Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

man rodos dėl skaičių yra teisybės kažkiek, univere kai dirbau, vienos studentės mama buvo atėjus, ji mokesčiuose dirba, tai sakė išvažiuojančių skaičių ženkliai pamažina, o tipo atgal parvažiuojančių padidina. Sako netikėkit, žinotų žmonės tikrus skaičius, šokas būtų. Aš irgi pastebėjau, kas karta parvažiavus, mažiau ir mažiau darbingų žmonių gatvėse, dar mokslų metų metu studentai kažkiek padidina tą skaičių, kitaip tuščia būtų aplamai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 10 30, 16:37)
Ar girdit kaip per žinias ir internete skalambija apie padarytą apklausą del moksleivių emigravimo po mokyklos baigimo?Mūs valdzia ėmė kaltint mokytojus,kam išvis darė tokią apklausą,nes tai skatina tipo emigravimą,na,o jie žinoma kaip ur nekalti,kaip visada biggrin.gif Dabar jau girdejau vieną pasisakymą,lyg švelnina tuos skaičius,mat vieni zada uzsidirbt ir gryzt,virs 20proc tik nemąsto emigruot...kol kas.Jei tokia velniava darysis,kol baigs mokslus tie 22proc manau gali aptirpt tongue.gif
Mano bendradarbes sūnus 5metai Norvegijoj su pana dirba,sią vasarą susiženijo gryžę ir gyvenimo pradziai jau susidėjo uzdirbtus pinigelius ir nusipirko kotedžą.Su mūsų uždarbiais būk gudrus nusipirkt po 5metų rolleyes.gif ...na nebent nori tapt bankų draugu,ką iš mano aplinkos dauguma ir padarė,bet žmonių nuotaikos tapo nepavydetinos.Pervargę, nes dirba per kelis darbus,irzlūs nes trūksta poilsio,nieko nenori,nes viskam trūksta pinigų.Ir keletas jų jau galvoja apie išvažiavimą.
Oi kaip nervuojuos,kad pas mus tą žmogų už nieką laiko. ax.gif Sako kas dirba,tas turi,oi neteisybė. Visą gyvenimą atariau fizinį darbą,ir ką jau aš čia tokio turiu...namas su kiemu?mašina šiokia tokia?va kas turi tai per žinias parodo bigsmile.gif namai užsieny,cia ir sau,ir vaikams po namus surentę..ai,išsiburbejau,bet,kad užkniso juodai demagogai.Duokit šautuvą biggrin.gif

Laba,

Bet turi sąžinę ir ramiai miegi, vaikus dorai išauklejai, nes dorą pavyzdį matė. Esi laimingesne, nes moki tenkintis savo, nors ir mažu. O tie, kurie TV kreivomis šypsenomis šypsosi, nebutinai laimingesnis uz patį biedniausią žmogų. Visada jie įtampoje, nes reikia išlikti reitinguose ir kt.


Papildyta:
O su tais žmonių norais, ar nebus finale kaip toje pasakoje apie auksinę žuvelę g.gif Nezinau ar tie vaikai tikrai laimingesni, kurie visko pertekę. Tiksliau žinau atsakymą.


Šiandien švente, vakarienei delikatesas- burokelių sriuba essen.gif senokai tokia šventė buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 30 spalio 2017 - 18:00
Miegu Pariuk,ramiai,bet su skaudama širdim.Vat kas nors sakys tai ieskok kur geriau moka,keisk kazką.Na ne visi verslininkais moka būti,as sugebu tik jiems dirbti biggrin.gif galvoju ,kad mano atiduodamos jėgos turetų būti įkainuotos daugiau,bet patikėkit kiek klausinejau,na nemoka daugiau ir kitur,gali skersai,isilgai per įmones eit.Gali svaigt kiek nori,aiskint,kad dirbi greit ir sąziningai,bet....moka tiek kiek nustatyta ir nei euru daugiau.Valdzia mano vyriskį vis praso savaitgaliais padirbet,tas pasako moki dvigubai ir ateinu,atsakymas ui ne ,negaliu tongue.gif Tai sako as savaitgalio neukosiu uz tavo grasius,gerai,kad randa kur padirbet papildomai,bet ne pastoviai.
Atsakyti
nu taip jau yra, kas negimę rūmuose, tas ir aria, nori turėt ir ari, ari ir nieko apart darbo nematai ir galiausiai vistiek neturi. Tada kas belieka, jei dar sveikatos yra, tai ieškoti tos duonos kitur, namai yra namai, bet manau galima namus ir kitur susikurti, kur duonos yra skalsesnės. Anos kartos buvo pratę kitaip gyventi, dabar laikai kiti, jei yra galimybė, tai aš tik už, kiekvienas nori, kad jo darbas būtų gerai apmokamas, nieko čia smerktino nematau ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nesmerkiu ir aš.Jau ir mes kartais susimastome,ar ne būtų geriau ten už jūrų marių? ax.gif
Atsakyti
LAbukas

