Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Na mes siais metais kazkaip susivelinom su malkom ir pradziut nespejo,siaip vis metais į priekį paperkam,o siemet nesigavo ir va turiu vargelį ax.gif Diedui sakau,kad viskas gerai biggrin.gif ,kam jam papildomai nervuotis,sake ilgis namú.
Kaip suskirdo rankos,tepu kremais,nieks kolkas nepadeda,sausos,traukia kazkaip.Dabar nusipirkau kazkokį rusiską kremą-kaukę su avokadu vaistinėj,gal suminkštins.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 11 17, 23:55)
Na mes siais metais kazkaip susivelinom su malkom ir pradziut nespejo,siaip vis metais į priekį paperkam,o siemet nesigavo ir va turiu vargelį ax.gif Diedui sakau,kad viskas gerai biggrin.gif ,kam jam papildomai nervuotis,sake ilgis namú.
Kaip suskirdo rankos,tepu kremais,nieks kolkas nepadeda,sausos,traukia kazkaip.Dabar nusipirkau kazkokį rusiską kremą-kaukę su avokadu vaistinėj,gal suminkštins.

būt gerai su bebro taukais patepti, mama jautienos lajų naudojo, išsitepdavo ir apsivyniojus rankas eidavo gulti. Bandyk gal vazelinu išsitepti ir užsimovus pirštines eik miegot. Geriausiai aišku parafino nusipirkti ir užsidėti, bet biškį brankoka, man rodos 400 g kainuoja Cascadoj gal 14 eu blink.gif
Papildyta:
QUOTE(burbuline @ 2017 11 17, 23:55)
Na mes siais metais kazkaip susivelinom su malkom ir pradziut nespejo,siaip vis metais į priekį paperkam,o siemet nesigavo ir va turiu vargelį ax.gif Diedui sakau,kad viskas gerai biggrin.gif ,kam jam papildomai nervuotis,sake ilgis namú.
Kaip suskirdo rankos,tepu kremais,nieks kolkas nepadeda,sausos,traukia kazkaip.Dabar nusipirkau kazkokį rusiską kremą-kaukę su avokadu vaistinėj,gal suminkštins.

būt gerai su bebro taukais patepti, mama jautienos lajų naudojo, išsitepdavo ir apsivyniojus rankas eidavo gulti. Bandyk gal vazelinu išsitepti ir užsimovus pirštines eik miegot. Geriausiai aišku parafino nusipirkti ir užsidėti, bet biškį brankoka, man rodos 400 g kainuoja Cascadoj gal 14 eu blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mano rankos užsigrūdino,daug kas stebisi kaip aš pinu vainikus plikomis rankomis?Užaugo stora oda,pasitepu kremu tik nusimaudžiųsi.Tada ir prisimenu. ax.gif
Atsakyti
aš, kai eidavau į darbą, man nuo tų senų popierių labai žiemos metu trūkinėjo, dabar namie sėdžiu, tai jokių bėdų rolleyes.gif
Papildyta:
kažkur lyg užmačiau, kad iherbal siuntimas šią savaitę nemokamas, tai galima ir kelis siuntimus daryti, nes į vieną už 20 eu nelabai ką ir įsidėsi ax.gif
Papildyta:
kas tas shipping saver? Tipo, siutimo išlaidos pigesnės ar kaip? Nu, po pietų reiks ramiai atsisėdus susiplanuoti krepšelių porą. Priminkit iki 20 ar 26 eu nemuituoja?
Papildyta:
kas tas shipping saver? Tipo, siutimo išlaidos pigesnės ar kaip? Nu, po pietų reiks ramiai atsisėdus susiplanuoti krepšelių porą. Priminkit iki 20 ar 26 eu nemuituoja?
Papildyta:
kas tas shipping saver? Tipo, siutimo išlaidos pigesnės ar kaip? Nu, po pietų reiks ramiai atsisėdus susiplanuoti krepšelių porą. Priminkit iki 20 ar 26 eu nemuituoja?
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 11 18, 09:07)
aš, kai eidavau į darbą, man nuo tų senų popierių labai žiemos metu trūkinėjo, dabar namie sėdžiu, tai jokių bėdų rolleyes.gif
Papildyta:
kažkur lyg užmačiau, kad iherbal siuntimas šią savaitę nemokamas, tai galima ir kelis siuntimus daryti, nes į vieną už 20 eu nelabai ką ir įsidėsi ax.gif
Papildyta:
kas tas  shipping saver? Tipo, siutimo išlaidos pigesnės ar kaip? Nu, po pietų reiks ramiai atsisėdus susiplanuoti krepšelių porą. Priminkit iki 20 ar 26 eu nemuituoja?
Papildyta:
kas tas  shipping saver? Tipo, siutimo išlaidos pigesnės ar kaip? Nu, po pietų reiks ramiai atsisėdus susiplanuoti krepšelių porą. Priminkit iki 20 ar 26 eu nemuituoja?
Papildyta:
kas tas  shipping saver? Tipo, siutimo išlaidos pigesnės ar kaip? Nu, po pietų reiks ramiai atsisėdus susiplanuoti krepšelių porą. Priminkit iki 20 ar 26 eu nemuituoja?

