Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis



Labukas

Jau i darba...Ex,kaip greit tos atostogos prabega..Paryciui kazkokiam snaudime buvau,bijojau pramiegot,tai ir keliausi anksciau ax.gif Bet jau taip tamsu rytais...


As toki kaktusa LT turejau,zydedavo jis retkarciais,man jis labai patikdavo mirksiukas.gif

O del tu kvepalu atitikmenu,nu bet kuriuo atveju,tai atitikmenys ax.gif Senais laikais pirkdavau ir as tuos pilstomus,geri budavo,ilgai laike,o ir kaina padori,manau,kad ir sitie kazkas panasaus..Bet jei dabar galiu ipirkt tikrus kvepalus ax.gif Tebunie,kad puse kainos uz buteliuko dizaina ir garsu varda..Tualetinio vandens niekad neperku,imu tik parfumuota..Turejau karta ir tikra parfuma aliejiniu pagrindu,bet kazkaip pasipurski ir eini,patogiau biggrin.gif
Kvepalus dazniausiai perku pati..MB neturi uosles,tai man nieko neisrinktu biggrin.gif As jam perku pagal savo skoni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 23, 09:34)
tai gali buti ir kitos, ji turejo tokia juodą dežute su kvapų pavyzdžiais begale ten buvo irsunumeruoti , kažkas panašaus tada tik smile.gif

žinau apie ką eina kalba biggrin.gif , prieš kokius dešimt metų universitete viena mano kolegė užsiėmė, esu daug pirkus, tuo metu orginalai man neįkandami buvo, bet nepasakyčiau, kad jau jie gerai laikė ir super duper buvo
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 10 23, 09:55)
žinau apie ką eina kalba biggrin.gif , prieš kokius dešimt metų universitete viena mano kolegė užsiėmė, esu daug pirkus, tuo metu orginalai man neįkandami buvo, bet nepasakyčiau, kad jau jie gerai laikė ir super duper buvo

na va ir atsirinkom kas yra kas biggrin.gif

man kaip ir Giegai, turi but ir buteliukas ir kamštukas biggrin.gif gražus, na tik dėžutė nebutina jei perku testerį bigsmile.gif , o kur tie pinigai nueina, vardui sukūrėjo ar kokima blizgučiui ant buteliuko tai man nerūpi smile.gif, aš parfumu nelabai megstu, man lengvas vandenelis geriausia nes megstu nešiotis kvepalus ir purškaliotis kelis kart per diena smile.gif
Atsakyti
na vkus i cvet druzej net biggrin.gif 4u.gif Lyžukai gal nelabai šitie tiktų, nes ne vandenėlis 4u.gif Kvapą laiko ilgai ax.gif Vežu grąžint batus. Kaip nepatinka tokie reikalai huh.gif Mano 38 dydis, tokį ir pirkau. Rašė, kad reiktų mažesnius imt, bet buvo tik 36 dar. Tai galvoju, nu bus šiek tiek laisvoki - nieko tokio. Tokie patogūs, žemi palakstymui. Bet kad jau laaabai laisvoki, net su kojinėm storom Tiktų 39 kojai šitie
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 23 spalio 2017 - 09:17
Kaip odinių kaina gera,

aš tai iš čia žiurineju, grazinimas nemokamas jei kas bet tik ilgai paskui pinigai neikrenta , trečiadieni bus proga i kauno didmiestį nuvažiuoti tai pažiuresiu ka visi tie akropoliai turi gero smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 23, 10:02)
na va ir atsirinkom kas yra kas biggrin.gif

man kaip ir Giegai, turi but ir buteliukas ir kamštukas biggrin.gif gražus, na tik dėžutė nebutina jei perku testerį  bigsmile.gif , o kur tie pinigai nueina, vardui sukūrėjo ar kokima blizgučiui ant buteliuko tai man nerūpi smile.gif, aš parfumu nelabai megstu, man lengvas vandenelis geriausia nes megstu nešiotis kvepalus ir purškaliotis kelis kart per diena smile.gif

vam ko nesu mėgėja, tai purškinėtis ar tepliotis, man turi būt kokybė, užsidėjai kartą ryte ir iki vakaro ax.gif

QUOTE(žollia @ 2017 10 23, 10:13)
na vkus i cvet druzej net  biggrin.gif  4u.gif  Lyžukai gal nelabai šitie tiktų, nes ne vandenėlis  4u.gif  Kvapą laiko ilgai  ax.gif Vežu grąžint batus.  Kaip nepatinka tokie reikalai  huh.gif  Mano 38 dydis, tokį ir pirkau. Rašė, kad reiktų  mažesnius imt, bet buvo  tik 36 dar. Tai galvoju, nu bus šiek tiek laisvoki - nieko tokio. Tokie patogūs, žemi  palakstymui. Bet kad jau laaabai laisvoki, net su kojinėm storom  Tiktų  39  kojai  šitie


nu beveik mano, tik jie tokie mėlynai juodi realybėj, o foto mėlyni gavosi rolleyes.gif , salamandra, 55 eu
vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 23, 10:30)
Kaip odinių kaina gera,

aš tai iš čia žiurineju, grazinimas nemokamas jei kas bet tik ilgai paskui pinigai neikrenta , trečiadieni bus proga i kauno didmiestį nuvažiuoti tai pažiuresiu ka visi tie akropoliai turi gero  smile.gif

