Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Nelabai man salierai smile.gif retsykiais gumba nusiperku, bet šiaip ne mano skonio čia darzove smile.gif, va pastarnokas kas kita bigsmile.gif

Atsakyti
Jau kaip tamsu lauke. Išeini su tamsa, gryžti, vėl tamsa. Taip ir nežinom kur tos dienos dingsta. Keisčiausia, kai ateina penktadienis ir visai netiki, kad jis jau čia ir bėgimo ratas dviems dienoms pristojo.
Atsakyti
Salierai man irgi nevalgoma darzove..PAstarnokus tai turbut tik vaikystej valgius,kai sode mociute augino g.gif

As tai ir su sviesa iseinu ir su sviesa dar griztu biggrin.gif Bet jau jaucias,kad temsta anksti...O dar laikrodzius persuksim tuoj...As kaip visada Kaledu laukiu ne del sventes,o del to,kad dienos ilget pradeda biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Man saliero šaknis nepamainoma buljone,o stiebas salotose su obuoliais ir riešutais,m skanu. wub.gif
Atsakyti
aš atvirkščiai, į salotas su morkom ir obuoliais gumbą tarkuoju, o kotus pakepinu su morkom ir svogūnais į sriubą ax.gif
labas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Tikrai, kaip tamsu rytais. Mes dukrą palydim iki kelio rytais , kur mokyklinis ją paima, tai kasryt vis tamsiau verysad.gif
Anksčiau salieras man labai smirdėjo, bet jau kokie 4 gal metai , kaip nepamainoma daržovė troškiniuose, o ypač moliūgo sriuboje. wub.gif Salotos iš salierų man nelabai patinka, gal nemoku skaniai pasidaryt rolleyes.gif Pastoviai pajuoduoja tarkuoti kažkaip ax.gif . O pastarnokas man beveik = morka, tik tiek, kad baltas .
Galvoju, kaip išlaikyt dichondrą vazone per žiemą kitam pavasariui . pernai laikiau, bet kažkaip pavasariop ar tai nudžiūvo, ar tai nupuvo. Gerai būtų šaknydint iš krūmo, o iš sėklų labai ilgai auga . Tad tas grožis tik rugpūčio-rugsėjo mėn bepasimato.
Atsakyti
tamsa labiausia pasijaučia kai pasuka valandas

o aš šlamutį norečiau išlaikyt, ale kiek čia jo man reikia nusiperku per mugę pavasarį kelis daigelius ir ramu, nes setas tai irgi tik rugpjuti groži parodė ir dar toks buvo smulkialapis kad jau iškeliavo priverstiniu budu i augaliuku roju bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 spalio 2017 - 08:19
Labukas

Tik vakar pasakiau,kad su sviesa keliuosi ir siandien tamsu blink.gif Dar saule kaip reikiant nepakilus,o ir apsiniauke baisiausiai...Tikiuosi nelis,labai bjauru per lietu dirbt..

Pakankamai silta pas mus,tai visi augalai puikiai lauke perziemoja biggrin.gif Va rozes pilnumoj dar zydi,ciklamenas irgi graziausiai mirksiukas.gif Tik tos lelijos mano vis dar su pumpurais stovi ir nesiruosia zydet..NA grisiu po atostogu,parnesiu jas namo.GAl gave silumos greiciau issiskleis g.gif Nors si savaitgali ir lauke rodo +22 mirksiukas.gif
Atsakyti
Lyžuka, tai nusipirkt viską galima 4u.gif Bet man čia toks sportinis interesas biggrin.gif
Šlamutį irgi bandysiu įnešt vidun kur nors. Tokiais plačiais lapais šiemet užaugo.
Atsakyti
pas mus irgi tai +17, tai +22
O drabužius tik šiltus atsivežiau, gaila dabar pirkti, tai prakaituoju su striuke, o visi su megstukais vaikšto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 10 11, 10:03)
Lyžuka, tai nusipirkt viską galima  4u.gif  Bet man čia toks sportinis interesas  biggrin.gif
Šlamutį irgi bandysiu  įnešt vidun kur nors. Tokiais plačiais lapais šiemet  užaugo.

bigsmile.gif suprantu ir žinau šitą interesą, pasmane del jo pilnas rūsys ir palangės dviem eilem apkrauta biggrin.gif, tik vienam kambary laikau mažiau , kad kulturingiau atrodytų prieš svečius tongue.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Žollia o kokia moliugo sriuba verdi su salieru,pienišką?niekad nemėginau,papasakok,kaip tik galvoju virt moliugo su morka,bulba.
Atsakyti