Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Jauciuos kaip su sporto meistrem kalbēdama 4u.gif
Atsakyti
Tai paziurek-BJ jau kelis/keliolika metu jogas daro bigsmile.gif As gerus metus i sportus vaikstau biggrin.gif Tik va i joga as kazkaip tingiu paskutiniu metu ax.gif Velai ji labai pas mus buna..Ir siaip as megeja labiau sokinet biggrin.gif As va i tokias klases einu mirksiukas.gif
https://www.youtube....h?v=ZlFjPmg9YJI
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 17, 22:11)
Tai paziurek-BJ jau kelis/keliolika metu jogas daro bigsmile.gif As gerus metus i sportus vaikstau biggrin.gif Tik va i joga as kazkaip tingiu paskutiniu metu ax.gif Velai ji labai pas mus buna..Ir siaip as megeja labiau sokinet biggrin.gif As va i tokias klases einu mirksiukas.gif
https://www.youtube....h?v=ZlFjPmg9YJI

aš šiaip esu aerobikos mėgėja, vėliau tik pabandžiau jogą, tiesiog aerobikos trenėrė pasivadino pabandymui, nelabai patiko,lankiau kurį laiką, nu net sakyčiau gana ilgokai. Vaikščiojau, nes nepatogu buvo mest, o paskui pamačiau, kad su nugara labai pagerėjo. Vėliau metus jau jogą, dar ilgą laiką nebuvo su nugara problemų, o kai atsirado gana rimtų skausmų, tai ir vėl teko prisiminti, maniau bus sunku po eilės metų, bet palyginus pačia pirmą dieną ėjosi gerai. Aišku čia joga daugiau mėgėjams ne profams. Aerobikos ir jokių šokių negaliu dėl nugaros ir šiaip dėl apkrovos sąnariams, o va vaikščiojimas man tinka, namuose visus reikalus sutvarkau, pesčiom iki bazės, iki centro einu, bent jau į vieną galą stengiuosi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 01 17, 22:11)
Tai paziurek-BJ jau kelis/keliolika metu jogas daro bigsmile.gif As gerus metus i sportus vaikstau biggrin.gif Tik va i joga as kazkaip tingiu paskutiniu metu ax.gif Velai ji labai pas mus buna..Ir siaip as megeja labiau sokinet biggrin.gif As va i tokias klases einu mirksiukas.gif
https://www.youtube....h?v=ZlFjPmg9YJI

mane kažkaip jau keleri metai, prie fizinio krūvio dusina, ypač laiptais lipant, nors esu mėgėja lipti, o ne liftu važiuoti, bet pradėjau pastebėti, kad sunku, nors lipti nėra aukštai. Tyrė su virbutėm, sakė reiktų pas gydytoją, saviškei pasakiau, sakau kartais kojas nukerta ir tempia, kad nebūt koks trombas, sako dažniau vaikščiok. Tai, kad aš tik ir stengiuosi vaikščiot bigsmile.gif Žodžiu, bėdos nematė ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kai dičkis mėgėjas išsiskirti iš kitų,tai išleistuvėse buvo su pieno spalvos kostiumu,vestuvėse-bltu.Mažasis tai eilinis-juodu.Mažoji irgi nedalyvavo išleistuvėse,po egzaminu tiesiai į UK.Aš paėmiau diplomą iš raštinės,nors mane sąžinė graužė. ax.gif Berniukai dalyvavo,o čia mergaitė.........
MB pabumba penkto aukšto laipiojimą kasdien,o man gerai širdžiai treniruoti. ax.gif
Atsakyti
Aš bernui išlaidų tai 12 kl baliams neapturejau nes kostiuma nupirkom rugesjo pirmai, išleistuviu iš vis nebuvo, o jau kokiu batų tai neskaitau, gi sunešiojo vistiek , o va mergina tai kirto per kišenę bigsmile.gif

Sveikos 4u.gif

BJ tu tokia disciplinuota, tai tiktum į kariuomenę bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 18 sausio 2017 - 08:11
QUOTE(IngridaB @ 2017 01 18, 07:56)
MB pabumba penkto aukšto laipiojimą kasdien,o man gerai širdžiai treniruoti. ax.gif

man irgi 5 aukštas, pastoviai laipioju, nebent pareinu su krepšais, tada važiuoju. Bet, va paskutiniu metu ir tas pastovus netinka ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 18, 08:09)
Aš bernui išlaidų tai 12 kl baliams neapturejau nes kostiuma nupirkom rugesjo pirmai, išleistuviu iš vis nebuvo, o jau kokiu batų tai neskaitau, gi sunešiojo vistiek , o va mergina tai kirto per kišenę  bigsmile.gif

