Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 27, 10:30)

BJ, tu kaip kauniete ar esi buvus toj pakaitos firminej parduotuvej? Aplamai kaip jų kokybe yra?


Mano viskas daugumoje iš ten, darbiniai kostiumėliai, suknelės, turiu sijonų irgi nesunešiojimų, perku bliuskutes namie nešioti, būna pigiai per išpardavimus ir babai perku parvežu. Dabar šalia manęs Norfoje atsidarė Sidonas, tai irgi būna gerų dalykų, kelnes dabar tik ten perku, tokias storo trikotažo, man DE pats tas, ir namie , ir į lauką, sportinio stiliaus. O suknelių modeliai man labiau Pakaitos patinka ax.gif Parvažiavus pirkau keletą vasarinių bliuskučių, suknelę, sijoną, rudeniop vasariniai būna pigiau, bet tokie modeliai susinešios ir kitą vasarą. Ai, dar ploną sijoną, tokį su vilna pirkau juodą ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ate42 @ 2017 10 27, 10:36)
Laba, ne manęs klausi, bet atsakysiu.
Kokybė liuks, tik spalvos muniavos biggrin.gif  ir kirpimas žemaūgėms ir vidutinio ūgio. Šiaip, kai turiu progą visada užeinu. Tik aš aukšta....

man kita problema, dažniausuia net jų ir S per dideli, nors aš ne iš smulkiųjų, o man su pusantro metro ūgiu pats tas biggrin.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 27, 10:39)
aš turiu kelias bliuskas tai kaip vasarines tai yra tos spalvos smile.gif, nu gal nelabai ryškios smile.gif, bet mane labiau pati parduotuve domina ar ten yra pvz visa tai kas ju internetiniam puslapyje?

parduotuvėj daugiau yra
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 27, 10:39)
aš turiu kelias bliuskas tai kaip vasarines tai yra tos spalvos smile.gif, nu gal nelabai ryškios smile.gif, bet mane labiau pati parduotuve domina ar ten yra pvz visa tai kas ju internetiniam puslapyje?

savanoriuose, kur seni baldai irgi yra jų gaminių, ten lietuviško trikotažo parduotuvė, omniteksas, pakaita, sidonas, dar vasarą mačiau daug lininių buvo drabužių. man kai vietoje, tai aš dažnai ten pakeliui užeinu. Ir dar senamiestyje prie požeminės perėjos irgi yra Lietuviškas trikotažas, ten tik daugumoje Pakaitos, bet mano manymu Vilijampolėje daugiau pasirinkimo ax.gif
Atsakyti
supratau, reiks savaitgali pasižvalgyti kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pagaliau su penktadieniu victory.gif siandien vos nepramigau į darbą,jau pasijuto savaites nuovargis.Gryztant namo autobuse uzsnaudziau ir jauciu kad veidą kazkaip suraukiau,sutraukiau,gerai,kad neuzknarkiau tongue.gif Kas mane stebėjo manau keistai atrodziau bigsmile.gif
Bj,dukrytė padirbet lekia ar siaip?Pasakysiu,kad mano vaikas užsidegė mest mokslus ir isvaziuot padirbt,kalbina ir sesę kartu vaziuot,bet tik nzino kur patraukt.Kuria dabar abu cv ir siuntines,nori į Norvegiją arba,Švediją,Suomiją.Nezinau kaip cia jiems susiklostys,bet vaikas užsidegęs labai.Sakau gal rudenį perstotum kitur mokintis jei cia nepatinka,kolkas nezino,jei įsitvirtintų mokintis dar negryztų,bent taip galvoja unsure.gif
Atsakyti
[quote=burbuline,2017 10 27, 17:50
Bj,dukrytė padirbet lekia ar siaip?Pasakysiu,kad mano vaikas užsidegė mest mokslus ir isvaziuot padirbt,kalbina ir sesę kartu vaziuot,bet tik nzino kur patraukt.Kuria dabar abu cv ir siuntines,nori į Norvegiją arba,Švediją,Suomiją.Nezinau kaip cia jiems susiklostys,bet vaikas užsidegęs labai.Sakau gal rudenį perstotum kitur mokintis jei cia nepatinka,kolkas nezino,jei įsitvirtintų mokintis dar negryztų,bent taip galvoja unsure.gif

