Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(žollia @ 2017 10 22, 15:27)
Aš Kenzo Jungle turiu aliejinius, tai biski  per daug , kadangi saldoki, tai  paskui ilgai kvapą gniaužia  biggrin.gif

wub.gif wub.gif myliu dziungles,tik mano parfumas..MAn jir irgi nesaldus,bet sunkus..Kvepinuosi tik vakarui..
Atsakyti
taip taip, teisingiau būtų sakyt sunkūs, bet turi ir to tokio sunkaus saldumo
Atsakyti
Jums gerai, o mano uoslė dar neparsiradus. Nieko neužuodžiu absoliučiai. Ale vistiek purškiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Hmmm...arba as zabala arba kas jokiu rush tam psl nematau... unsure.gif

Ir šiaip jie ne mano skonio man ar diena ar naktis ar vasara ar ruduo tik legvas gaivus candenelis patinka bigsmile.gif dabar pvz pasikeisdama valentino arba montale rose elixir naidoju
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 22, 20:08)
Hmmm...arba as zabala arba kas jokiu rush tam psl nematau... unsure.gif

Ir šiaip jie ne mano skonio man ar diena ar naktis ar vasara ar ruduo tik legvas gaivus candenelis patinka  bigsmile.gif dabar pvz pasikeisdama valentino arba montale rose elixir naidoju

Taip, ir nėr ten tokių pavadinimų biggrin.gif Ten numeriai ir pagrindinės kvapo natos aprašytos. O BJ surašė, ką jai į AŽ siunčiau , kad pagal analogus žinot koks kvapas. ax.gif
Pagrindinė svetainė tai šita , bet tą pirmą įkėliau , nes rusų kalbą galima nusistatyt ir lengviau suprast . Paskutinėj kalbos nustatymų nėr.
Atsakyti
Na ką,sveikos 4u.gif
Varom į darbą,kaip gera buvo namie lodariaut.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vat ko nesuku galvos dėl kvepalų,visada gaunu dovanų,jei jau į pabaigą eina,ar atsibosta kvapas.Namiškiai žino nemėgstu saldžių,gaivesnių reikia. ax.gif Gimtadieniui gavau Versace Yellow Diamond Intense,geri ar blogi?Man gerai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 10 22, 21:01)
Taip, ir nėr ten tokių pavadinimų  biggrin.gif  Ten numeriai ir  pagrindinės kvapo natos aprašytos. O  BJ  surašė, ką jai į AŽ  siunčiau , kad  pagal analogus    žinot koks kvapas.  ax.gif 
Pagrindinė  svetainė tai  šita , bet  tą  pirmą įkėliau , nes rusų kalbą galima nusistatyt ir lengviau  suprast .  Paskutinėj kalbos nustatymų nėr.

a tada žinau juos kažkada viena bendradarbe platino, kalbejo kad kažkurie šaneliai tip top atitinka ir ilgai laikosi

Sveikos smile.gif

aš visaip ir pati perkuosi kai upas buna kažka išbandyt arba parodau pirštu smile.gif kuriu noriu kokia nors proga mirksiukas.gif
Atsakyti
aš irgi perku, kai užsimanau. kai nuotaiką būna, tada ir norisi ax.gif Parodyt pirštu neturiu labai kam biggrin.gif , panoms savo pati perku, žinau maždaug ko nori ir pagaudau per akcijas ax.gif
Atsakyti
pasirodau, kad ir jūs pasigrožėtute smile.gif

https://scontent-waw...amp;oe=5A71172F

aš iš lietuvišku tai per kvepalusala ar groziosala perku ten buna testeriu labai priimtinomis kainomis ir galima užsideti informavimą kada jie bus mirksiukas.gif

https://kvepalusala....-moterims-87057
dabar šitais gundaus arba iris ju versija

o šiaip mano meilė šitie:
https://www.fragrant...rdenia-936.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 23 spalio 2017 - 07:40
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 23, 07:56)
a tada žinau juos kažkada viena bendradarbe platino, kalbejo kad kažkurie šaneliai tip top atitinka ir ilgai laikosi



Lyžuka, negali būt , kad tokie pat. Prouve , kaip ženklas, tik šių metų pavasarį įkurta. Lenkijoje. Jie perka esencijas iš Prancūsų Grosso fabriko. Nebent kitos firmos analogai pas tavo draugę buvo. Šitie kvepalai turi 20% esencijos. 20-30 % esencijos kvepaluose jau yra parfumas, o ne kvapus vanduo ar tualetinis vanduo. Ką dažniausiai parduoda gražiuose buteliukuose. Mokam už garsų ženklą 4u.gif
man tai visi kvapai skanūs, išskyrus Chanel No.5 biggrin.gif Nu tas tai man tikrai bobutėm trenkia. Šitų Prouve mėginuką atkimšau pauostyt nepažiūrėjus į sąrašą, tai iškart supratau, kad tie smirdalai ax.gif
Turiu tokį kaktusą, bet nė karto nežydėjo unsure.gif Nemoku aš jo augint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 23 spalio 2017 - 08:22
tai gali buti ir kitos, ji turejo tokia juodą dežute su kvapų pavyzdžiais begale ten buvo irsunumeruoti , kažkas panašaus tada tik smile.gif
Atsakyti