Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Giega, db viskas pažengę, viskas bus gerai 4u.gif
Man didžiojo piršto "kauliukai" iškrypę ir jau tokie skausmingi, kad naktį nežinau kaip tas pėdas padėti. Vis pasvajoju operuotis, bet..., ai... Turbūt nesulauksiu tokios šventės, nėra kada apie save galvoti.
Šiandien diena nepraėjo veltui, buvau iš pat ryto net keletą kartų iškoneveikta. Visi pinigai atiduoti, o kur gaut gražai, pas mus nėra kaip PC, sukis kaip nori. Žmonės kišo dideles kupiūras. Tik surenku ir vėl viską išleidžiu. Tik popiet susirinkau.
Ale visi žino kiek kainuoja nuolatiniai, juk gali iš anksto pasiruošti be gražos, bet ne, kiša 50-tines ir dar koliojasi, artistai biggrin.gif Kitam mėnesiui jau nuo 15d, prekiaujam, bet ne, laukia iki paskutinio biggrin.gif
Dar viena darbo ieškojosi, bandė klausinėtis ax.gif Aišku, nieko nesakiau, nes mums uždraudė.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ech kaip norečiau paragaut ko nors iš tu lekščiu smile.gif

Sveikos
Atsakyti
Labukas

QUOTE(Merii @ 2017 11 02, 17:10)
Giega, db viskas pažengę, viskas bus gerai  4u.gif
Man didžiojo piršto "kauliukai" iškrypę ir jau tokie skausmingi, kad naktį nežinau kaip tas pėdas padėti.

MAno irgi nuo jaunystes iskrype..Vienas tik truputi,kitas labiau..Ir tas ant kaires kojos,kur ir venos issiplete..Kiek zinau,tai susije,nes peda neteisingai statau,kruvis netaip pasiskirsto ir venos gauna didesne apkrova..Bet kazkada senai toks vienas ortopedas nedarbinej aplinkoj pasake-kol neskauda,tol neopretuot..Na taip,sunkiau batus prisiderint,bet siaip nelabai padeda tos operacijos..Tai va ir nesidarau...Aisku ir bijau biggrin.gif biggrin.gif
Skaudet man pradeda,kai visa deina su nelabai patogiais aukstakulniais pravaikstau..Tada turiu nusiauti,pamasazuoti ir atsigauna tas kauliukas..
Atsakyti
Labas 4u.gif
Blyn,mergicos,manasis kitos savaites gale ruosias isvaziuot uzdarbiaut.Man jau nuo streso skruzdes per nugarą ėmė bėgiot unsure.gif Viskas taip netikėtai,paskambino,pakvietė ir sutarė blink.gif Maniskis sako tam zmogui ,dar pagalvosiu,o tas sako reiskia tau dar neblogai jei galvoji,ir vsio,nusprende..Nezinau nei ką reiiks įdet,nei ką pirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 11 03, 18:14)
Labas 4u.gif
Blyn,mergicos,manasis kitos savaites gale ruosias isvaziuot  uzdarbiaut.Man jau nuo streso skruzdes per nugarą ėmė bėgiot unsure.gif Viskas taip netikėtai,paskambino,pakvietė ir sutarė blink.gif Maniskis sako tam zmogui ,dar pagalvosiu,o tas sako reiskia tau dar neblogai jei galvoji,ir vsio,nusprende..Nezinau nei ką reiiks įdet,nei ką pirkt ax.gif

aš irgi taip galvoju, kai nėra labai blogai, tada dvejoji, kai jau juodai blogai, tai krauniesi tašiukus biggrin.gif
Tu mažiau pergyvenk, parduotuvių yra visur, ne tik LT biggrin.gif . Algą moka kas savaitę, tai be pinigų nebus, nereiks mėnesį laukti algos ax.gif
Pirmą syk sunku, bet viskam būna pradžia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 11 03, 18:14)
Labas 4u.gif
Blyn,mergicos,manasis kitos savaites gale ruosias isvaziuot  uzdarbiaut.Man jau nuo streso skruzdes per nugarą ėmė bėgiot unsure.gif Viskas taip netikėtai,paskambino,pakvietė ir sutarė blink.gif Maniskis sako tam zmogui ,dar pagalvosiu,o tas sako reiskia tau dar neblogai jei galvoji,ir vsio,nusprende..Nezinau nei ką reiiks įdet,nei ką pirkt ax.gif

