Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

taip sakant mano keliais Bodrume vaikstai. Mes tik i olas nelindom. Pamukale siekem, nors autobuso vairuotojas vos neuzmuse visu ax.gif
Labas
Atsakyti
Nesieksim mes Pamukales,nors labai norejau..kadangi jau nebeturustinis laikas,tai i pamukale vaziuoja pirmadieniais ir penktadieniais..pirmad siandien,penktad jau is viesbucio turim iseit,nirs skrydis nakti..Tai planuojam iki Koso,Graikijos palejt.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labukas
Mb dar miega,o as vel neturiu ka veikt,uz tai ir rasineju i sm mirksiukas.gif

Siandien galvojam iki turgaus nuvaziuot..o ryt i Koso sala.
Atsakyti
nu, Giega, kad man taip tavo problemos mirksiukas.gif biggrin.gif
Vakar nusipirkau naują vėduoklinį grėblį lapams, nes pas mane jų kalnai tų lapų ax.gif . Išbandžiau -žymiai lengviau grėbt su juo. Visad tuos metalinius pirkdavau, bet greit sulūžta. Seniuose akcijos visokiems grėbliams, tai ėmiau pigiausią rolleyes.gif . Buvau vazonus lauke palikus, tai sunkiai beradau per lapus biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 10 17, 10:24)
nu, Giega, kad man taip tavo problemos  mirksiukas.gif  biggrin.gif 
Vakar nusipirkau naują vėduoklinį grėblį lapams, nes pas mane jų  kalnai tų lapų  ax.gif . Išbandžiau -žymiai lengviau grėbt su juo.  Visad tuos metalinius pirkdavau, bet greit sulūžta.  Seniuose akcijos visokiems grėbliams, tai ėmiau pigiausią  rolleyes.gif .  Buvau vazonus lauke  palikus, tai sunkiai beradau per lapus  biggrin.gif


Labas,
Žolyte, mes lapų irgi turim daug daug daug ir dar ąžuolų, kurie sunkiai suyra. Dabar grėbiam retai. MB pravažiuoja su žoliapjove, susmulkina ir dalį surenka į krepšį, dalį palieka pievoj. Smulkinti tik patręšia ir beveik nieko nesimato. Jei jau grėbiam, tai irgi ant krūvos varo žoliapjovę, kad susmulkint ir surinkt. Aišku, reikia kad sausi būtų....
Atsakyti
Taip ir mes darom smile.gif Bet kur žoliapjovė nepatogu privažiuot, vistiek reik išgrėbt iš kokių patvorių ir gėlynų. Pernai tai aplamai palikom net su žoliapjove nebepravažiavę, tai pavasarį susmulkinom su pirmu žolės pjovimu. biggrin.gif Su amžiumi ateina ir protas ax.gif O kol sveikatos buvo, nežiūrėjom - grėbėm iki paskutinio lapelio, kad žolė žaliuotų ir laaabai gražu būtų . Kai gražus oras, man patinka pagrėbstyt, pasidžiaugt tuo grožiu. Nuotrauką šiaip įdėjau, man gražu daug lapų. ax.gif Kol neparuduoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 17 spalio 2017 - 11:38
QUOTE(žollia @ 2017 10 17, 12:37)
Taip  ir mes darom smile.gif Bet kur žoliapjovė nepatogu privažiuot, vistiek reik  išgrėbt iš kokių patvorių ir gėlynų.  Pernai tai  aplamai palikom net su žoliapjove nebepravažiavę, tai pavasarį susmulkinom su pirmu žolės pjovimu.  biggrin.gif  Su amžiumi ateina ir protas  ax.gif  O kol sveikatos buvo, nežiūrėjom - grėbėm iki paskutinio lapelio, kad žolė žaliuotų ir laaabai gražu būtų . Kai gražus oras, man patinka pagrėbstyt, pasidžiaugt  tuo grožiu.  Nuotrauką šiaip įdėjau, man gražu daug lapų.  ax.gif Kol neparuduoja.

Vienodi esam. Grėbėm ir mes anksčiau. Dabar tik iš patvorio su grėbliu ištraukiu, kad pravažiuot būtų galima. ax.gif
Atsakyti
matai, kokios protingos patapom rolleyes.gif
Bet niekaip roto neįgaunu teisingai maitintis unsure.gif Vėl gydau skrandį- pagraužtas ... Nu kaip reik atsisakyt skanaus maisto, kavos ?
Atsakyti
...neimanoma biggrin.gif viska,ka per 1,5 metu numwciau,per 1sav atgal priedziau..Namo ridensiuos...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaip išlaikyti kg per vasarą numestus? ax.gif Pasibaigs darbai,sėsiu megzti per žiemą ir vėl gelbėjimo ratas užaugs. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 10 17, 23:03)
...neimanoma biggrin.gif viska,ka per 1,5 metu numwciau,per 1sav atgal priedziau..Namo ridensiuos...

nu netikiu, kad taip greit tau atgal parėjo ax.gif
Ingrida, tai nėr blogai, kad turi talentą per vasarą išmėtyt tuos žiemos kilogramus 4u.gif O žiemai reik komforto - šiltai, jaukiai ir ...skaniai biggrin.gif
Atsakyti