Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
jūsų ikelti batukai ne mano skonio smile.gif

aš va tokius ziurineju dabar kol dydziu dar yra smile.gif
https://www.eavalyne...4-03-juoda.html

o zemus turiu kažka reikerio pirktus veltinio viršus, tada matytdar kokybiškus gamino, kad nesunešiojami ir svarbiausia jie raudini smile.gif bet nei nublunka nei kažkaip kitaip tas raudonumas nenusidėvi smile.gif

Sveikos

nuo ryt prasideda mokslu maratonas trims dienoms i laikinąj\a sostine busiu komandiruota bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas

Lyzuka,ka mokinsies?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 10 24, 09:49)
Labukas

Lyzuka,ka mokinsies?

muitinės srityje kas naujo ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labukas

as siandien ir nedirbu,varau inligonine kazkokiai apziurai,uz poros sav bus venu operacija.. Taip senai metro vaziavau biggrin.gif
Dar dantiste uzsisakyt reiktu,vakar blomba iskrito..
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 24, 10:06)
muitinės srityje kas naujo ir t.t.  mirksiukas.gif

Laba, pagooglinau, 7 minučių kelio atstumu buvome biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 10 25, 20:04)
Laba, pagooglinau, 7 minučių kelio atstumu buvome  biggrin.gif

Žinau ir ta vieta kur buvai, pernai ten buvo mokymai mirksiukas.gif , galejome susieit ale va paveluota mintis ir per pietus akropoli šliaužiojau tongue.gif
Atsakyti
O as ir norejau sakyt,kad salia buvot ir nesusitikot..
Sestad i Londona atvaro viena SM drauge is kitos temos,tai planuojam susitikt mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif
O pas mus šiandien šilta blink.gif Kaip diena , taip naujiena. Ant tiek permainingi orai unsure.gif Vakar stingdantis šaltas vėjas ir lietus visą dieną. Šįryt šiltas vėjas ir sausa, nors ir nemažas tas vėjas. ax.gif Kitą savaitę mano mažei atostogos, t.y. mums (tėvams) atostogos biggrin.gif Galėsim pamiegot ilgiau tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti