutų nepirkau, planavau krevečių su padažu, bet susilaikiau ir pro kepyklėlę praėjau kažkaip. O vakarienei likučius surijau, nuo pirmadienio pomidorienės lašas buvo, ir nuo šiandienos pietų porą šaukštų makaronų, tai su likusiais špinatais suvalgiau. Kaip ir būt gana, tai ne, dar riekutę duonos su dešra. Nežinau, ką su tuo apetitu daryt unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 01 18, 19:22)
O kažin, po 8 klasės būna išleistuvės? Dukra kitais metais  8 baigs ir išeis į gimnaziją .  Tad dabar, paskaičius  jūsų  mintis apie išleistuves , ir aš susirūpinau  unsure.gif   
o vyresnėlei tai jo, siknią pirkom, makijažą  pati darėsi, plaukus nebeatsimenu  kaip ...  Atestatus teikė bažnyčioj ( man nepatinka ta tradicija), o paskui į išnuomotą sodybą važiavo. Bet daug kas net nedalyvavo.  Keli tėvai dalyvavo,  kurie artimiau su auklėtoja bendravo.

maniškėm abiem nebuvo ax.gif
Atsakyti
BJ, o mes darbe žiauriai ipratom kramtyt, vis ko nors atsinešam kuri kramtomo nu ir jau reikia nereikia bet pro ta vieta prasuki, o dar lyg tyč laikom prie printerio unsure.gif , atrodo kaip kokie triušiai sedim su krutančiais žabtais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 18, 19:44)
BJ, o mes darbe žiauriai ipratom kramtyt, vis ko nors atsinešam kuri kramtomo nu ir jau reikia nereikia bet pro ta vieta prasuki, o dar lyg tyč laikom prie printerio  unsure.gif , atrodo kaip kokie triušiai sedim su krutančiais žabtais tongue.gif

nepasakyčiau kad labai kramtau, kai nėra kas veikt tada taip ir aš užkandžiauju, bet kai dirbu ir judu pastoviai, kažkaip užsimiršta, bet prisėdu ir negaliu sustot ax.gif
Atsakyti
Ale tai kokios pakramtancios žiüriu tongue.gif ,darbe nevalgom nei viena,geriam kavą be pakramtymų ax.gif na lb retai atsinesa viena kita bananą ar sūrelį,bet dazniausiai tik kava geriama.As iseinu be pusrycių nes dar būnu nepabudus,darbe nuo įtampos nenoriu,o gryzus prasideda didysis ėdimas,atrajoju ir atrajoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi kramtytojos bigsmile.gif tongue.gif

Sapniuk, perku turguje, kas medumi prekiauja. Bet cia daugiau del dantu jautrumo, dantenu problemu. Jeigu kiauras reikia remonto. mirksiukas.gif Na is bėdos gali kiek atitolinti drąstines priemones.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 18 sausio 2017 - 20:28
QUOTE(burbuline @ 2017 01 18, 20:19)
Ale tai kokios pakramtancios žiüriu tongue.gif ,darbe nevalgom nei viena,geriam kavą be pakramtymų ax.gif na lb retai atsinesa viena kita bananą ar sūrelį,bet dazniausiai tik kava geriama.As iseinu be pusrycių nes dar būnu nepabudus,darbe nuo įtampos nenoriu,o gryzus prasideda didysis ėdimas,atrajoju ir atrajoju lotuliukas.gif

oho, visą dieną nevalgius išbūni bigsmile.gif
Atsakyti
Nedavaziauciau iki darbo nepavalgius...Net jei ir veluoju,tai nors bulkos kampa ar koki sausaini pasigriebiu...Bet pusryciai man privalomi ax.gif
PAskui apie 12h koki obuoli ar banana suvalgau...Normaliai jau namie grizus valgau...

NA,jei pastoviai skauda ta danti,tai arba atisyt arba traukt....As baile...Bet dantu skausmo turbut dar labiau nepernesu nei dantistu biggrin.gif

BJ,bet juk praktika bigsmile.gif Tik dziaukis,kad yra su kuo pasneket vokiskai,juk taip ir mokaisi mirksiukas.gif O kai visai ismoksi kalbet,galesi ir ne tik slauge dirbt,o ir kur kitur darbuka rast mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 18, 21:15)
BJ,bet juk praktika bigsmile.gif Tik dziaukis,kad yra su kuo pasneket vokiskai,juk taip ir mokaisi mirksiukas.gif O kai visai ismoksi kalbet,galesi ir ne tik slauge dirbt,o ir kur kitur darbuka rast mirksiukas.gif

na, praktika lieka praktika, bet nuvargstu su ta kalba, reikia nemažai galvoj laikyt, nori pasakyt, turi galvoj susidėliot. Kai mokiniesi kažkaip nuosekliau viskas, o čia užverčia tokia lavina kalbos, paskui pusdienį galva atrodo sprogs biggrin.gif
nelabai ateities matau čia, man namai ten, kur arčiau vaikų, savo namų. Tikiu ateityje turėsim pagaliau jau tikrai savus namus, bet tam reikia dar gerokai uždirbti. Nenorėčiau taip iki gyvenimo pabaigos ant lagaminų gyvent unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 18, 20:48)
oho, visą dieną nevalgius išbūni bigsmile.gif

Tep,keliuos pries puse6 tai kokie pusryciai gali būt net minties ner,o darbe skubinies darbą pasidaryt,maistas vel ne galvoj,todel gryzus ryju ir tunku blink.gif
Bj,o kiek dukrai metų?
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 18, 21:27)
Tep,keliuos pries puse6 tai kokie pusryciai gali būt net minties ner,o darbe skubinies darbą pasidaryt,maistas vel ne galvoj,todel gryzus ryju ir tunku blink.gif
Bj,o kiek dukrai metų?

aš keldavausi 5-5.30, bet visada kavos puodelį išgerdavau ir papusryčiaudavau, aišku oraganizmas nenori taip anksti, tik jau darbe būnant kūnas atsibusdavo, pradėdavo pilvas gurkti ir valgyt prašyt biggrin.gif
Atsakyti
KAzkada fabrike dirbau,tai ir keldavaus pries 5 ryto,bet vistiek kavos su sumustiniu suvalgydavau mirksiukas.gif

Bet turiu drauge,kuri net kavos arbatos is ryto negali isgert...Anksciausiai kokia 11-12h...O pusryciai pas ja buna kokia 13h...UZtai vakare bigsmile.gif bigsmile.gif TAi va,prisivalgo ant nakties ir nebenori rytais valgyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 18 sausio 2017 - 21:56