Oi Burbuline,grūdinkis. 4u.gif 4u.gif Maniškiai ištisai man stresą kelia. ax.gif Mb sakau,geriau jie man nesakytų,kur važiuoja,bet vėl blogai būtų. mirksiukas.gif Mažasis dabar Vokietijoje,šį vakarą traukiniu važiuoja pas draugus,paskui jie rytoj su automobiliu veš į Olandiją,pas pusmarčią,ten vėl mašiną nuomuosis darbo reikalais po Olandiją. blink.gif 15 dieną Belgijon,dičkis Portugalijon,mažoji 16 dieną Malton. bigsmile.gif Gerai,kad dažau plaukus pražilčiau ir niekaip neapsiprantu.O kiek nervų kainavo ,kai mažasis per dykumą vienas važiavo 600 km Amerikoje. bigsmile.gif blink.gif Toks gyvenimas. 4u.gif Pratinkis motinyt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 11 03, 18:17)
Oi Burbuline,grūdinkis. 4u.gif  4u.gif Maniškiai ištisai man stresą kelia. ax.gif Mb sakau,geriau jie man nesakytų,kur važiuoja,bet vėl blogai būtų. mirksiukas.gif Mažasis dabar Vokietijoje,šį vakarą traukiniu važiuoja pas draugus,paskui jie rytoj su automobiliu veš į Olandiją,pas pusmarčią,ten vėl mašiną nuomuosis darbo reikalais po Olandiją. blink.gif 15 dieną Belgijon,dičkis Portugalijon,mažoji 16 dieną Malton. bigsmile.gif Gerai,kad dažau plaukus pražilčiau ir niekaip neapsiprantu.O kiek nervų kainavo ,kai mažasis per dykumą vienas važiavo 600 km Amerikoje. bigsmile.gif  blink.gif Toks gyvenimas. 4u.gif Pratinkis motinyt. mirksiukas.gif

Ojetau Ingrida, tavo vaikai tai kokie keliautojai Kukai... bigsmile.gif mano sunus irgi daznai skrenda darbo reikalais na bet ne ant tiek...
Atsakyti
Burbuline, svarbu tik pirmai dienai ir kelionėje turėt ką perkąst . O visam gi laikui nepridėsi. Nors mano draugė vyrui į komandiruotę prikepa visokio bieso ir porcijomis į maišelius biggrin.gif Tai jis ten nuvykęs į kamerą susideda viską. Kitaip sugestų. O į tą kamerą ir kambariokai nori, tai dabar jau biski mažiau vežasi. Nueina pardėn ir nusiperka. Dar pigiau gaunasi , nei LT pirkt ir dar ruošt.
Atsakyti
Tikrai ko mažiau žinai apie suaugusių vaikų reikalus tuo ramiau, stengiuos nesikišti, ne patarinėti, vistiek bus pagal juos, močia sena ir nieko nesupranta smile.gif
Pilnatis... ir tuo viskas pasakyta. Aiškiai ant pirkėjų jaučiasi. Viena atėjus perka winstoną ir skundžiasi man, kad valgyt neturi, nu *** ***, tai pirk cigariles, kur vos ne per pus pigiau. Keisti tie žmonės, na, bet visokių ir reikia wub.gif Prižadėjau jai palikt sena kaina porą pokelių biggrin.gif
Šiandien išdėjo į šuns dienas, kad pašto ženklai po 0,39ct, lyg nuo manęs priklausytų. Ką duoda, tą pardavinėjam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 11 03, 20:07)
Tikrai ko mažiau žinai apie suaugusių vaikų reikalus tuo ramiau, stengiuos nesikišti, ne patarinėti, vistiek bus pagal juos, močia sena ir nieko nesupranta  smile.gif
Pilnatis... ir tuo viskas pasakyta. Aiškiai ant pirkėjų jaučiasi. Viena atėjus perka winstoną ir skundžiasi man, kad valgyt neturi, nu *** ***, tai pirk cigariles, kur vos ne per pus pigiau. Keisti tie žmonės, na, bet visokių ir reikia  wub.gif  Prižadėjau jai palikt sena kaina porą pokelių  biggrin.gif
Šiandien išdėjo į šuns dienas, kad pašto ženklai po 0,39ct, lyg nuo manęs priklausytų. Ką duoda, tą pardavinėjam  biggrin.gif

Niekad nepagalvociau, kad ateje pirkejai dar ir išsikalba ir aolamai tojs idomus darbas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 11 03, 21:37)
Niekad nepagalvociau, kad ateje pirkejai dar ir išsikalba ir aolamai tojs idomus darbas  mirksiukas.gif

Jo, dar ir kiek gyvenimo istorijų klausausi. Vienas supirko visas kauno dienas, nes buvo jo dukros straipsnis ir foto, ir ne jis vienas taip bigsmile.gif
Tai va, eičiau iš to darbo, bet susigyvenau su vietiniais, kažkaip ir trūktų jų wub.gif Matau ir jau žinau ką ruošt ant prekystalio ir atspėju.
Atsakyti