Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

kaži ar galima kelis kart savaitėje iš iherb siųstis, nes gavosi susikrauti nebloga krepšelį ir siuntimas tik euras:ax:
Bijau, kad nesupliusuotų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 23 lapkričio 2017 - 08:37
LAbukas

QUOTE(žollia @ 2017 11 23, 05:55)
Labas iš ryto  4u.gif 
Kas tas outletas ?  :

Iš internetinių esu tik vieną suknią ir džinsus pirkusi ir batus.


Jau atsake-isparduotuves biggrin.gif
Londone tik viena kita isparduotuve yra,o pavaziavus biski uz Londono,yra isparduotuviu miesteliai,ten daug tu parduotuviu vienoj vietoj,labai apsimoka vaziuot mirksiukas.gif Bet jo,su maza suma ten ner net ka prasidet...As kokius 300-400 visada ten palieku biggrin.gif Nors esu ir nieko nenusipirkus,tada labai pikta griztu biggrin.gif

O del pirkimo internetu,tai as perku is zinomu pardziu,kurios yra realios,kur atitinka dydziai.Tai jei netinka,galiu nunest atgal tiesiai i parduotuve..O va is visokiu kiniju tai bijau siustis..Nors dabar kaip tik laukiu brangaus siuntinio is Kinijos,uzsisakiau kailine liemene ax.gif Buvau Londone tokiam turguj,issimatavau,paziurejau dydi ir uzsisakiau gerokai pigiau per ebeju...Pardavejas patiko,iskart atrase sms,pasitikslino ugi,svori,apimtis,ar teisinga dydi uzsisakiau..Tai tikiuosi nenusivilsiu ax.gif

QUOTE(*Bj* @ 2017 11 23, 06:07)

Įdomumui sulyginau internetines Tommy Hilfiger pardes, žiūriu čia pigiau nei UK ax.gif


Hilfigerio kazkaip niekad neziurejau,bet Guess karta lyginau biggrin.gif TAi kur salys su eurais,ten kainavo brangiau,nei su svarais,o pigiausiai buvo i tas salis,kur doleriai biggrin.gif

QUOTE(*Bj* @ 2017 11 23, 06:29)
kaži ar galima kelis kart savaitėje iš iherb siųstis, nes gavosi susikrauti nebloga krepšelį ir siuntimas tik euras:ax:
Bijau, kad nesupliusuotų  biggrin.gif

PAgal ideja tai neturetu supliusuot..juk uz kiekviena moki atskirai,kaip atskiras siuntinys gaunas..
Papildyta:
GAl kokiu ideju,kaip atplaut prisvilusi puoda?Mirkiau,neatmirko..Isploviau indaplovej,vistiek dar visas dugnas pritrauktas..Ismest gaila,greitpuodis ten...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 11 23, 09:58)
LAbukas
Jau atsake-isparduotuves biggrin.gif
Londone tik viena kita isparduotuve yra,o pavaziavus biski uz Londono,yra isparduotuviu miesteliai,ten daug tu parduotuviu vienoj vietoj,labai apsimoka vaziuot mirksiukas.gif Bet jo,su maza suma ten ner net ka prasidet...As kokius 300-400 visada ten palieku biggrin.gif Nors esu ir nieko nenusipirkus,tada labai pikta griztu biggrin.gif


GAl kokiu ideju,kaip atplaut prisvilusi puoda?Mirkiau,neatmirko..Isploviau indaplovej,vistiek dar visas dugnas pritrauktas..Ismest gaila,greitpuodis ten...


