Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

visą dieną su tais užsakymais prasėdėju, ryt kompo net nejungsiu, nbes darbai nenudirbti stovi biggrin.gif
padariau vieną užsakymą iš herbal su mokmau siuntimu, paskui dar vieną padariau ir blyn matau, kad nemokamas siuntimas, paskui temoj paskaičiau, kad reikia žiūrėt, ne visada tas nemokamas hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 18 lapkričio 2017 - 20:05
BJ tai nuo ko priklauso tada?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 18, 21:32)
BJ tai nuo ko priklauso tada?

reikia susidėlioti labai gerai krepšelį, nes turi kažkokia konkreti prekė ten papulti, kad būt nemokama, bet neradau kur ten pastudijuoti, bet skaičiau ir kad kitos vargsta kol tą krepšelį susideda. Žinok, dėjau po vieną prekę ir kas kart žiūrėjau, bet taip ir nesupratau nuo ko priklauso, nes atrodo dedi į tą krepšelį, paskui spaudi mokėt ir vėl kitokią velniavą išmeta. nu man ten dar nelabai išeina unsure.gif
Atsakyti
Laba, rankom naudoju krema be vandens sudėtyje. Per didesnius šalčius juo ir veidą tepu.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 11 18, 12:43)

BJ, is kur istraukei, kad siuntimas nemokamas is iherb? Pirmakart girdziu.

atradau, kur skaičiau biggrin.gif
Įlindau šį rytą į daugakciju. lt ir išmetė reklamą vokišką, kad palankios sąlygos iherb smile.gif

V, čia dar siunčia nemokamai https://www.newchic.com/, bet dar laukiu penktadienio, prisikrovus visko į krepšelį biggrin.gif
Dukra važiuoja prekintis į Londoną ir ten jau laukia krepšelis sukrautas parfumų, nes jaučiu online bus paprasčiau, nei eilėse parduotuvės srovėti, tik bijau, kad sistema jų ar paveš, nes įtariu visi tokie gudrūs biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

NA taip,sekanti penktadieni bus tas juodasis penktadienis..Tik siaip jau Amerikoj jis populiaresnis..UK nevisos pardes daro nuolaidas..MB tai vis GOPRO kamera seka,rado nukainuota biggrin.gif biggrin.gif 11£ biggrin.gif biggrin.gif Nu juokinga..Jau kai moki virs 500,tai tie 11£ nieko nereiskia..
O as net nesugalvoju ko reikia cia man su nuolaidom biggrin.gif Turbut nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 11 19, 12:52)
Labukas

NA taip,sekanti penktadieni bus tas juodasis penktadienis..Tik siaip jau Amerikoj jis populiaresnis..UK nevisos pardes daro nuolaidas..MB tai vis GOPRO kamera seka,rado nukainuota biggrin.gif  biggrin.gif 11£ biggrin.gif  biggrin.gif Nu juokinga..Jau kai moki virs 500,tai tie 11£ nieko nereiskia..
O as net nesugalvoju ko reikia cia man su nuolaidom biggrin.gif Turbut nieko biggrin.gif

nu pernai ten kvepalų neblogos buvo akcijos, bet net neleido užsiregistruoti, matyt didelis antplūdis, tai dabar iš anksto pasirūpinau ir į krepšelį prisidėjau visko ko norėčiau, nu gal bent vienus pavyktų nusipirkti, max dvejus galiu, nes muitinė neprakeis su daugiau biggrin.gif
Papildyta:
cepelinus verdu, pirktinė tešla aną kart tokia skystoka buvo, dabar privariau krakmolo, tai jaučiu baba neįkas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 11 19, 13:08)
cepelinus verdu, pirktinė tešla aną kart tokia skystoka buvo, dabar privariau krakmolo, tai jaučiu baba neįkas biggrin.gif

Aš irgi verdu.Į faršą prikroviau šaldytų grybų,tai toks įdaras skystokas gavosi. ax.gif Tuoj ragausime. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 11 19, 13:21)
Aš irgi verdu.Į faršą prikroviau šaldytų grybų,tai toks įdaras skystokas gavosi. ax.gif Tuoj ragausime. mirksiukas.gif

aš babai su mėsa verdu, sau be. nepatinka man ta jautiena, aną kartą sausoka buvo, man geriau kiaulienos riebesnis faršas pamaišyti su vištiena, bet jei kiaulienos nelabai čia valgo, o vištienos irgi sudėtinga gauti. Pagrinde jautiena ir kalakutiena, kalakutienos kepsnius kepu ir guliašą, bet faršo napasidarau, nes baba mėsmalės neturi unsure.gif
Atsakyti
Giega, kaip tavo operacija?

Ryt darbukan, paskutinė savaitė ir a.d. Sveikata brangiau.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 11 19, 15:26)
Giega, kaip tavo operacija?

Ryt darbukan, paskutinė savaitė ir a.d. Sveikata brangiau.

Atsauke...KAs svarbiausia turejau gaut laiska,bet kad atsaukta operacija,suzinojau,tik nuvaziavus i ligonine blink.gif Dabar laukiu kitos datos..O ji gali but ir kitais metais...
Atsakyti