Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Para @ 2017 11 06, 18:58)
Laba, ačiū  4u.gif


Para, uz ka tu cia antroj temoj dekoji? blink.gif
Gal ka praleidau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 11 06, 18:33)
Para, uz ka tu cia antroj temoj dekoji? blink.gif
Gal ka praleidau ax.gif

Čia Giegai ir Burbulinei uz pasveikinimą ir Ingridai mirksiukas.gif
Atsakyti
Para, su gimtadieniu ! 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Seku iš paskos su sveikinimais, nes niekur nėr užfiksuota, kada kas gimusios šioj temoj ax.gif

Atsakyti
Para, pražiopsojau ir aš 4u.gif
Papildyta:
Seku  iš paskos su sveikinimais, nes  niekur nėr  užfiksuota, kada kas gimusios šioj temoj ax.gif
[/quote]
kažkada tik zodiakais apsidalinom, o konkrečiom datom nelabai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 06 lapkričio 2017 - 21:45
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
A6 pagal fb atsekiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

Tuom man FB ir patinka,kad primena visu gimtadienius biggrin.gif biggrin.gif Nors,aisku yra uzsislapstinusiu arba parasiusiu neteisinga gimtadieni biggrin.gif VA kaip MB,ten ar 120 metu jis biggrin.gif Bet diena teisinga uzrases,vis del to nori,kad sveikintu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi FB paslėpus savo datą, galvoju artimi ir taip žino, kam svarbu ir pasveikins. O ploinka FB nežinau ar ji artima, o dėl mados man labiau iš neturėjimo ką veikti, būnu namie aš ten net neįlendu ax.gif
Nepatikėsit, bet šiais metais niekas apart vaikų nepasveikino, vienintelė iš puskių prisiminė pavėluotai biggrin.gif dabar laikausi tos nuomonės, jei manęs nereik, tai kodėl man turi reikėt tų žmonių ir taškas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 11 07, 09:57)
aš irgi FB paslėpus savo datą, galvoju artimi ir taip žino, kam svarbu ir pasveikins. O ploinka FB nežinau ar ji artima, o dėl mados man labiau iš neturėjimo ką veikti, būnu namie aš ten net neįlendu ax.gif
Nepatikėsit, bet šiais metais niekas apart vaikų nepasveikino, vienintelė iš puskių  prisiminė pavėluotai biggrin.gif  dabar laikausi tos nuomonės, jei manęs nereik, tai kodėl man turi reikėt tų žmonių ir taškas mirksiukas.gif

sutinku, tuo pačiu vadovaujuos, jei žmogus sirgo ir juom nesidomejo, tai kokia prasme tada kviest ant laidotuvių???
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 07, 10:58)
sutinku, tuo pačiu vadovaujuos, jei žmogus sirgo ir juom nesidomejo, tai kokia prasme tada kviest ant laidotuvių???


IK, su gimtadieniu.

Lyzuka, cia labai slidus reikalas, bet cia tik mano nuomone.

Pvz. turejau labai gera drauge, ji be seimos, bet mano sunu jlabai mylejo. Tas su malonumu nuo penkiu metu su ja vaziuodavo kelioms dienoms i dvara prie Panevezio.Puikiai pazinojau jos mama, vyresnius brolius.
Jos mama mane kaip dukra vezesi i tremtiniu suvaziavima.
Drauge po kiek metu susirgo issetine skleroze, gana jauna. Atvaziuodavo ji pas mus, as su vaiku pas ja. Bendravom, bet liga labai greit progresavo. Ji sedo i vezimeli, gere per siaudeli, gyveno priziurima mamos. Paskutinem dienom as nebenuejau pas ja....Negalejau perzengt per save...Man buvo per sunku.

Atsakyti
Šiandien atvežė gražių šventinių atvirukų, netgi religine tema.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labasrytas.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 11 07, 18:52)
IBendravom, bet liga labai greit progresavo. Ji sedo i vezimeli, gere per siaudeli, gyveno priziurima mamos. Paskutinem dienom as nebenuejau pas ja....Negalejau perzengt per save...Man buvo per sunku.

tu labai teisingai pasielgei, lankei kai pradejo sirgti, o pabaigoj nelindai į akis, sergančiam tada buna ne iki svečių jau net artimieji nelabai ka gali padet, žmogus lieka tik su savo liga, skausmu ir negalia, patikek žinau šitą , bet aš turiu mintį ta dalyka, kai liga tik sužinoma, sega žmogus pvz 2-3 metus ir nei vieno karto ne tai kad neaplanko, bet netgi nepaskambina, o kai mano vyras paskambino vienai tokiai "giminaitei" ir sako kur tu dingus, tai ta pareiškė kad ji dirba ir laiko neturi o jis kaip jau nedirbantis tai ir pats gali jai skambinti, o mieste sutikus net nepaklausdavo apie buklę..

Sveikos
Atsakyti