Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis


Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 11 15, 22:45)
Šiemet jau gal paskutiniai hihihi.gif  lady.gif

vaje kokia mokyta busi smile.gif, aš šiandien irgi turejau dar viena seminara ale jau nusimuilinau tingiu del 3 val i kauna bruktis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 16, 07:38)
vaje kokia mokyta busi smile.gif, aš šiandien irgi turejau dar viena seminara ale jau nusimuilinau tingiu del 3 val i kauna bruktis  mirksiukas.gif

Laba, planuok sausio men seminara, aš irgi atleksiu mirksiukas.gif

Vaziuoju jau namo, uzteks jau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 16 lapkričio 2017 - 15:24
Labukas


O as dirbu dirbu dirbu...PArduotuve turejom-prieskaledinis periodas pats baisiausias biggrin.gif Dabar tiek siuntiniu,kad dirbsiu ir sestadieniais biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Giega,o tai uz sestadienius kitoks atsiskaitymad?
Jopsikmat kaip vargstu su pecium.Turiu briketú,bet taupau,dedu ir malkú,o tos žalios,šnypščia,degt nenori,nusiboooodo biggrin.gif Vaikstau dūmais prasmirdus blink.gif Bet diedui nesakau,kad nelengva,susinervuotú.Vat tokiu atveju gal ir gerai tam bute,parejai i siltus namus ir nesuki galvos.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 11 16, 21:01)
Sveikos 4u.gif
Giega,o tai uz sestadienius kitoks atsiskaitymad?
Jopsikmat kaip vargstu su pecium.Turiu briketú,bet taupau,dedu ir malkú,o tos žalios,šnypščia,degt nenori,nusiboooodo biggrin.gif Vaikstau dūmais prasmirdus blink.gif Bet diedui nesakau,kad nelengva,susinervuotú.Vat tokiu atveju gal ir gerai tam bute,parejai i siltus namus ir nesuki galvos.

AB ko malku neisdziovinot? bigsmile.gif

Briketai ir su sipuliukais isikuria tik daugiau reik ir su deguonimi skysčiu, Zinai viena veikeja kur su laisto tuomet skysčiu tik ir kutena, mano sistema paprasta popieriaus geriausia kartono, keletas labai smulkiu sipuliukais penkios malkos ir briketu pokas va tep va bigsmile.gif o pečiaus as nedarbingumo paskui ir neaukšta ten niekas mirksiukas.gif

Asta net kai nesu malkas paskaiciuoju vnt kiek savaitei reikia kad daugiau neprinest biggrin.gif
Atsakyti
Mums 10-tus metus pečius tarnauja. Jau siemet reiks kreisti. Malkas 1,5-2 metus dziovinam, žaliu neesam kurenę. O ar jos kaitrios buna?
Svarstom del dujų įsivedimo mastau.gif nezinau kas nugeles tinginyste ar taupumas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 16 lapkričio 2017 - 22:07
Viena pažystama pastačius dujas ant minimumo, o papildomai malkos. Ir aš taip norėčiau, nes senatvėje kas tų malkų prineš, jei nebus sveikatos, gulėsiu šlapia šaltyje... fear.gif Vaikai tikrai išsilakstys po užsienius, nes ką jiems čia veikt.
Vakar 190 spaudimas pas gydytoją buvo, lb blogai, po savaitės pasirodyt. Kaip dirbt su pinigais, ai...
Atsakyti
Girdejot dabar jau tipo 130 skaitosi aukštas spaudimas?

mums 13 m atitarnavo pečius ir prakiuro, i ta pati keitem vel nes mb jis labai patiko, gerai dujos irgi čia tas pats kaip idaplove pigiau gal rankomis ale kai pabandai jau nesinori prie ranku grįšt

greit visos iš lovu, va jau kada mes su Merri sukile bigsmile.gif

vakar rašiau iš planšetes fui kaip žodzius išvarte biggrin.gif, kutenti biggrin.gif patiko bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mes su briketais darbe įkūriame paskui šlapios malkos. ax.gif ax.gif Nėra kaitrumo,nėra su jomis,bet vis kasmet nepriperkame keliems metams.O kartais tenka kūrenti net tris pečius darbe. bigsmile.gif bigsmile.gif
O medžius kerta juoda miške,vakar buvau miške,siaubas kaip varo miškovežiais. ax.gif
Atsakyti

Į mūsų žvakę tai jokiu būdu negalima kraut šlapių malkų, tai tik sausos. ax.gif
O kodėl 2 metam reiktų pirkt malkas? Mes tik 1 metam pasirūpinam. Žiemą pjaunam, pavasariop kapojam. Iki vidurvasario džiūna krūvoj, kartais trumpiau, paskui sumetam į malkinę ir tiek žinių.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 17, 07:38)
Girdejot dabar jau tipo 130 skaitosi aukštas spaudimas?

Pas mane mažiau niekad ir nebūva bigsmile.gif
Ryt gulėsiu ir gulėsiu ir dar kartą gulėsiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 17 lapkričio 2017 - 19:46