Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

As prie technikos irgi nekisu nagu...Kazkada norejau draugei dvd parodyt ir nesugebejau ijunt aparaturos..ten ji taip sustrai sujungta,kad turi ratais kvadratais eit..Jei vaizdas yra,tai garso nera ir atvirksciai..O MB grizo,du mygtukus paspaude ir viska rodo.

NA ka,einu puoda kuom nors uzmerksiu..Kurios cia recepta pirma isbandyt biggrin.gif
Atsakyti

Na va,atsveiciau ta puoda mirksiukas.gif Vnz idejau daug sodos,koki trecdali dezutes,tada uzpyliau actu irgi kazkur trecdali butelio...Palaikiau kokia valanda.Tada feirio ipyliau ir uzvirinau...Uzputojo viskas ir gana lengvai su astria kempynele atsisveite..PAskui dar prisiminiau,kad turiu spec priemone sveitimui,bet ten darbuotis reikia biggrin.gif Tai su ja visai graziai atsiplove mirksiukas.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Sveikos, ar čia tik man neleidžia sena versija naudotis? Į kitas išsaugotas temas įleidžia, bet taip įdomiai tik pirmą puslapį meta :unsure:

Šitoj nieko nesusigaudau, nėra nei favorite temų, nei žinučių eina perskaityti...nu  božė, božė :blink:

Atsakyti
Labukas

As senoj temoj,viskas tvarkoj...Nepatinka man ta nauja versija,busiu senoj iki paskutines minutes biggrin.gif Bet ir toj naujoj yra favoritai,tik susidet is naujo reikia...
Atsakyti

nu vėl pabandžiau, neleidžia man ten dabar jau nei skaityti, kiekvienos išmeta sakinių tik pirmus žodžiu, taip ir matau visas išvardintas ir su sakinių pradžiom


Papildyta:
pagaliau parėjau biggrin.gif
Atsakyti
Blyyyn,yra bilietu i LT ant nauju metu...Kaina tokia,kokia as sutinku moket-po 150£..Bet MB miega..O iki vakaro gali ir nebut...Ar cia eit zadint,klaust-pirkt nepikrt,nes kaip ir nusprende buvom,kad nevaziuosim...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 11 24, 09:37)
Blyyyn,yra bilietu i LT ant nauju metu...Kaina tokia,kokia as sutinku moket-po 150£..Bet MB miega..O iki vakaro gali ir nebut...Ar cia eit zadint,klaust-pirkt nepikrt,nes kaip ir nusprende buvom,kad nevaziuosim...

aš irgi užsakiau mikriuką prieš naujus, kaip niekad naujus LT sutiksiu, net nežinau ką reiks veikt biggrin.gif
Atsakyti
Pazadinau,paklausiau..Ne,nenori i LT ant nauju metu,sako-pernai buvom biggrin.gif Dar kovo menesiui yra uz gera kaina bilietu-mes i koncerta eisim LT,bet ir dar neperku..PAnasi kaina visada buna..
Atsakyti
Labas

cia as is nevilties aparatus susitvarkiau. O galejau taip suremontuot biggrin.gif , kad specai ilgai butu varge kol agregatus ipriverte dirbt.
Atsakyti
mano baba po pietų prastai pasijautė, naktis nerami nusimato ko gero unsure.gif
Papildyta:
ir dukra išskrido į Londoną, nesulaukiu žinių, visada nusileidus parašo..nu, kaip tyčia
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bj kaip naktis praėjo? bigsmile.gif
Atsakyti