Sveikos  4u.gif

BJ tu tokia disciplinuota, tai tiktum į kariuomenę  bigsmile.gif

nu mes mokytojams pirkom, paskui mokyklai dovaną palikom, oficialiai dalis ir salė, paskui klubas samdytas, tada po klubo jau tik sava klasė į sodybą važiavo, o suknelė, batai, šukuoisena, makiažas irgi kainavo neblogai ax.gif
Atvirkščiai, aš mėgstu viską spontaniškai daryt, aplink mane visada chaosas, aš cholerikė. Tai, man kažkiek padeda tvarkos įvest ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 18 sausio 2017 - 08:57
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 18, 08:54)
nu mes mokytojams pirkom, paskui mokyklai dovaną palikom, oficialiai dalis ir salė, paskui klubas samdytas, tada po klubo jau tik sava klasė į sodybą važiavo, o suknelė, batai, šukuoisena, makiažas irgi kainavo neblogai ax.gif

klube tik gerimai kainavo,gimnazija užpirko klubą, o po jo kita diena dar i sodyba važiavo tai ta kainavo, senokai jau tas buvo pasimiršo visai, nei gimnazijai nei mokytojoms jie dovanu nepirko, tipo patys jie kaip dovana biggrin.gif (čia sunaus taip) , o va dukros, tai net direktorius pareiškė, kad dovanotu mokyklai tik tai kas turi išliekamąją vertę bis.gif , pvz kokius paveikslus žinomu dailininku pieštus, tai už pobaisias kalijas , čia toks paveikslas ala buvo neišku kieno pieštas litais 500sumokejo verysad.gif

dar troleibusas buvo nupirktas iš girstučio i ta siena klbua nuvešt, BJ žinai gi tas vietas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 18 sausio 2017 - 09:00
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 18, 08:58)
klube tik gerimai kainavo,gimnazija užpirko klubą, o po jo kita diena dar i sodyba važiavo tai ta kainavo, senokai jau tas buvo pasimiršo visai, nei gimnazijai nei mokytojoms jie dovanu nepirko, tipo patys jie kaip dovana biggrin.gif (čia sunaus taip) , o va dukros, tai net direktorius pareiškė, kad dovanotu mokyklai tik tai kas turi išliekamąją vertę  bis.gif , pvz kokius paveikslus žinomu dailininku pieštus, tai už pobaisias kalijas , čia toks paveikslas ala buvo neišku kieno pieštas litais 500sumokejo verysad.gif

dar troleibusas buvo nupirktas iš girstučio i ta siena klbua nuvešt, BJ žinai gi tas vietas   mirksiukas.gif

o tai pačiam Girstutį salę nuomavo ar kaip? Ar mokykla ten netoli?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 18 sausio 2017 - 09:07
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 18, 09:03)
o tai pačiam Girstutį salę nuomavo ar kaip?

aha pačiam, nu kur visi koncertai vyksta, kiekvienas abiturientas turejo kažkiek kvietimų ir galejo kam nori duot, plius mokytojai dalyvavo kiti mokiniai tai pilna sale net ant laiptu sedejo buvo
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 18, 09:07)
aha pačiam, nu kur visi koncertai vyksta, kiekvienas abiturientas turejo kažkiek kvietimų  ir galejo kam nori duot, plius mokytojai dalyvavo kiti mokiniai tai pilna sale net ant laiptu sedejo buvo

žinau, ten vyksta "Teatrų pavasariai" toje salėje, mums irgi neužteko vietų, tai riboti kvietimai buvo ax.gif
Atsakyti
LAbukas

Oho,kokios plepios is pat ryto biggrin.gif

Cia UK jokiu simtadieniu,paskutiniu skambuciu nebuna biggrin.gif Tik isleistuves mirksiukas.gif TAi sunaus klase irgi nusprende nesvest,o visa klase isvaziavo i toki karuseliu parka visai dienai mirksiukas.gif O dukra svente..Su ilgom suknelem,su sukuosenom mirksiukas.gif Kai kurie ir limuzinus nuomavosi,bet maniskei su draugem tiko ir MB masina biggrin.gif
Atsakyti
man irgi atrodo, kad geriau nereikia tos šventės. Kažkaip dabar viskas taip sukomercinta, prasmės jau nebelieka unsure.gif

Apsitvarkiau šiandien, grindis išssiploviau ir laiptinę tuo pačiu, po pietų dar dulkes pavalysiu, o prasiurbsiu gal ryt atsikėlus. Ryt ateina tikrinti namus iš Carito, baba turi didelį negalumą, tai tipo ar prižiūrėta ir pinigai, ar nenuplaukia, paskui dar gydytojas turi ateiti, bus sunki dienelė ax.gif
Šiandien pusryčiams išgėriau tik vieną kavą, be banao ir vėliau sumuštinį suvalgiau. Dabar arbatos ir bananą, bandysiu neprisiryt ir pietų. Kotletus su kaliaropių salotom darysiu ax.gif
Atsakyti