Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

PAtalu tai nelyginu jau senu senovej..Is tikro ju niekad ir nelyginau,tik kazkada neturejau lyginimo stalo,tai prilankstydavau paklodziu,uzvalkalu ir nat ju lyginau..Kiek jie tuo paciu issilygindavo,tiek mirksiukas.gif Bet siaip rubus lyginu..NA virsutines maikes,dzinsus...Megstu,kai spintoj viskas gatava kabo-issitrauki ir rengiesi mirksiukas.gif
O tu paciu rubu ir pati nelabai deduosi antra diena,tai ligotas zmogus is vis suprantama-ir suprakaituoja,ir apsipila...
Atsakyti
na rubus kaip vasarą irgi nesivelku antrą kartą , bet žiemą kokius sijonus ir ne po kartą, patalyne skalbiu kas savaite, kažkaip ipratau ir jau taip reikia atrodo, plius lyginu mirksiukas.gif , bet taip kaip Giega sake sulankscius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 18, 15:36)
PAtalu tai nelyginu jau senu senovej..Is tikro ju niekad ir nelyginau,tik kazkada neturejau lyginimo stalo,tai prilankstydavau paklodziu,uzvalkalu ir nat ju lyginau..Kiek jie tuo paciu issilygindavo,tiek mirksiukas.gif Bet siaip rubus lyginu..NA virsutines maikes,dzinsus...Megstu,kai spintoj viskas gatava kabo-issitrauki ir rengiesi mirksiukas.gif
O tu paciu rubu ir pati nelabai deduosi antra diena,tai ligotas zmogus is vis suprantama-ir suprakaituoja,ir apsipila...

aišku, būna apuipila, tada ir pakeiti, bet kasdien aš nekeisčiau, juk ji nevaikšto, nelabai išsimurzina. O papmersus nešioja, tai ir apatinių nereik, maikute kas kelintą dieną pakeiti ir viskas. Porą kart savaitėj galima ir tuos viršutinius, bet kasdien, vien nuo to dažno skalbimo tie megstukai susiskalbia ax.gif
Atsakyti
NA kai cia rubai nera brangus...
Sijonus dzinsus ir as po kelis kart deduose...DAbar net ir megstuka uzsidedu kelis kart,nes darbui turiu atskirus rubus,o tu iseiginiu tiek nebesunesioju...KAi anksciau su tais paciais drbau,tai vsio-grizai po 12h darbo namo ir i skalbiniu deze ismeti...Nors ir tas darbas nebuvo labai jau fizinis...
Atsakyti
Labas,
kokios jus fainos nelyginancios wub.gif patalines. As ir prie tu fainuoliu.
Danti skauda momentais. Vyras sako: gal nustos ax.gif Nu gal, bet kiek laukt.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 18, 16:34)
Labas,
kokios jus fainos nelyginancios wub.gif patalines. As ir prie tu fainuoliu.
Danti skauda momentais. Vyras sako: gal nustos ax.gif Nu gal, bet kiek laukt.

ar neturėjai eiti to danties rauti? g.gif
Atsakyti
turejau, bet dar turejau del jo vilties. Nors ir mazai.
Atsakyti
Laba,

Dėl išleistuviu, tai patys tevai ja sukomercina. Nezinau kam tokiame amziuje šukuosenos ir senu bobu makijazas. Geriausia šukuosena- sveiki, žvilgantys plaukai.... Vis noras lenktyniauti

Del Bj babos, tai nemanau, kad tavo beda jei caritui nepatiks. Tikriausiai jis moka didesnius pinigus nei tau alga ismoka. Todel ramiai, nepersitempk mirksiukas.gif

Del rubu perrengimo, tai izvelgiu seimininkes nora, kad turetum papildomo darbo ir savotiska kontrole. O kilnojant zmogu mazesne tikimybe ir del pragulu atsiradimo...

Sapniuk, gal turi biciu pikio, kartais jis padeda, uzsidek kur skauda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 18 sausio 2017 - 19:01
Labuks 4u.gif
QUOTE(giega @ 2017 01 18, 11:42)
DArbas namie turi savu privalumu biggrin.gif
As daznai irgi taip tvarkausi-kazka padarau,prie kompo,kazka padarau,vel prie kompo...Siandien is vis dar nuo pusryciu nepakilau nuo kompo biggrin.gif  biggrin.gif

Draugė friends.gif Jei būnu namie, tai lyg ir negaliu be to kompo apsieit, bet kai kažkur lauke dirbu, tai kaip ir nepasigendu jo ax.gif
Nu va, Sapniuk, o man šiandien dar vieną dantį pragręžė , nervą ištraukė. smile.gif
Bandžiau žiūrinėt internete implantavimo kainas, tai božebože unsure.gif Aš gydausi savo šeimos centre, kur prisirašius. Ten ir protezuoja jau. Šiemet nauja odontologė pradėjo dirbt. Kažkaip skaičiavo, lyg 300 € gautųsi vienas implantas.... Bet gal aš ko nesupratau rolleyes.gif Nes internete kainos apie 700 pinigų radau unsure.gif Pdžiai vieno gal pakaktų toj pusėj, kur dabar jau 3 krūminių nebėr. Tai praktiškai nebėr su kuo kramtyt vienoj pusėj. Apmaut pakartotinai nebegalima to, kur laikė vainikėlį verysad.gif Vnž, liūdnuma...
patalynės irgi nelyginu ax.gif
BJ, nebandei užmokesčio daugiau prašyt?
Jogą lankysiu, kai miestan išsikelsiu ax.gif Tikiuosi rolleyes.gif Iš kaimelio labai nepatogu tas važinėjimas.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 18, 16:34)
Labas,
kokios jus fainos nelyginancios wub.gif patalines. As ir prie tu fainuoliu.

Aš irgi nevergauju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 18 sausio 2017 - 19:05
Kaip tik darbe su mamka viena aptarėm,kad tų rūbų tiek ir tereik,o išeiginių tai vienos suknės ar sijono su bliuskute uztenka nes niekur neinam.Darbas,namai,namai,darbas.Suprantu kas aktyvesnį gyvenimą gyvena gal tada kitaip,bet mano atveju....rūbai guli spintoj tui kandys ims grauzt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 18, 20:06)
Kaip tik darbe su mamka viena aptarėm,kad tų rūbų tiek ir tereik,o išeiginių tai vienos suknės ar sijono su bliuskute uztenka nes niekur neinam.Darbas,namai,namai,darbas.Suprantu kas aktyvesnį gyvenimą gyvena gal tada kitaip,bet mano atveju....rūbai guli spintoj tui kandys ims grauzt ax.gif


na as patalines spintas perrinkinejau, rusiavau. Nes viena spinta senam babuliuko miegame, kita musu miegame. Perrinkineju ir galvoju, kad viso gerio mums trims gyvenimams. Na ar tiek reikia, bet nemesi lauk.
As ypac vasarinius rubus kelis kai isikandu - tai isikandu, o kiti kabo, guli stalciuose.
Bet i keliones ismokau minimalistiskai isidet.
Para, o kur to biciu pikio gaut?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 18 sausio 2017 - 19:20