KA jau cia smerksi,kai valdzia viska daro,kad tie zmones patys issivazinetu...As niekad negalvojau,kad vaziuosiu i uzsienius gyvent..Musu isvaziavimas buvo laikinas,pusmeciui,metams...Bet labai jau patiko cia ir nebesinorejo grizti ax.gif DAbar mano namai Anglijoj..LT tik sesuo belikus..Net MB brolis,kuris ilga laika buvo labai pries emigracijas,ir tas jau isvaziavo i Airija..
O dirbt visur reikia...Ir uzsieny pinigai ant medziu neauga,bet cia nors sumoka uz tavo darba..Ir ner taip,kad sulaukus 50m tu jau nebereikalingas darbuotojas..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 10 31, 10:59)
LAbukas

KA jau cia smerksi,kai valdzia viska daro,kad tie zmones patys issivazinetu...As niekad negalvojau,kad vaziuosiu i uzsienius gyvent..Musu isvaziavimas buvo laikinas,pusmeciui,metams...Bet labai jau patiko cia ir nebesinorejo grizti ax.gif DAbar mano namai Anglijoj..LT tik sesuo belikus..Net MB brolis,kuris ilga laika buvo labai pries emigracijas,ir tas jau isvaziavo i Airija..
O dirbt visur reikia...Ir uzsieny pinigai ant medziu neauga,bet cia nors sumoka uz tavo darba..Ir ner taip,kad sulaukus 50m tu jau nebereikalingas darbuotojas..

ką jau ten penkiadešimtmečiams, aš nei keturiasdešimt neturėjau, o jau pasakė mums reikia jaunų, o atrodo vaikai jau dideli,, galėtum daugiau ir padirbėti ir še tau, nebereikalinga. Nieko tokio, keturiasdešimtmetį jau atšvenčiau po poros metų DE, kaip ir visus likusius gimtadienius ir šventes visas esu DE, o ten stebėjosi kodėl Lt nereikia žmonių su keliom kalbom, nes ten moterys tik po keturiasdešimt tik į darbo rinką ateina, iki to laiko turi sąlygas vaikus auginti ax.gif
O dabar nežinau, namie jau nebesu sava, o čia dar nesava, ir abejoju ar būsiu, nėra man čia super duper, bet kai pinigus gauni ir išgyveni padoriai, susitaikai kažkaip ax.gif
Atsakyti
Sutinku su Statkevičiumi tam tikra prasme, o bet tačiau, kas jei ne tokie įvertinti t.y. apdovanoti, tautos įvertinti žmones turetu kaip tik gerbti savo gimtinę ir neskatinti emigracijos, nors aplamai nieko naujo iš jo ir nebuvo galima laukti biggrin.gif eilinis blykstelėjimas ir išsišokimas
Atsakyti
Laba 4u.gif
Nu yra tiesos Statkevičiaus žodžiuose. Nu bet kas per noras priešams tokius interviu mėtyt į kairę ir dešinę? Arba Vanagaitė ? Nu ir ruskyne vos ne prašė, kad putkinas mus užgrobtų vėl ??? Laisvė žodžiui čia jau gaunasi = kenkimas valstybei. unsure.gif
O aš nenoriu į užsienį wink.gif Man gera NAMIE. Lietuva - mano namai. Gal, jei man būtų labai blogai, norėčiau svetur. Dabar - ne. Pakanka , kiek turiu. Gal , kad aš vistiek visad ieškau galimybių pragyvent čia. Didesnių ar mažesnių - kaip gaunasi. Jaunam tai tikrai sunku, jei nėr tėvų paramos. O man tai jau nebėr ko lakstyt. ax.gif O valdžiažmogiai tai neaišku, ar kada nors darys ką dėl to, kad žmonės liktų ... Visi žada, kol iki lovio ateina.
Pas mus ką tik snigo bigsmile.gif Bet į pelkes , tad viskas ištirpo.
Atsakyti
Žolia, rusai tai irgi ne durni mirksiukas.gif , iš normalaus žmogaus koki tu interviu paimsi, geriausiu atveju tik teigiama be jokių bet šokiravimu, o kam tokie įdomus, tai ir ieško va tokiu ala tevynej nesublizgejusiu ir neivertintu o kažkiek žinomu "garsenybių"
Atsakyti
Ai , šiaip jau aš nepolitikuoju - nepatinka. Bet kuo kvailesni, tuo daugiau kalba turbūt. ax.gif
Po kiek pas jus vieno kąsnio užkandukai eina ? Ruošiamės klasiokės susitikt po 35 metų biggrin.gif . Tik 2 norėjom maistą ruošt pačios, o kitos 4 - ne. Tad priėjom išvados, kad metamės ir perkam ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti