Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Sveikos

kur čia visos nugaravę esat smile.gif

bandysim šiandien ant kapu lekt po darbo , tikiuosi nesutems ten mūsų ir kokiu dvasių nereiks gasdinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 27, 08:12)
Sveikos

kur čia visos nugaravę esat smile.gif

bandysim šiandien ant kapu lekt po darbo , tikiuosi nesutems ten mūsų ir kokiu dvasių nereiks gasdinti  biggrin.gif


ramiai tik, prieš šventes tokių bus pilna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 10 27, 08:30)
ramiai tik, prieš šventes tokių bus pilna  biggrin.gif

mes tai jokiu dvasiu nebijom, paimsim prožektoriu del visa ko smile.gif, jų išvaikymmas biggrin.gif

BJ, kur tu lt ar de vel?

Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 27, 09:13)
mes tai jokiu dvasiu nebijom, paimsim prožektoriu del visa ko smile.gif, jų išvaikymmas biggrin.gif

BJ, kur tu lt ar de vel?

tokių kaip jūs, turėjau omenyje, besitvarkančių biggrin.gif
Jau mėnuo, kaip DE ax.gif
Atsakyti
a tai BJ ant kaledu namučių grįši?

Užsisakiau iš to lenkų puslapio avalynes , vis kas nors tiks smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Gal kuri FB turit užsaugojusios tokį plaukiojantį filmuką apie vištos šlaunelių marinuotą išklotinę, kepamą orkaitėje sumautą ant medinio iešmo , kaip kebabą ? Nu ieškau, galvojau, kad išsisaugojau. Pasirodo - ne unsure.gif O jau pasiruošiau marinuot ir vakare kept. ax.gif Kelias dienas tuo filmuku daug kas dalinosi.
Atsakyti
Žolia, net negirdejus apie toki unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 27, 10:13)
a tai BJ ant kaledu namučių grįši?

Užsisakiau iš to lenkų puslapio avalynes , vis kas nors tiks smile.gif

ne, dukra sausio viduryje išvažiuoja į Švediją pusmečiui, tai tik po naujų parlėksiu ją išleisti, gal jei kolegė pagelbės, tai tada dar pabūsiu, bet jeigu pas ją bus kitų planų, tada tik porai savaičių ax.gif

Aš tai vakar bilietus į Suvalkus nusipirkau, tam laikui, kai parvažiuosiu, tai tiesiia parduotuvėj ten nusipirksiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 10 27, 10:13)
Laba 4u.gif 
Gal kuri FB  turit užsaugojusios  tokį plaukiojantį  filmuką apie  vištos šlaunelių marinuotą išklotinę, kepamą orkaitėje sumautą ant  medinio iešmo , kaip  kebabą ? Nu ieškau, galvojau, kad išsisaugojau. Pasirodo - ne  unsure.gif  O jau  pasiruošiau marinuot ir vakare kept.  ax.gif  Kelias dienas  tuo filmuku daug kas  dalinosi.

aš mačiau DE per teliką rodė, pas juo yra tų buitinių elektrinių krosnelių namie kepimui ax.gif Geras dalykas, kai kas turi šeimą, mums nelabai verta ir nesam mėsos mėgėjos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 10 27, 10:27)
ne, dukra sausio viduryje išvažiuoja į Švediją pusmečiui, tai tik po naujų parlėksiu ją išleisti, gal jei kolegė pagelbės, tai tada dar pabūsiu, bet jeigu pas ją bus kitų planų, tada tik porai savaičių ax.gif

Aš tai vakar bilietus į Suvalkus nusipirkau, tam laikui, kai parvažiuosiu, tai tiesiia parduotuvėj ten nusipirksiu biggrin.gif
Papildyta:



tai faktas kur pirkt pasimatavus o kur na ura smile.gif, bet pažiurejau, kad pas mus pardese visi ciut normalesni > 100 eur kaip min , tai čia pigiau, o kokybė lenkiškų gera yra

BJ, tu kaip kauniete ar esi buvus toj pakaitos firminej parduotuvej? Aplamai kaip jų kokybe yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 27 spalio 2017 - 09:33
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 27, 10:30)
tai faktas kur pirkt pasimatavus o kur na ura smile.gif, bet pažiurejau, kad pas mus pardese visi ciut normalesni > 100 eur kaip min , tai čia pigiau, o kokybė lenkiškų gera yra

BJ, tu kaip kauniete ar esi buvus toj pakaitos firminej parduotuvej? Aplamai kaip jų kokybe yra?


jo, kiek turiu, tai nesunešiojami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 27, 10:30)
tai faktas kur pirkt pasimatavus o kur na ura smile.gif, bet pažiurejau, kad pas mus pardese visi ciut normalesni > 100 eur kaip min , tai čia pigiau, o kokybė lenkiškų gera yra

BJ, tu kaip kauniete ar esi buvus toj pakaitos firminej parduotuvej? Aplamai kaip jų kokybe yra?

Laba, ne manęs klausi, bet atsakysiu.
Kokybė liuks, tik spalvos muniavos biggrin.gif ir kirpimas žemaūgėms ir vidutinio ūgio. Šiaip, kai turiu progą visada užeinu. Tik aš aukšta....
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2017 10 27, 10:36)
Laba, ne manęs klausi, bet atsakysiu.
Kokybė liuks, tik spalvos muniavos biggrin.gif  ir kirpimas žemaūgėms ir vidutinio ūgio. Šiaip, kai turiu progą visada užeinu. Tik aš aukšta....

aš turiu kelias bliuskas tai kaip vasarines tai yra tos spalvos smile.gif, nu gal nelabai ryškios smile.gif, bet mane labiau pati parduotuve domina ar ten yra pvz visa tai kas ju internetiniam puslapyje?
Atsakyti