Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

dedu morką, saliero, svogūno, petražolių, moliūgo , druskos ir verdu. Svogūną dedu cielą ir paskui ištraukiu. Aš bulvių nededu, nes paskui kai sublenderiuoju viską, į ją sudedu atskirai virtus ryžius. Maniškė būna labai tiršta, daug moliūgo. Verdu mažam kieky vandens. Ir valgant įsipilu grietinėlės arba grietinės. Man tai skanu su ryžiais, bet kas nemėgsta, tada reiktų bulvių dėt.
Atsakyti
Salieras bet kokia forma yra gėris.
Nuo keturių valandų gyva, taip nerimas sukilęs. Žinau, kad be reikalo nerimauju, bet jau tokia natūra, gėda pelėda. Matyt ir vitaminų reiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 11 spalio 2017 - 18:11
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
TAi ir siandien valgytoju nera biggrin.gif MAn vakarienei arbatele gerai sueis mirksiukas.gif

Tiek daug darbo sia savaite...As per 4d uzdirbau tiek pat,kiek praeita sav per 5dienas..PAvargau.Tiek,kad jau atostogos bigsmile.gif bigsmile.gif Pailsesiu truputi ir eisiu grazintis..Nagai nelakuoti,sukneles dvi pasimatuot reikia,gal ryt net spesiu pataisyt..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Giega,į kur trauksi šilumos ieškot bigsmile.gif gero tau poilsio.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Giega,tikrai sėkmingo poilsio. 4u.gif
Atsakyti
Labas

tai kad Ingrida saldumynais maitina. Visos dietininkes tokio maisto bijo kaip velnias kryziaus biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
iš fb paskolinau biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Giega,tai kur tu esi????? mirksiukas.gif
Atsakyti

Labukas

turkojoj as mirksiukas.gif Bodrume.or as labfainas,silts,bet nekepinantis karstis.diena
Jau koki vakar tripa faina turejom bigsmile.gif toki faina,kad gal but dar plauksim mirksiukas.gif Jei nieko odomiau nesugalvosim. Pirmas sustojimas buvo tokioj uoloj,is jos began karstas vanduo nestuke.gif Galina or I uola ilyst,bet tamsu ten.kazkas sviete telefu,tai lindome it mes mirksiukas.gif
Paskui stojom pasokinet nuo laivo.dar stohom valgyt,kuoranugariais pajot is panardyt. Vnz labai patiko mirksiukas.gif
Siandien zadan I miesta eit,paziuret kokiu pramogu siulo,reikia susiorganizuot kelione I Pamukale.

Papildyta:
Tikiuisi supratot ka parasiau-taiso man zodzius automatiskai...
Atsakyti