šita gera parduotuvė, daug lenkiškų pasirinkimo yra thumbup.gif
Atsakyti
Na va ,mielos ponios,as jau namie mirksiukas.gif Atitarnavau pirmą dieną po atostogų.Pietums nusinesiau bananą ir to neturėjau kada suryt,taip ir pragulėjo rankinuky,kavos sriubtelėjau ir pirmyn wacko.gif
Lyžukel,tai suprantu tu turi tuos kvepalus gardenia?kaip jie tau?ilgai tikriausiai laiko juk chaneliai,turi jazminu lb kvepėt,mmmaš jį myliu.
Papildyta:
Bj,faini tavo bačiukai,neaukšti,pats tas į darbą lakstyt didis.gif
Atsakyti
Labas vakarelis
kadangi jusu minimu kvepalu pirkt nesiruosiu einamajam desimtmeti, tai ir nesigilinsiu.
Atsakyti
BJ, o ar tau ne per platus auliukas? Aš buvau pardėj panašius užsidėjus, tai man netiko kažkaip . Kulno aukštis pats tas . Man labai patinka tokia tamsi mėlyna spalva, kokią aprašei BJ. Nuotraukoj biski į fioletavą neša . Lyžukos nurodytoj pardėj štibletai ilgą laiką buvo parduodami su nuolaida, neapsisprendžiau niekaip ir likau be jų biggrin.gif
Burbuline, tai pamesi svorį nevalgydama. Bet jei grįžusi vakare šaldytuvo magnetukus pakilnosi, tai nieko gero tas nevalgymas dieną .
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 10 23, 15:06)
Na va ,mielos ponios,as jau namie mirksiukas.gif Atitarnavau pirmą dieną po atostogų.Pietums nusinesiau bananą ir to neturėjau kada suryt,taip ir pragulėjo rankinuky,kavos sriubtelėjau ir pirmyn wacko.gif
Lyžukel,tai suprantu tu turi tuos kvepalus gardenia?kaip jie tau?ilgai tikriausiai laiko juk chaneliai,turi jazminu lb kvepėt,mmmaš jį myliu.
Papildyta:
Bj,faini tavo bačiukai,neaukšti,pats tas į darbą lakstyt didis.gif

Turejau dvejis, gailiuos buteliukus osmetus nors pauostyciau vienus is maskvos parveze mb kitus pazistama is paryziaus kai dar jie buvo 50 ml dabar lyg tokioj taroj nepilsto kvapas toks geliskas su aštriu prieskoniu kazkoks tarpinis tarp chance, n5 ir baltu geliu ...

Tam lenku psl ir as buvau grazius batelius nuziurejus ale mano dydi nupirko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 10 23, 18:21)
BJ,  o ar tau ne per platus auliukas? Aš buvau pardėj panašius užsidėjus, tai man  netiko kažkaip . Kulno aukštis pats tas . Man labai patinka tokia tamsi mėlyna spalva, kokią aprašei BJ. Nuotraukoj biski į fioletavą neša .

nu žinok taip tik atrodo, man irgi keista , mano tokiai siaurai kojai jie tiko, atvirai sakius, vos įkišu, bet kai pasitampys bus kaip tik

QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 23, 18:40)
Turejau dvejis, gailiuos buteliukus osmetus nors pauostyciau vienus is maskvos parveze mb kitus pazistama  is paryziaus kai dar jie buvo 50 ml dabar lyg tokioj taroj nepilsto kvapas toks geliskas su aštriu prieskoniu kazkoks tarpinis tarp chance,  n5 ir baltu geliu ...

Tam lenku psl ir as buvau grazius batelius nuziurejus ale mano dydi nupirko bigsmile.gif

aš irgi turiu išsisaugoju, bet vis neprisiruošiu surizikuot, gal parvažiavus reiks, nes lyg labai ir nereikia ax.gif
Atsakyti
visai fainų yra https://www.eavalyne...ign=lowerfunnel, https://www.eavalyne...ign=lowerfunnel, https://www.eavalyne...ign=lowerfunnel ,bet panašių modelių gal po keturias poras turiu, nu reikia kažkaip didvyriškai laikytis biggrin.gif
Atsakyti