Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

LAbukas

QUOTE(žollia @ 2017 11 22, 05:58)
Nu , Giega,  nepasisekė tau  su  tom operacijom  4u.gif  Be reikalo keikiam tą LT sveikatos apsaugą. UK ji dar blogesnė  ax.gif 
Varyk į LT operuotis , kai bilietai daba tik 5 € Ryanaire  ax.gif

Giegos įdėti batukai

Youtube


NA cia medicina gana nebloga,kai prie jos prieini biggrin.gif VA tik tas priejimas ilgas..Siaip visai nepykau,kad ilgai laukiau,suprantu,kad Londone zmoniu 3x daugiau nei visoj LT,bet kai taip anksciau atkele be jokiu ispejimu blink.gif blink.gif

Zinok,tikrai pamastau apie operacija LT..Issiaiskunsiu ar man apmokes mirksiukas.gif Bet bilietu po 5£ as nerandu i LT biggrin.gif I Venecija randu,i Portugalija randu..I LT pigiausia ka radau 70£ man reikiamom dienos..

Aciu uz tapukus..Vakar bandziau numegzt viena toki,bet kazkokia nesamone gavos biggrin.gif biggrin.gif Bet vakar labai pavargus buvau,nelabai galvojau..

QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 22, 07:06)

Giega tu kaip mėgėja šopintis  bigsmile.gif  paaiškink man jei jau dabar parde taiko nuolaidas tai tam penktadieni dar daugiau taikys ar čia jau viskas tipo juodoji savaite paskelbta tongue.gif, nes besidairant tai jau išpirko ar išėmė iš prekybos verysad.gif mano nusižiureta megztuka  mirksiukas.gif

Nebera jau tu tokiu tikruju ispardavomu..Tik kelios pardes-Next,Mark spencer dar daugiau maziau laikos tu tradiciju..O visos kitos nuolaidas daro bet kada..Bus tas juodasis penktadienis,ant kokio sudo padarys didesnes nuolaidas,bet tikrai nebuna,kad viskas puse kainos..Ir tikrai-geresniu daiktu jau nebebuna..
As vaziuoju i toki isparduotuviu miesteli..ten ir siokia diena kainos gerokai mazesnes,nei paprastuose pardese,o per visokius ispardavimus dar papildoma nuolaida buna..Tada tikrai gaunas pigiai..Bet vel-zmoniu mase,viskas isdraskyta,geru rubu,kuriuos siaip nusiziurejus bunu arba nebebuna arba nenukainuoti...
Atsakyti
aišku tada manau reiks pirktis, dar dukra gal ka nusižiures iš ten...nebent siuntima nemokama padarytu ir tai butu liux jau
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 22, 08:03)
aišku tada manau reiks pirktis, dar dukra gal ka nusižiures iš ten...nebent siuntima nemokama padarytu ir tai butu liux jau

Is kokios cia pardes perkies?
Jei norit visokiu Hugo boss,armaniu uz nebloga kaina,tai atsidaro tokia parde Flannel.co.uk Ziurekit kur Outlet, ten dar iperkama biggrin.gif Tik nezinau ar siuncia i lt..
Atsakyti
kaip sakoma graži ir be armanių biggrin.gif ,

iš šitos perkuos :
https://www.houseoffraser.co.uk/

tiksliau norejau pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Patinka ir man House of fraser mirksiukas.gif Man jis netoli namu,tai as gana daznai ir gyvai pavaikstau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 11 22, 10:52)
Patinka ir man House of fraser mirksiukas.gif Man jis netoli namu,tai as gana daznai ir gyvai pavaikstau biggrin.gif

ten rūbai visokio amžiaus ir stiliu ivairesni ne taip kaip kokioj doroty pagal viena kurpaliu visi mirksiukas.gif
Atsakyti
varysiu aš šiandien irgi į outletą, apsižiūrėsiu ko yra ir pirmadienį prekintis varysiu, nes savaitgalį bus žmonių marios, o po to likučius išpardavinės, tai gal ką prigriebsiu, tose masėse nesinori trintis rolleyes.gif
Kitą sykį po visokių išardavimų nusiperki dar geresnėm kainom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 22 lapkričio 2017 - 12:46
QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 22, 08:56)
ten rūbai visokio amžiaus ir stiliu ivairesni ne taip kaip kokioj doroty pagal viena kurpaliu visi  mirksiukas.gif

Ta Doroty Perkins yra vienas vardas,o House of fraser-shopingas,na kaip koks Akropolis ar Mega..

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas iš ryto 4u.gif
Kas tas outletas ? blush-anim-cl.gif g.gif
Aš tai perku turguj beveik viską, arba mūsų centrų tose parduotuvikėse. Nu irgi gal turgelis-mugė , sakyčiau. Iš internetinių esu tik vieną suknią ir džinsus pirkusi ir batus. Batai tai gerai. Nu o džinsai stovi, nes dideli atėjo. O suknią irgi gal 2 kartus apsimoviau - kažkaip pečiai lyg pasmukę. Tai va, daugiau internetu bijau pirkt rūbus. Turiu matuotis.
Atsakyti
tai va atsisiunte dukra dvejus batus tai aciu die, kad nors vieni tiko irdar sakyčiau puikiai, o kitus atgal, gerai nors tiek kad ten grazinimas nemokamas ir patogu atiduot juos i ta siuntu taška man mirksiukas.gif

internetu reikia daznai pirkti tada igauni cinką biggrin.gif, kaip tuos rubus pasirinkti, o jei retai nelabai pataikysi, bet tai geriau grazinti tada kad ir kažkiek primokant negu kad metytusi tas nevykes rubas mirksiukas.gif

pas mus turgelis l prastas, kelios maikės bobutes ir kelnes ju tipo smile.gif, o kur normalus arčiausia tai net nežinau turbut gariunai ir urmas kauno , bet jau galiukas vaziuot, plius tingiu tiek laiko skirt, bazese viskas tas pats per ta pati o kainos sukeltos, ar dar lieka akropoliai visokie bet ten irgi jau žiuriu ryzu ryzai už nesveika kaina, pvz aprangoj megztukas elementarus 59 - 69 eur, kai toj pačioj anglu pardeja jau su siuntimu gaunas apie 35 eur
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 23 lapkričio 2017 - 08:07
QUOTE(žollia @ 2017 11 23, 08:55)
Kas tas outletas ? 

išpardavimas 4u.gif

pas mus čia outletas toks ale miestelis parduotuvių, kaip kad mūsų urmo bazė panašiai, stikliniai tokie pastatai, man jie, kaip sandėliai ir suveža neišparduotus likučius iš kitur. Dažniausiia būna tik po vieną išmierą kokio modelio ar pan. Tai jei su per mažai pinigų nueini ir nenusiperki, kitą dieną jau to gali nerasti ax.gif Tarkim Sarbrukene buvau tose pačiose pardėse kainos ženkliai didesnės
Vakar nieko gero, š...o visokio pilna ir tiek, varysiu kitą savaitę žiūrėt vėl biggrin.gif
Įdomumui sulyginau internetines Tommy Hilfiger pardes, žiūriu čia pigiau nei UK ax.gif
Atsakyti