Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

O gaila, būtum susitvarkiusi 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

Tai visos internetuose sedit,laukiat juodojo penktadienio-ispardavimu biggrin.gif biggrin.gif Paskui bus cyber monday-damus,ka nepardave per black friday biggrin.gif O gruodzio 26,pas mus Boxing day-dar vieni ispardavimai biggrin.gif Situos as megstu mirksiukas.gif KAip tik busiu pas draugus kitam mieste,pas juos yra toks isparduotuviu miestelis,o ten labai geros kainos buna mirksiukas.gif Nors kaip ri nieko nereikia,bet biggrin.gif

QUOTE(Merii @ 2017 11 19, 16:31)
O gaila, būtum susitvarkiusi  4u.gif

Tai va,kad gaila...Jau buvau moraliskai pasiruosus...O kada dabar bus ta operacija...Gal vel koki pusmeti laukt reiks...

Mezgejos,gal turit kokia schema vaikisku tapkiuku..Aisku intike visko pilna,bet kazkaip nerandu pilnos schemos..Va kazka bandziau pagal viena,bet kazkaip vis tiek lievai gavos ax.gif
https://scontent-lhr...amp;oe=5A94DC52
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 11 21, 10:50)
LAbukas
Paskui bus cyber monday-damus,ka nepardave per black friday biggrin.gif O gruodzio 26,pas mus Boxing day-dar vieni ispardavimai biggrin.gif Situos as megstu mirksiukas.gif


ane g.gif
bet jau man neišdegs, ir dukra tuo metu bus Lt, ir aš jau tašes krausiuosi, nebu kada ax.gif
Atsakyti
Giega, nu tikrai neypač šįkart batukai ax.gif 4u.gif
bandyk su virbalais - labai lengva ir tokie purūs gaunasi .Aš va panašiai tokius megzdavau, kol vaikai maži buvo vartotojo įkelta nuotrauka , tik rūžavus, nes mergaitės smile.gif

visokie
Atsakyti
Visokie tai visokie,bet kur schemos biggrin.gif Is akies gaunas tokie kaip mano biggrin.gif biggrin.gif
Ir neturiu 5 virbalu,tai reikia kazka megzt su dviem arba vaseliu...
pvz sitas..Cia aisku kaip numegzti,bet kaip paskui susiuti?Paprastai susiuvi apacia ir ala padas?KAzkaip neaisku man...
vartotojo įkelta nuotrauka


O dabar papasakosiu apie anglu medicina blink.gif Vnz,kai atsauke ta mano operacija,gavau telefona,kuriuo turiu pasiskambint ir paklaust-kame esme..Tai kiek skambinu,tiek reikia palikt duomenis ir jie perskambint.Tai va,siadien perskambino...pasidoro mano operacija turejo but 7d,o ne 15,kaip laiske parasyta blink.gif Kas svarbiausia as ligoninej tyrimams buvau lapkricio 3,rodziau ir ana laiska,zymejosi visur ir niekas nepasake,kad anksciau turejo but blink.gif blink.gif
Dabar arba sausi vel skambintis arba vel viska is naujo pradet-Seimos gyd,tyrimai,ir tt...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nesu tapiukų mezgųsi,anūkų nėra ir poreikio nėra. ax.gif
Atsakyti
Nu , Giega, nepasisekė tau su tom operacijom 4u.gif Be reikalo keikiam tą LT sveikatos apsaugą. UK ji dar blogesnė ax.gif
Varyk į LT operuotis , kai bilietai daba tik 5 € Ryanaire ax.gif

Giegos įdėti batukai

Youtube
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 22 lapkričio 2017 - 08:09
nu ir aš išsisaugojau batukus, nors dar anūkų nėra biggrin.gif
Kojines mezgu, gal pavyks kada ir batukai ax.gif
Atsakyti
Sveikos

ir aš mokejau kažkada batukus numegzt, o Giegos įkelti visai liux, nepeikit taip nes ten su vašeliu megzta, plius labai nuo siulu priklauso smile.gif

Giega tu kaip mėgėja šopintis bigsmile.gif paaiškink man jei jau dabar parde taiko nuolaidas tai tam penktadieni dar daugiau taikys ar čia jau viskas tipo juodoji savaite paskelbta tongue.gif, nes besidairant tai jau išpirko ar išėmė iš prekybos verysad.gif mano nusižiureta megztuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 22 lapkričio 2017 - 09:14
Labai tai nepeikiam, bet žinom, kad Giega superinė mezgėja. Tai šis mezginys toks kuklus, sakyčiau. Dar ir siūlai margi, tai automatiškai keičia vaizdą. 4u.gif
Šalta balta jau unsure.gif O aš ruošiuos į Rietavą sekmadienį. Kažin, ar nesušalsiu. Nors nusivėliau pusbačius sau tokius, tik kaliošų reik nusipirkt. Nes ten pastoviai purvynai ir grįžtam , kaip kiaulių gardą išliuobę biggrin.gif . Su kaliošais būtų pats tas ax.gif
Atsakyti