22

As per ebay visokių kalėdinių užsisakius kad tik spėti ateiti dukra kasmyro megztuka atsisiuntė super ir kaina palyginti su mus o jau koks švelnus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 18 lapkričio 2017 - 09:10
QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 18, 10:07)

ačiū 4u.gif

ko tai panašu kompas mano durniuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 11 17, 23:55)
Na mes siais metais kazkaip susivelinom su malkom ir pradziut nespejo,siaip vis metais į priekį paperkam,o siemet nesigavo ir va turiu vargelį ax.gif Diedui sakau,kad viskas gerai biggrin.gif ,kam jam papildomai nervuotis,sake ilgis namú.
Kaip suskirdo rankos,tepu kremais,nieks kolkas nepadeda,sausos,traukia kazkaip.Dabar nusipirkau kazkokį rusiską kremą-kaukę su avokadu vaistinėj,gal suminkštins.

vartotojo įkelta nuotrauka
Pabandyk šitą. Būna tik Camelijos vaistinėj.
Trūkinėdavo iki kraujo mano rankos. Susitvarkė.
Pagooglink, ten šio produkto yra ne tik rankom. Anksčiau buvo galima ir parsisiųsti.
Atsakyti
Labukas

Uk labai kalketas vanduo.. Man nuo jo rankas traukia.. Turiu krema.",bet dazniausiai pamirstu pasitept..

Siandien dirbu.. Dabar iki Kaledu ir sestadieniais dirbsiu..
Atsakyti
Labas
mano rankos labai jautrios. Koki skuduriuka koki mamai praplaunu ir chana. Kiauros rankos.
Tepu dabar kazkokiu is iherbo tepalu su myra. Ans mamos kojos zaizdoms labai padejo.

Kurenu kolkas kaip as vadinu puvekais, kol ner salciu. Turiu net kaime dar likusiu malku ax.gif Turiu truputi misko ir pelkes kokiu 12ha. nu tiesiog buoze biggrin.gif

BJ, is kur istraukei, kad siuntimas nemokamas is iherb? Pirmakart girdziu.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 11 18, 12:43)
Labas
mano rankos labai jautrios. Koki skuduriuka koki mamai praplaunu ir chana. Kiauros rankos.
Tepu dabar kazkokiu is iherbo tepalu su myra. Ans mamos kojos zaizdoms labai padejo.

Kurenu kolkas kaip as vadinu puvekais, kol ner salciu. Turiu net kaime dar likusiu malku ax.gif Turiu truputi misko ir pelkes kokiu 12ha. nu tiesiog buoze biggrin.gif

BJ, is kur istraukei, kad siuntimas nemokamas is iherb? Pirmakart girdziu.

nu va, pati nežinau, kažkur skaičiau ir išmetė reklamą, dabar landžioju visur, kur skaičiau ir jau nebemeta man tos, kitokias jau reklamas mėto g.gif
Po pietų bandysiu sakytis, tai ir sužinosiu biggrin.gif
Atsakyti
Rankas prižiūrėkit, nes paskui sunku susigydyt.
Man tai norfiniai lenkiški Paloma kremai ir rankoms ir pėdoms geriausi.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 11 18, 12:43)
Labas
mano rankos labai jautrios. Koki skuduriuka koki mamai praplaunu ir chana. Kiauros rankos.
Tepu dabar kazkokiu is iherbo tepalu su myra. Ans mamos kojos zaizdoms labai padejo.

Kurenu kolkas kaip as vadinu puvekais, kol ner salciu. Turiu net kaime dar likusiu malku ax.gif Turiu truputi misko ir pelkes kokiu 12ha. nu tiesiog buoze biggrin.gif

BJ, is kur istraukei, kad siuntimas nemokamas is iherb? Pirmakart girdziu.

nieko nemokamo nėra schmoll.gif padariau užsakymą ir siuntimas vistiek gavosi virš 3 eu ax.gif
Atsakyti