Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Nori nenori pradedu rinkti įdomesnes monetas. Gaila, kad pridaviau į kasą nemažai "Ačiū" ir kt., pasilikau tik šią. Kažkaip pamaniau, kad čia mūsų LT, bet nea smile.gif Dar su viena sunkiai išsiskyriau, nes maniau, kad Darius ir Girėnas pavaizduotas. Einu googlint, gal tikrai buvo tokia nukaldinta.
Atsakyti
burbuliuk, as graziuoju, nekomanduoju, itikinu kad jam ir reikia. jei reikalauciau - pati daryciau.
galejai gi pabut silpna motera, i paranke isikipt
Atsakyti
Meri,bet tu ir matai gerai.Aš tų geltonų monetų absoliučiai neprimatau.Mūms su mb aplamai nesimatokur 10 kur 50 banknotas.Ir šiandien Lidle gerai gera kasininkė,padaviau vietoje15 eurų,10 ir 50,ta sako nesupratau kaip jūs čia duodate? bigsmile.gif
Atsakyti
Kažkaip pagalvojau, kad visai ir tinka įdomesnės 2Eur monetos, kad ir tos "Ačiū" dovanojimui, pvz., sėkmei ar kaip padėkai. Pas mane yra pardavimui gražių vokelių pinigams, tai mažas atvirukas ir įdomi moneta, ar jau nusikalbu?
Manau būtų malonu tokią gauti ir emigravusiams, ar ne?

Mes daugiausia barames dėl vyro silpnybių. Čia jau negaliu susivaldyti. Blyn, nekenčiu tokio. Dėl buities, tai ko, viską pasidarau, net su drėle moku naudotis, ai, tiesa, į vinį du kartus niekaip nepataikau, nesigauna.
Papildyta:
Tai tokį darbą dirbant, savaime išmoksti pažint pinigus, kitaip bus amen.
Papildyta:
Tai va, tokias įdomesnes išdalinu vaikams kaip grąžą studentėms, jaunoms mamoms su vaikučiu. Piktiems neduodu biggrin.gif
Ryt bus velniava. Nulinė kasa, o ir savų pinigų pradžiai neturiu. Kaip visada, jei kaišios 50-tines ax.gif , na, bet tik pradžioj, paskui susirinksiu smulkmės. Šiaip visad savais pradėdavau prekybą, bet ne šį kartą. Ubagas aš, gal paskutinį sykį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 11 01, 19:13)
burbuliuk, as graziuoju, nekomanduoju, itikinu kad jam ir reikia. jei reikalauciau - pati daryciau.
galejai gi pabut silpna motera, i paranke isikipt

Nekibau,kaip tycia vaziuodami buvom susibarę,buvau labai pikta gun_bandana.gif pasakysiu kartais kai stipriai susibaram nekalbam po savaitę,būna ir daugiau,ir miegam tada net atskirai bigsmile.gif nes būna,kad ziuret į tą zmogû net nesinori,ką jau ten tada prisiliest.Nu nejaunikliai,bet taip yra.
Atsakyti
skaitau...galvoju gal gerai būtų su kuo pasipykti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 11 01, 19:15)
Nekibau,kaip tycia vaziuodami buvom susibarę,buvau labai pikta gun_bandana.gif pasakysiu kartais kai stipriai susibaram nekalbam po savaitę,būna ir daugiau,ir miegam tada net atskirai bigsmile.gif nes būna,kad ziuret į tą zmogû net nesinori,ką jau ten tada prisiliest.Nu nejaunikliai,bet taip yra.

Mano drauge karta uzpyko,savaite nesneka,antra.. Laikos kazkokiu savo principu..O paskui sako,galvoju,kad as is vis nebeturiu ka jam pasakyt.. Ir jei noriu turet vyra,seima,turiu pradet sneket..
Papildyta:
QUOTE(*Bj* @ 2017 11 01, 19:24)
skaitau...galvoju gal gerai būtų su kuo pasipykti rolleyes.gif

Geriau nesipykt,o graziai gyvent biggrin.gif
Mantaip negera buna,kai susipykstam.. Ypac del kokiu smulkmenu ir irgi taip nesnekam.. Tik mes ilgai neistempiam,greit issiaiskinam biggrin.gif
Atsakyti
Porą valandų ištveriame nekalbėdami.Gi mes plepalai abu,kalbame vienas per kitą.O čia nekalbėti savaitėmis?????? bigsmile.gif blink.gif
Mes jau keli metai miegame atskiruose kambariuose.Tragedija,kai visis vaikai sugrįžta ir man į miegamąjį reikia sugrįžti. ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsų viena kaimynė su draugu gyvena. Jai api70 metu . Ir kaźfkurią čia dieną pasitaikė , kad mes abu ir j i ant kelio susitikom.
Tai ji ant to savo diedo pikta , vis jį keikia. O maniškis ir sako: nu vistiek geriau, nei vienam būt, nors pasipykt yr su kuo biggrin.gif
Atsakyti
Man buvo toks atvejis, vairavau, o jis netikėtai griebė vairą ir nusuko į priešinį eismą, nes tipo pravažiavau reikiamą posūkį. Gerai, kad nebuvo mašinų. Tuomet tikrai būčiau nežinia ką padarius iš pasiutimo. Kaip šiandien prisimenu. Patyriau didelį šoką, visa drebėjau.
Kiek šunybių iškrėtęs, jau nebesuskaičiuosiu biggrin.gif o taip visad norėjos pabūti silpna, bet gal kitame gyvenime rolleyes.gif
Papildyta:
Giega, ar nebijai operacijos? Kurioj vietoj pjaus?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

QUOTE(Merii @ 2017 11 01, 20:33)

Giega, ar nebijai operacijos? Kurioj vietoj pjaus?

Bijau,aisku,kad bijau..As is vis baile ir turiu gydytoju fobija....O cia man pirma operacija,kur su narkoze bus..MB juokiasi,galejo viska ir su vietine padaryt,bet man net narkozes reikia,kad narkoze padarytu smile.gif
DArys su lazeriu..Kiek supratau,tai nieko nepjaus,nieko netrauks,tik uzdegins kurios neveikia ir viskas g.gif PAs mane kairej blauzdoj 3 tokie guzai jau susidare...
Labai neskauda,bet buna,kad nezinau,kur ta koja ikist...O ir negrazu..As sijonus megstu,o tos venos grozio nepriduoda..
Atsakyti