Laba,

Dėl puodo, tai pabandyk grandyti dar karštą puodą mirksiukas.gif Dar galima druskos ir šiek tiek vandens įpylus pakaitinti, tada šveisti mirksiukas.gif
Turiu taimerį, nešuosi su savimi jeigu išeinu iš virtuvės, tai dabar jau su puodais draugauju, nebesvilinu.
Atsakyti
Giega, mirkyk su tokiu mirkalu : ūkiško muilo, acto ir sodos . Iškart išputos, bet palik - atšokt turėtų .
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 11 23, 10:58)
GAl kokiu ideju,kaip atplaut prisvilusi puoda?Mirkiau,neatmirko..Isploviau indaplovej,vistiek dar visas dugnas pritrauktas..Ismest gaila,greitpuodis ten...

nežianau net kas patarė man, bet jau kelis kart išbandžius. Jei prisvyla, nieko per daug negramdyti, kad tas storas sluoksnis liktų, tada daug daug fairy ir per naktį palikti. O ryte tik užkaitinti iki virimo, tas storas degesių sluoksnis iškyla į paviršių. Nesenai babos taip puodą išgelbėjau, košė virė, kol prie kompo sedėjau biggrin.gif
O va kitą pagramadžiau ir šuds rolleyes.gif Čia daugiau tinka labai prisvilusiems gal ax.gif
Atsakyti
Aciu,isbandysiu visus variantus 4u.gif
Atsakyti
ech kaip miegas ima, vakar be reikalo filma žiurejau iki velumos, nors pabaigą ir taip žinojau bigsmile.gif
Atsakyti
Labas
vakar vakare dingo internetas unsure.gif Televizorius vyro prie blokelio chitro pajungtas. Atjungiu blokeli, ijungiu televizoriu. Po paiesku randu du kanalus: LRT ir LRT kultura, daugiau nera. Maigau ciut ne visus mygtukus. Bandau ieskoti prisijungimo su antena. Nulis blink.gif
Snd. is nevilties televizoriu jungiu prie kabelio. Iesko, randa 12 kanalu. wub.gif Vyras man taip uztikrintai sake, kad jungimasis prie antenos biggrin.gif

Paskambinau ryte del interneto, zadejo atvykt po pietu. Dar nebuvo biggrin.gif Net sportan per tuos dvakus nenuejau.

Na ka, istraukiu intero modema, menamai sukaisau visus imanomus laidelius i ta agregata ax.gif
Po 15 min. isijungiu, o dziaugsme - veikia internetas wub.gif

Nezinau kiek jis veiks, bet kol kas veikia. Reik raudant perinstaliuot windousus, bet dabar neturiu kas,
Atsakyti
Sapniuk tu apsigimus profė bigsmile.gif , jei ka turesi konsultuoti kur ką kišti bigsmile.gif
Atsakyti
tai mano pirma specialybe - elektrike biggrin.gif Cia, kai KTU isejau ir kitais metais stojau i dabartine Vilniaus kolegija. Nors...., kai pagalvoju, tai KTU mano specialybe butu buvus ,,Automatinis rysys", Telekomo darbuotojas ax.gif Nu vis su kabeliais ir kabeliais biggrin.gif
Tik neprasykit elektros isvedziot, elektros bijau kaip velnio tongue.gif
Atsakyti
Siūlyčiau puodą užpilt vandeniu, įbert sodos ir druskos, man padeda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 23 lapkričio 2017 - 18:45
QUOTE(sapniukass @ 2017 11 23, 18:16)
tai mano pirma specialybe - elektrike biggrin.gif Cia, kai KTU isejau ir kitais metais stojau i dabartine Vilniaus kolegija. Nors...., kai pagalvoju, tai KTU mano specialybe butu buvus  ,,Automatinis rysys", Telekomo darbuotojas ax.gif Nu vis su kabeliais ir kabeliais biggrin.gif
Tik neprasykit elektros isvedziot, elektros bijau kaip velnio tongue.gif

nu vot aš filologė iki kaulų smegenų, su technika nedraugauju, ir aplamai bet koks buitinis dalykas man stresą kelia unsure.gif
mano puskė medikė, rankas auksines turi, ir rankdarbius įvairius gamina, ir su vyriškais darbais susitvarko, remontais, atvarė pas mane rozetę sutvarkė, feną pataisė, ten kažką palitavo, nu man tai jau kažkas iš fantastikos blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 23 lapkričio 2017 - 20:27