Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(giega @ 2017 11 13, 10:58)
SAlta...Rodo +3,bet jutimine kaip -1...VA ka dregme daro..

Merii,o tai cia nesenai uosle praradai?Sloga ar siaip kas?
MB tai gyvenime uosles neturejo..

Jooo, drėgmė per kaulus eina.
Buvo didelė sloga, kaip niekad, po jos ir neužuodžiu. O gaila, uoslė vienas iš gyvenimo malonumų.
Nžn, nuotaika išėjo pasivaikščiot, nieks nedžiugina. Aiškiai trūkumas vitaminų.
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(*Bj* @ 2017 11 13, 12:32)
kažkuri man davė šitą saitą lt, o dabar lenkišą atradau, siuntimas berods 57 zlotai
https://www.eobuwie....pl/damskie.html

Kažin, ar pigiau ? Tingiu ieškot ir lygint kainas biggrin.gif
Pas mane kaimely nebuvo net lietaus šiandien. O Klaipėdoj draugės dukra pafotkino, tai mašinos apsemtos iki pusės durelių kai kur unsure.gif Pliurza tokia su sniegu...
mane vakar buvo pagavusi sloga, bet aš ją greit užrišau biggrin.gif Citroseptu ax.gif Ir jau ne pirmą kartą, kai tik pajaučiu pradžią , iškart pradedu su juo gydytis ir neįsisiūbuoja. Vakar nosis užlipinta buvo ir galva plyšo, o šiandien kaip nieko nebuvę jaučiuosi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jūs gal daug kontaktuojate su žmonėmis uždarose patalpose? mirksiukas.gif Temperatūros turėjau prieš 17 metų peršalimo ir tai kai dirbau parduotuvėje.Dabar beveik ištisai lauke ir pašalu ir peršlampu,neatmenu kada slogą turėjau? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 14 lapkričio 2017 - 07:00
Laba 4u.gif
Merri, žiūrėk ar tau taip dirbt patiktų? My Webpage
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Isleidau vyrą,gyvenu su vaikiu unsure.gif Liūdnoka,bet nieko.Iseinu į darbą,gryztu ,vel kazką veikiu,ziurek jau ir gult laikas.Sūnus tik tevo ilgis,sako trūksta jam namie šurmulio.Isgyvensim,kad tik vyriskiui pasisektú.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 11 14, 09:46)
Merri, žiūrėk ar tau  taip dirbt patiktų? My Webpage

ačiūkas 4u.gif nusiunčiau cv ir motyvacinį smile.gif
Šiandien skambino, ką nutariau. O man spaudimas turbūt nuo nakties sukilęs, širdies permušimai, vos dirbau, skausmas toks aštrus, nedaug trūko, kad smegenys pro akis išsprogs. Tikrai blogai su sveikata. Pastovi įtampa, baimė, kad neišplėštų. Vieną kioską išplėšė, tai metai laiko moteriškė moka nuostolius ir laiko ją carienė ant pusės etato, numeta kaip šuniui 50 eur ir gyvenk kaip išmanai. Va jai visas etatas būtų tikrai reikalingas, bet carienei ne motais, ji juk niekur nepabėgs.
Šiandien nieks nekoliojo, net jei ir apie dvi valandas neveikė internetinis ryšys. Panašu, kad užsiauginau odą pyktukams, nes neišveda iš pusiausvyros, kaip pradžioje. Dar tokių neinamų prekių iškišau. Ale pinigus visus tuo specialiu pieštuku braižiojau, nes kiosko aparatas tik muliažas, jis nuo visų cypia, kad padirbti.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 11 14, 17:25)
Sveikos 4u.gif
Isleidau vyrą,gyvenu su vaikiu unsure.gif Liūdnoka,bet nieko.Iseinu į darbą,gryztu ,vel kazką veikiu,ziurek jau ir gult laikas.Sūnus tik tevo ilgis,sako trūksta jam namie šurmulio.Isgyvensim,kad tik vyriskiui pasisektú.


Laba, 4u.gif 4u.gif o aš supratusi buvau, kad tu savo sūnų į užsienį išleidi doh.gif
Atsakyti
Burbuline, o kaip įsikūrė? Patogiai apgyvendino? Ką dirbs?
Atsakyti
Meri,nepyk,bet tikrai nesuprantu?Jūs prieš įsidarbindamos pasirašote sutartį,kad jei kokie vagys naktį apvogs kioską,visą gyvenimą mokėsite,atsakote už tai?Pardavėja kalta bus?Na tikrai man taip įvyktų,dvi špygas atkiščiau ir išeičiau namo. ax.gif Pamėgintų ta jūsų carienė kažką pasiūlyti.Na tikrai netikiu,kad tokia tvarka? bigsmile.gif
Burbuline,aš irgi galvojau kad kalba eina apie sūnų? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 11 14, 21:08)
Laba,  4u.gif  4u.gif o aš supratusi buvau, kad tu savo sūnų į užsienį išleidi doh.gif

Nori ir sūnus,sesę spaudzia,kad pavasarį abu varytú kur.Ši jau važinejus uždarbiaut,patirties turi.Tai nezinau kaip bus,cv ruosias abu siúst.
O diedas įsikūre lyg normaliai,dviese kambary gyvena,is viso 8vyrai,nu sako vieni žiūri įtariai,kiti normaliai,maniskis sako taip ir noris pasakyt,kad neatvaziavau is jūsú duonos atimt.Zmones skirtingi,gal apsipras.O darbas ...sako prie visko galu tekt būt,tvoros,terasos,stogai,pamatai ir dar visokie galai.Šį kart isvaziavo iki kaledú,paskui bus matyt.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 11 14, 22:09)
Nori ir sūnus,sesę spaudzia,kad pavasarį abu varytú kur.Ši jau važinejus uždarbiaut,patirties turi.Tai nezinau kaip bus,cv ruosias abu siúst.
O diedas įsikūre lyg normaliai,dviese kambary gyvena,is viso 8vyrai,nu sako vieni žiūri įtariai,kiti normaliai,maniskis sako taip ir noris pasakyt,kad neatvaziavau is jūsú duonos atimt.Zmones skirtingi,gal apsipras.O darbas ...sako prie visko galu tekt būt,tvoros,terasos,stogai,pamatai ir dar visokie galai.Šį kart isvaziavo iki kaledú,paskui bus matyt.

O į kokią šalį?Panašu į Norvegiją?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 11 14, 22:05)
Na tikrai netikiu,kad tokia tvarka? bigsmile.gif

Teisingai supratai, esame materialiai atsakingos kiaurą parą ir prekės nedraustos.
Bet kokiu vagystės atveju, dengia kioskininkė, kuri turi teisę iš vagies prisiteisti, na, bet ar prisiteisi iš vėjo, kuris nieko neturi, dar jį ir sugaut utopija.
Atsakyti