Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

na ko jūs pergyvenat del tų gelbejimosi ratų biggrin.gif, pagalvokit kokį malonumą patiriat vagydamos skanų maistą bigsmile.gif

Sveikos smile.gif

jau nežinau kokiu atveju atsisakyčiau kavos mirksiukas.gif

o dėl tų kilogramų, ar jų daugiau ar maziau išgyvensim bigsmile.gif

aš va pvz sekmadieni pririjau visokių rūšių sūrių prie vyno ir visiškai sažine negraužia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 18 spalio 2017 - 07:28
Sveikos 4u.gif
Į valgymo temą:padariau pikantiską misrainę,tesloj apkepiau krabu lazdeles ir desros griezinėlius,kalorijų bomba,bet man taip skanu,ai galvoju ar su rinke,ar be jos visvien ateis galas ax.gif tik stengiuos neapsiryt,cia tik mano kūdenos vyrai valgo be baimės tongue.gif
Vakar susitvarkiau darzą,gėlynus,liko tik rozės,niekad neskabau joms lapų ir nepastebėjau,kad del to kazkokių ligų pavasarį būtų,bet skaitau,kad kitos nuskabo hmm.gif
Atsakyti
ramiakas, burbuliuk, ir as jokiu lapu neskabau, o ziedais dziaugiuosi wub.gif
Labas
bet jus kad neiskalbingos, grizau is darbo, o ner ka skaityt.
tiesa snd. gryzau namo kaip is ofisinio darbo puse sesiu, nors turejau but namie 11.30.
Atsakyti
Sapniuk, a kodėl tu grįžus iš darbo nieko neparašai mums, kad mes ryte turėtume ką paskaityti a ??? bigsmile.gif

ir aplamai pasiulyk temą diskusijai mirksiukas.gif

Burbuline ir aš lapų neskabau, neturiu tiek laiko ir kantrybes kad stovečiau prie 1x1 m tankaus krūmo ir rankiočiau lapus ir taip nuo kokiu 20 krumu, čia jau reiktu imti atostogas min dvi savaites bigsmile.gif , skaičiau kitoj temoj kad viena sm'ietė visas rožes ir angliškas nukerpa per pora sprindziu nuo žemes ir žydi puikiai kas met ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labukas

Na del kilu,zinokit tikrai kokius 3-4 atgal priedziau..Tik kai svori meciau,jis nuo visur nukrito-ranku,koju,uzpakalio...o dabar tie +3 grynai ant pilvo- nestuke.gif Gal sitie lengviau nukris,nes pasikeis edimas biggrin.gif
Atsakyti
Labas
Lyzuka, tai as gi citatielius ne pisatielius ax.gif
vakare, kai jau sutemsta, sedziu, guliu prie kompo patamsy, kad mamai sviesa pro duru plysi nesimatytu. Tai rasyt kazkaip nepatogu, nes raidziu nematau blink.gif
Siaip uzvakar atvaziavo vyras, kraujospudis didelis, ypac antras. Vaistus geria, dienom miega, naktim bludina ax.gif
Sest. esu pakviesta i kaimynes mamos metines. Misios 11 ir kapines, kavine.
Kazkaip neatmenu kada buvau kokiose vestuvese, tik laidotuves ir metines. rolleyes.gif
Atsakyti
Tai jūs valgykit, kol galit, o tai gali ateiti toks laikas, kai norėsit, bet negalėsit, neduok, d. 4u.gif
Giega, Turkijoje skanus maistas, būtų keista, jei sublogtum.
Man Pamukkalėje patiko mirkti vulkaniniame mineraliniame baseine ir aplamai ten viskas patiko. O jau koks oras, taip lengva buvo kvėpuoti. Įdomi šalis ta Turkija, norėčiau sugryžti. Taupysiu, kad kur savaitei išvažiuot bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 19 spalio 2017 - 19:26
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
QUOTE(Merii @ 2017 10 19, 20:25)
Tai jūs valgykit, kol galit, o tai gali ateiti toks laikas, kai norėsit, bet negalėsit, neduok, d.  4u.gif
Giega, Turkijoje skanus maistas, būtų keista, jei sublogtum.
Man Pamukkalėje patiko mirkti vulkaniniame mineraliniame baseine ir aplamai ten viskas patiko. O jau koks oras, taip lengva buvo kvėpuoti. Įdomi šalis ta Turkija, norėčiau sugryžti. Taupysiu, kad kur savaitei išvažiuot  bigsmile.gif

Tikra tiesa ax.gif , daba skrandis neleidžia valgyt, o taip norisi. rolleyes.gif Tai kai tik geriau jam kurią dieną, tuoj apsiryju unsure.gif ax.gif Namie būti gerai, bet kai šaldytuvas šalia - blogai smile.gif O išėjus į darbą žmogus priverstinai įstatomas į režimą valgyt pusryčius, pietus, vakarienę tam tikrais intervalais ax.gif Kas sureguliuoja medžiagų apykaitą.
Ryte termometras rodė -3 ºC unsure.gif
Atsakyti
Tai gal ant jūsų šaldytuvų magnetukai sukabinti?
Ir ko stebites, jie ir traukia... paėsti smile.gif
Pasirodo, tie veltiniai batai "proščiai molodost" šildo bigsmile.gif Čia tai atradimas, nesvarbu, kad pavėluotas biggrin.gif
Atsakyti
Tai žinoma, kad magnetukai yra bigsmile.gif Kaip man iki šiol nedaėjo, kad taigi jie taip veikia lotuliukas.gif
Jei tik iš vilnos tie proščaj molodost, tai tikrai šildo. Bet būna analogai sintetiniai (tik vaizdas panašus) - tie tai nelabai, nes kai suprakaituoja koja jie nesugeria drėgmės ir koja pradeda šalt. O vilna sugeria į save prakaitą ir kojos lieka sausos ir šiltos 4u.gif
Atsakyti