į mokslus komandiruoja mirksiukas.gif
Nepergyvenk, mano irgi po metų perstojo, jei jam norisi ir tegu, gal akmuo jam nukris ir ten kur patinka atsigaus ax.gif
Atsakyti
Aš tai neversčiau studijuoti vien dėl to, kad tėvai taip nori. Ne tie laikai ir kam ta kančia, jei paskui nedirbs to darbo. Galbūt reikia išlaukti, bet, o tačiau, paskui atitrūkus, pačiam vis sunkiau toliau studijuoti ir vytis kitus. Nors mano pačios vaikai baigė jau apsivaikavę mokslus.
Mano buvusi bendradarbė pradėjo studijas ten, kur vyresnio amžiaus skirtas universitetas. Gerbiu ją už tai, ne kiekviena tam ryžtusi.
Orelis fu, kaka, dangus purškia, nieko lauke daryt neina. Net kačius iškišo galvą ir atgal atbulas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O aš pykstu,kad manęs tėvai neprivertė mokytis.Nepateisinu jų tokio abejingumo,ai nenori mokytis ir nereikia.Juk buvau ir įstojųsi į Šiaulių pedagoginį. ax.gif Ir vaikus verčiau mokytis,ypač pirmą,paskui jis pavyzdys buvo kitiems. mirksiukas.gif
Dabar tik dašuto,kad labai dar anksti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 10 29, 06:45)
Juk buvau ir įstojųsi į Šiaulių pedagoginį. ax.gif Ir vaikus verčiau mokytis,ypač pirmą,paskui jis pavyzdys buvo kitiems. mirksiukas.gif

ir aš ten buvau biggrin.gif , nebaigiau, nes mamai mano netiko, po šiai dienai gailiuosi, nes gyvenimas vistiek susidėliojo taip, kad universitete, mokykloj, darželyje. Genai pedagogiški matyt biggrin.gif
Atsakyti
Labas
nieks manes neverte mokytis, neverciau ir sunaus 4u.gif Antrus mokslus mokosi, gera darba turi. O jei buciau buldozeriu ji kur nors stumus ir jam butu buve blogai?
Atsakyti
kiek žmonių, tiek istorijų smile.gif

Mane vertė ir aš verčiau, abu baigė, abu dirba neblogus darbus, mokslus sunus norejo mesti nes jis naminukas o svetimoj šalyje sunku, plius viskas anglu k, o dabar patenkintas ir didžiuojas dar girdžiu, kad tokį univera baigė mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir manęs tėvai neskątino mokintis kai vidurinę baigiau,mamai sunku buvo,pinigų pastoviai trūkumas,noreji,kad tik dirbt greiciau pradeciau,o ir paciai norejos iseit su draugem,pasipuost tai ir ejau dirbt.Tik po dukros susigriebiau,kad reik kazką daryt.Tikiuos gyvenimas viską sutvarkys ir sūnus taip pat suvoks,kad mokslo ant pecių nenesios.
Siandien lėkiau kapų sutvarkyt,lijo,bet oro nepasirinksi,o treciadienį tik zvakutę uzdegsiu,paminėsiu ir sukalbėsiu poterius...kaip pasiilgau mamos cray.gif
Žiüriu dar kur ne kur žmonės ganyklose karvutes laiko,tempia žmones iki paskutinio smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ar girdit kaip per žinias ir internete skalambija apie padarytą apklausą del moksleivių emigravimo po mokyklos baigimo?Mūs valdzia ėmė kaltint mokytojus,kam išvis darė tokią apklausą,nes tai skatina tipo emigravimą,na,o jie žinoma kaip ur nekalti,kaip visada biggrin.gif Dabar jau girdejau vieną pasisakymą,lyg švelnina tuos skaičius,mat vieni zada uzsidirbt ir gryzt,virs 20proc tik nemąsto emigruot...kol kas.Jei tokia velniava darysis,kol baigs mokslus tie 22proc manau gali aptirpt tongue.gif
Mano bendradarbes sūnus 5metai Norvegijoj su pana dirba,sią vasarą susiženijo gryžę ir gyvenimo pradziai jau susidėjo uzdirbtus pinigelius ir nusipirko kotedžą.Su mūsų uždarbiais būk gudrus nusipirkt po 5metų rolleyes.gif ...na nebent nori tapt bankų draugu,ką iš mano aplinkos dauguma ir padarė,bet žmonių nuotaikos tapo nepavydetinos.Pervargę, nes dirba per kelis darbus,irzlūs nes trūksta poilsio,nieko nenori,nes viskam trūksta pinigų.Ir keletas jų jau galvoja apie išvažiavimą.
Oi kaip nervuojuos,kad pas mus tą žmogų už nieką laiko. ax.gif Sako kas dirba,tas turi,oi neteisybė. Visą gyvenimą atariau fizinį darbą,ir ką jau aš čia tokio turiu...namas su kiemu?mašina šiokia tokia?va kas turi tai per žinias parodo bigsmile.gif namai užsieny,cia ir sau,ir vaikams po namus surentę..ai,išsiburbejau,bet,kad užkniso juodai demagogai.Duokit šautuvą biggrin.gif
Atsakyti