Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas
musu klases susitikimai kazkaip baigesi susitikus po 25 metu. Sventem viloj, prie vietiniu mariu, su aukletoja ir dviem mokytojom pradzioj. Su nakvyne.
Snd. atidarau lauko duris, o uz duru sniegas blink.gif
Atsakyti
LAbukas

Mes tik 3 klases susitikimus padarem..Pirmas po 5m buvo,antras po 10 ir trecias toks netiketas,netycinis biggrin.gif Kaip tik as i LT atskridus buvau,rasiau keliems klasiokams,davai susitinkam ir susirinko musu gal 15-puse klases biggrin.gif Bet po to irgi daugiau nebesusitikom...

Pries pora dienu masinos langai apsale buvo,bet dabar jau vel posiltes naktys,apie +8-10 buna...
Atsakyti
Esu buvus vyro klasės susitikime, buvo lb smagu. Oficiali dalis mokykloje, vėliau restorane. Visą vakarą šokdino prokuroras iš Klaipėdos, kas maniškiui visai nepatiko, nors pats sedėjo.
Susipažinau ir su jo klasioke, kuri tėvu sutarimu turėjo būti vietoje manęs. Faina moteris ir jos vyras fainas žmogus. Tikrai jaukūs šilti prisiminimai.

Šią savaitė suėjo 38 metai, kaip kartu, dar plius prieš armiją draugavom apie keturis metus.
Kažkaip paskutiniu metu ypač barames, ar čia amžiaus krizė ar senatvinis marazumas biggrin.gif
Atsakyti
Čia ne klasės susitikimas. Mes klasėj buvom 6 draugės, atskirai dar būrelis draugavom. Tai va, ir sumąstėm organizuot, kai viena pas mane į svečius užsuko biggrin.gif . Tos kitos tai iškart pritarė. Klasės susitikimas buvo paskutinis prieš 14 metų. Kaip tik tada jau gimdymui terminas buvo suėjęs, tad nėjau. ax.gif Bet klasė mūsų buvo nedraugiška, nes sudurtinė iš 4 klasių. Kas po 8 klasių išėjo ir kažkur įstojo, o iš likusių buvo padarytos 3 klasės vidurinę baigt.
Kepu skruzdėlyno lakštus. Tik galvoju, ar šiandien sulaistyt - sulipdyt, ar palikt penktadieniui. ax.gif Palikt kaip ir baugu, nes mažoji vis kramsnoja tuos lapelius, kad ir be sirupo bigsmile.gif . Iki šeštadienio nieko neliktų, nors kepiau dvigubai, kad ir namie dar vieną padaryt vaišintis. smile.gif O tai mama baliavos, namiškiams irgi reik biggrin.gif
Merri, 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Ilgas tarpas jau kartu su saviškiu esi. 4u.gif Mes, skaičiuojant ir draugystę, 34 metai . Man atrodo, kad maniškis stipriai pabjaurėjo į senatvę biggrin.gif nu negi sakysiu, kad aš pabjaurėjau biggrin.gif
Atsakyti
Tai aisku, kad jie bjareja, o mes gerejam ir gerejam biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi gerėjam. ax.gif Vaikai užaugę,rūpeščių kaip ir nebėra,24 valandas kartu ir neįkyrim. mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes nesulaukem kartu 30... kitais metais butu buve unsure.gif
Atsakyti
Kiek prisimenu, tai baba su dieduku amžiais bardavosi, uošviai taip pat. Nu tikrai senatvėje daraisi nepakantus.

Lyžuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 11 01, 16:00)
Kiek prisimenu, tai baba su dieduku amžiais bardavosi, uošviai taip pat. Nu tikrai senatvėje daraisi nepakantus.

Lyžuka  4u.gif

vat mano tevai tai bardavos po puse dienos biggrin.gif Cia mano ankstyvoj vaikystej ax.gif
Su vaiko tevu daznai riedavomes, gal abu arsus buvom.
Dabar
kiek galiu vengiu rietenu, nors kartais pratrukstu. Niekad vyrui nepataikauju. Jei pasakiau, kad dabar reik daryt ta tai ir darysim. Sioj vietoj as bjauri tongue.gif
Atsakyti
Aga, jau kartą vaikis rėkė, baigsit jūs vienąkart ar ne biggrin.gif Šiaip pastoviai kariaujame. D,. kai pagalvoju, šitiek metų, ot durniai rolleyes.gif
Kiek už Žemę mokat? Man 6 eurikai pripaišyti, pernai lyg 5 buvo...
Atsakyti
Merri,sveikinimai 4u.gif Mums si men (11.14)sidabrines vestuves,bet net atsvest negaliu-15d venu operacija ax.gif Tai gerai dar kad i ta povestuvine kelione isvarem anksciau..

O del pykimosi,mes ir kazkaip maziau pykstames.. Jauni buvom,kantrybes maziau buvo,o dabar.. Nu kam gadintis sau nervus del kokios smulkmenos..
Atsakyti
Labas,o mums siandien taip oras dave pabūt kapinėse pas mamą,saulutė islindo,sildo,gera.Atveziau mamos sesę 93metú,jau tik su dviem lazdom beeinancią,bet šviesaus proto,brolis 75metû atvaziavo,senai besimatę,o šnekú šnekú,taip gera buvo į juos žiūret,savi,savas kraujas wub.gif
Sapniuk,gerai,kad vyras tavęs klauso jei pasakai,manasis kai užsispiria,nedarys nei per kur,tau reikia sako eik ir daryk.Dar jei graziuoju tai kaip nors įveikiu,bet liepiamoji nuosaka jam negalioja tongue.gif
Žinot,pastebėjau,kad ir as jau leciau viską darau,ir eit su vyru kartu nespeju,ir tvarkydamasi pailsiu,siandien į vienas kapines kol uzkopiau padusau kaip ciuckis blink.gif ,bet pailset nestabtelėjau,diedui nepasidaviau tongue.gif
Atsakyti