Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Tik lagamina atidariau biggrin.gif
https://scontent-lht...amp;oe=5A684ED3

VA prazydo mano ilgai laukta lelija
https://scontent-lht...amp;oe=5A867618

Tik cia turejo but kazkoks hibridas,labai jau sustra.. man tai eiline lelija ax.gif
Ir va dar kaip rozes zydi,voratinkliais aptrauktos biggrin.gif
https://scontent-lht...amp;oe=5A7C7471
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 10 21, 14:16)
Tik lagamina atidariau biggrin.gif

pasiilgo katukas biggrin.gif

graži spalva lelijos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 10 21, 15:31)
pasiilgo katukas biggrin.gif

graži spalva lelijos  wub.gif

biggrin.gif biggrin.gif bigsmile.gif tik po merri zinutes grizau to katuko paziuret biggrin.gif
Atsakyti
as tik antra kart atvertus nuotrauka pamaciau katina biggrin.gif
pirma karta galvojau kokius cia papinykus giega rodo blink.gif
Atsakyti
Taigi, Giegos juodis wub.gif smile.gif
Giega, įmesk, kai laiko turėsi, vaizdų iš Pamukkalės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 18, 20:34)
Sapniuk, a kodėl tu grįžus iš darbo nieko neparašai mums, kad mes ryte turėtume ką paskaityti a ???  bigsmile.gif

ir aplamai pasiulyk temą diskusijai  mirksiukas.gif

Burbuline ir aš lapų neskabau, neturiu tiek laiko ir kantrybes kad stovečiau prie 1x1 m tankaus krūmo ir rankiočiau lapus ir taip nuo kokiu 20 krumu, čia jau reiktu imti atostogas min dvi savaites  bigsmile.gif , skaičiau kitoj temoj kad viena sm'ietė visas rožes ir angliškas nukerpa per pora sprindziu nuo žemes ir žydi puikiai kas met  ax.gif

Labas,vakar sutempiau namo pelargonijas,nusivaliau palanges,nukirpau tom šakas iki minimumo ir nukišau miegot,gana jau.Dar į porą lovelių pakaišiojau naujų plencų,matysiu ar prigis.Prikepiau vakar kibinų,sultinio puodą,nu vos ne kibininė namie biggrin.gif Sünus giria,mam kaip skanu,o ko mamai daugiau reik,by vaikui tik gera wub.gif
Lyžuka,mano rozes pavasarį irgi teko pakarpyt nemenkai,bet va Leonardus 2krūmus turiu ir negalejau patiket,kad visos šakos sužaliavo,vos vos kai kurių galiukus tik pakirpau,o juk galejau nušnioryt rudenį ir nežinociau,kad tokios jos kantrios,matysiu kaip šią žiemą perneš.
Atsakyti
Savas rožes pavasarį trumpinu. Dažniausiai apšąla nuo pavasarinių šalnų, kas yra keisčiausia.
Mano a.a. globėja turėjo rožyną, tai ji patrumpindavo kažkiek ir guldydavo šakas ant šono, dengdavo. O rožės pas ją tikrai buvo įspūdingos. Gaila, kad buvau jaunutė, durniukė, grožėjaus, bet nesimokiau bei nesigilinau kas ir kaip.
Nesimiega.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 10 21, 21:39)
Sünus giria,mam kaip skanu,o ko mamai daugiau reik,by vaikui tik gera wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš irgi vakar dukrai nuvežiau tašę maisto,tai būnant koncerte atsiuntė žinutę,ačiū kaip skanu.Dar dvi draugės atvažiavo į svečius,tai jaučiu keturiese per vakarą ir patvarkė? mirksiukas.gif Gaila sūnus išskrido svetur,o tai ir tam būtų tekę.Penktadienį paskambino vakare,vakarienė mano dar obuoliai ir pomidorai,skaitosi vakarienė. blink.gif blink.gif
Panašu šalnos nebubo,nes mano visos gėlės suneštos šiltnamin.Vis rankos būna pilnos ,tai vežu po vieną vazoną retkarčiais,dar užnešti į 5 aukštą............. bigsmile.gif
Atsakyti
ne tik buvo salna, bet dar net yr.
Labas
Atsakyti
Laba 4u.gif
Katinai tai ,man atrodo, visi lenda į visokias dėžes smile.gif O čia dar egzotinių kvapų šeimininkė parvežė, tai reik ištikrint viską biggrin.gif
Giega, o rožė labai smulkiais žiedukais, ane? Aš turiu vieną tokiais nedideliais žiedais, bus vijoklinė turbūt. bet jau tokia nevalaitė - pastoviai žiedlapių pilna po ja pūvančių pilna. Kažkaip kitų rožių net neina pastebėt, kai tie žiedlapiai nukrenta ir supūva. Gal kad šviesi rožinė? Tos tamsesnių spalvų tai nekliūna.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 10 22, 09:21)
ne tik buvo salna, bet dar net yr.
Labas

jokios šalnos, lyta matosi, šiltoka lauke smile.gif

Burbuline tai tu gal dengi pavyzdingai rožes? Nes aš tik žemiu užpilu ir vsio jū valia iššalt ar gyvent biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 10 22, 10:12)
jokios šalnos, lyta matosi, šiltoka lauke smile.gif

Burbuline tai tu gal dengi pavyzdingai rožes? Nes aš tik žemiu užpilu ir vsio jū valia iššalt ar gyvent biggrin.gif

Labas 4u.gif
Oi,nedengiu ir as,papilu kokiu zemiu ir viskas,turiu tokiu kietais kotais tai jei reiktų prilenkt prie zemės kaip Merii sako,nezinai kaip tai reiktų padaryt,nulaužčiau.Kaimynas mate,kad nekarpiau rudenį,o pavasarį visos atgijo,sako netikėjau,kad atsigaus biggrin.gif Seka mane kaimynai tongue.gif
Is kvapomanų parsisiunciau kvepalų meginukų ax.gif ,ot turiu silpnybę,dukra visus nubrokavo,sake nieko gero,man vieni tokie bobutiski gal,panasiai kaip baznycioj bobule kartais priseda kazkuom baisiai keistu kvepėdama,tik manieji vqdinamieji oud,pirmą kart is tokių pabandziau,gerai,kad nedaug pirkau,o kiti visai priimtini mano nosytei biggrin.gif
Atsakyti