Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Merii @ 2017 11 14, 22:41)
Teisingai supratai, esame materialiai atsakingos kiaurą parą ir prekės nedraustos.
Bet kokiu vagystės atveju, dengia kioskininkė, kuri turi teisę iš vagies prisiteisti, na, bet ar prisiteisi iš vėjo, kuris nieko neturi, dar jį ir sugaut utopija.

aŠ SUPRANTU,JEI NEUŽRAKINAI KIOSKO,AR PALIKAI ŠILDYTUVĄ ĮJUNGTĄ IR SUDEGĖ KIOSKAS,ar dirbant apiplėšė.Bet atlleisk naktį????Ką tu turi sofkutę pasidėti ir saugoti?Ne nu tikrai man taip įvyktų,tegul teisiasi kiek nori,nemokėčiau nei cento.Visą tai suprantu materialiai atsakinga,kad pati neapsivogtum,bet tik ne naktį. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 11 14, 22:41)
Teisingai supratai, esame materialiai atsakingos kiaurą parą ir prekės nedraustos.
Bet kokiu vagystės atveju, dengia kioskininkė, kuri turi teisę iš vagies prisiteisti, na, bet ar prisiteisi iš vėjo, kuris nieko neturi, dar jį ir sugaut utopija.

Nesamonė kvadratu. Tikit- pačios kaltos. Ar jūs ten parsidavusios? Manau, kad tik pasamdytos. Vergovė- netikiu. Dabar darbdaviai normalių darbuotojų ieško su žiburiu, o jūs rodykit špygą ir atsisveikinkit. Jei pačios leidžiat taip su savim elgtis, kaltų nėra. 4u.gif
Atsakyti
Nu man irgi vis uzkabina,kad sitaip cariene nesiskaito su darbuotojais..Nu tikrai negali sitaip daryti..Materialiai atsakingas,kad pati nevogtum,kad akivaizdziai neleistum isnest visko,bet jei apiplese,tai dar ji kompensacija moket turi,kad tau nieko nenutiko..
Atsakyti
Tikit ar netikit, tokia realybė. Dieną nieks neplėšia, viskas vyksta naktį tamsoje.
Ir ko gero eisiu į kitą siūlomą kioską, gal nelabasis praeis pro šalį, reikia namus susitvarkyti, atsinaujinti, jau kaip nors prisitaikysiu prie šalčio, kaip ir Ingrida jo beveik nejaučia. Ko aš kitokia. Darbas man patinka, turiu šiokios tokios patirties ir d, man padės, tai tiek. Su pašalpom tik skurdas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Žiaurus tavo darbas Merri, nežinaukiek tempčiau , bet gi ir tu ne išgero ten sedi, o bet tačiau unsure.gif
Atsakyti
Na ir kurgi visos smile.gif

Girdejau per radija kad jau plikledi praneša ir kritulius pereinancius į sniegą unsure.gif , galetu dar ir pakenteti su tais savo krituliais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 15, 16:54)
Na ir kurgi visos

Laik. sostineje book.gif umn.gif mirksiukas.gif nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 15 lapkričio 2017 - 17:26
QUOTE(Para @ 2017 11 15, 17:24)
Laik. sostineje    book.gif  umn.gif  mirksiukas.gif  nail.gif

Vis dar mokslai? bigsmile.gif
Atsakyti
Giega, linksmai parašei su ta kompensacija. Lt darbdaviai car i bog, sulauksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 11 15, 18:07)
Giega, linksmai parašei su ta kompensacija. Lt darbdaviai car i bog, sulauksi  biggrin.gif

Na as nemazai metu dirbau LT prekyboj..TAip,budavau materialiai atsakinga,bet nei karto nesimetem nei ant jokiu trukumu,nei siaip kam..Vienas apsauginis(apsauginis,kuris saugot turetu!!!) buvo sumastes kaip alkoholinius gerimus vogt,ilgokai uztruko,kol ji pagavo,bet tik ismete is darbo ir viskas..Nieko neissireikalavo..
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 15, 18:15)
Vis dar mokslai?  bigsmile.gif

Šiemet jau gal paskutiniai hihihi.gif lady.gif
Atsakyti