Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

labai suprantu tavo nuoskauda.
Pvz. mano mamos brolis kiekviena savaitgali atvaziuoja i miesta apsipirkti, bet pas mama neuzeina gal kokie seseri metai. Matau ji mieste, bet nustojau ,,pazint", labai ne krikscioniska, bet taip yr.

Mamos seseriai desimt kart sakyta, kad, jei jis pirma mamos numirtu, as jos i laidotuves ne tik nevezciau, bet ne nesakyciau ax.gif Mama net nezino, kad jos sunenas vasara avarijoj zuvo, kad aukles vyras pries trejus metus apleido zemiska pasauli. Toks zinojimas mamai nieko neduotu, tik spaudima sukeltu ir bereikalingas emocijas.
Bjauri, o gal teisingai elgiuosi, nezinau.....

Labas visoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 08 lapkričio 2017 - 09:24
LAbukas

NA kiekviena situacija skirtinga...Nereikia kerstauti,jei kazkas nelanke...Bet is kitos puses,jei tik spaudima sukelia,o nieko pakeist jau nebegalima,tai irgi kam ta zmogu papildomai nervuoti...
Atsakyti
tau geriau matyt ir jei galvoji, kad geriau nesakyt reiškia geriau mirksiukas.gif

tokia pat situacija pas mano anyta, vyro brolis atvažiavo ant kapo mb, o kad paskut 500 m į šali ir mamą aplankyt nera laiko, nes reikia lėkt pas žmonos gimines svečiuotis, o kad ta mama sedejo iki 12 nakties ir lauke kada gi tas sunelis atvaiuos dzin. dabar galvoju nereikejo ir man sakyt kad sūnus atvažiuot lankyt gali
Atsakyti
as, kai mama priziuriu net nebezinau kiek metu, tai susideliojau visus galimus variantus ivykiu ir ju sprendimu biggrin.gif Nu su mazom pertraukom dvidesimt keturis metus blink.gif , net paciai baisu pasidare. biggrin.gif

Tas zinojimas dazniausiai nieko neduoda isskyrus bereikalinga galvos skausma.

giega, as nekerstauju, bet nuoskauda jauciu, kad neuzeina mamos mylimiausias broliukas ax.gif
pagraban tikrai pakviesiu.As su jo sunum daznai bendrauju, mes nuo vaikystes labai artimi. Tai ir jis sako, kad klausia ko neuzeina? O jam tai tas tai tas, sitiek metu biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

Amžiną atilsį Ogistai

vartotojo įkelta nuotrauka
2 metai jau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 08 lapkričio 2017 - 21:26
2metai...Eina sau,kaip laikas greit eina.. a.a.Ogista.
Atsakyti
amžiną atilsį jai ir visoms kitoms SM išėjusioms...
Dar kažkaip vis pagalvodavau, kuriuo laiku išėjo. Ačiū Para, kad priminei.

Vakar vėl tas alia gerbėjas buvo atėjęs. Net apsidžiaugiau, kad gavo nuo kito pirkėjo bart, kad nieko neperka ir trukdo eilę. Jau kad priskreto, kaip koks erkė. Stovi už langelio ir vos ne su savim kalbasi. Man savo svyruoklio per akis, juk ne laisva esu. Ale kaip užmatė kad be vestuvinio žiedo. Negi jam sakysiu, kad visą auksą pardaviau, kai namus keičiau. Koks kieno reikalas. Ir pavaryti negaliu, dar įsižeis, kam tie nemalonumai.
Šiandien "Savaitės" diena, yra toks pigutis savaitraštis, dauguma aplinkinių gyventojų užeis nusipirkti. Susigyvenau su jais. Senas tas rajonas ir aš sena, na gal ne visai, na bet vistiek.
Visoms ramios prasmingos dienos.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
A.a. Ogista.
Atsakyti
ech perskaičiau Paros postą ir taip dilgtelėjo per širdį....
ale ir atsimeni...pamenu dar buvau su ja tel kalbejus prieš menesi koki ir paskui taip netiketai...
mano buvusi bendradarbe per kokius 3 men išejo bent jau nuo paviešinimo ligos unsure.gif
Sveikos

tokia liudna dienos pradžia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 lapkričio 2017 - 07:31
Labas
a.a. Ogistai/
kaip greit laikas bega ax.gif
Atsakyti
Diena praėjo prasmingai, turėsiu į kasą įdėti 2x20 savų, tiek priėmiau padirbtų... Ir būk žmogai optimistu. Jei toliau dirbt, reik pinigų detektorių pirktis, kitaip šuds gaunasi, jau pajuto, tai pradėjo nešti mano mažan kioskelyn svoločiai. Vieną tai įsidemėjau, o kitą kart net nežinau. Ir rodos taip žiūrėjau, čiupinėjau, ale būna dienų kaip tyčia... ir kodėl vis man huh.gif
Atsakyti
Oi,Merii 4u.gif 4u.gif Buna tokie markeriai pirkt,kaip brauki per netikra piniga,jie patamseja..O kai per tikra,tai nekeicia spalvos..
https://www.biurorei...ratai?pid=14571
Atsakyti