Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

nei graikiškas nei islandiškas man nepatinka, na rūgštus jie man

o dukra valgo kaip sumuštinį ant duonos kastinį tepasi smile.gif

Sveikos
Atsakyti
4u.gif
Va, BJ, kaip žadėjau smile.gif keptuvės paruošimas
Ten pas jį ir receptų visokių yra 4u.gif
Man graikiškas jogurtas irgi rūgštokas, bet kartais nusiperku. Jau man tai reik keist mitybą kardinaliai, bet neišeina. Tik pagerėja skrandis -ir vėl kišu viską iš eilės į jį. Įpratimas blogiau už prigimimą ax.gif
Atsakyti
o jo ir receptai man patinki, tokie su cinkeliu aprašymai smile.gif vos ne kaip to pyrago su brendziu kepimas
Atsakyti
Joa, receptai šaunūs . Pas mus visą dieną lyja, su tokiom pertraukėlė. Nemalonu. Kuriam pečių jau kasdien po biskutį, kad jaukiau būtų.
Ėjau šiandien į lidlą tos keptuvės, tai neradau unsure.gif Gal skirtinguose miestuose skirtingos prekės? Vietoj jos pirkau pilos jogurtą graikišką. biggrin.gif Kad pabandyt ir tą. Kaip nekeista, jis man nerūgštus pasirodė ax.gif O tas , kur stačiakampėj dėžutėj tai rūgštus buvo. Ar mano liežuvis jau nebesupranta. Dabar kaip tik skrandis streikuoja, tai bandau bakterijų paduot virškinimui.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 10 05, 21:06)
Pakanka ir valandos, bet šiandien  išėjau į lauką kažko ir pamiršau ją unsure.gif  Tai 2 val kepė , kol grįžau biggrin.gif  Graži dabar, blizga  ax.gif  Aš po naudojimo jos neištepu riebalais, nes dažniausiai lieka riebalai iš po maisto gaminimo. Uždengiu dangčiu ir palieku iki kito karto. Po kokių bulvių kepimo tai  plaunu ir viskas.
Reik ir man  lidle pažiūrėt kokia ten keptuvė. Tos su garmoškėm tai  mėsai ir žuviai labiausiai tinka. Bet gal ir  bulvės keptų, tik  vartyt sunkiau, kius už gofrų  4u.gif
Burbuline, o  nenori tavo  mergaitė užsienin padirbt kelis metus?

Galvoja nuo kito rudens isvaziuot magistrą studijuot,kartais sako gal vaziuot padirbet kur.Dirbo ji Norvegijoj,pasitaike nuostabūs šeimininkai,iki šiol susirašo su jais.Ir užsidirbt žmonės davė,matė,kad stengias.Kodel mūsų dabdaviai tokie godūs niekaip nedaeina,jiems vis dar krizė ir psio biggrin.gif
Suplakiau grietinę su varške,patirpdžiau želatinos ir tą pliurzę ant sausainių pasluoksniavau,krizinis pyragiuks tongue.gif sūnus sake visai skanu.
Labas visoms,nesirgit,ta dregmė nervina.
Atsakyti
Buvau pas sesę, tai jau radijatoriai šilti, jauku.
Šiandien prisiskaičiau apie socialinius būtus, tai neturės žmonės ramybės, valdžia kas tris metus vis klibins.
Dar geras naujas žurnalas vietoj "Šeimininkės" išėjo, daug pozityvaus skaitymo apie moteris. Pirkėjos nepastebėjo, nes "karštas" prekyboje. Biski kaina kandžiojasi, gal dėl to. Na, bet tokį nusipirkai ir visam mėnesiui kaip desertas, ilgai pasisotini biggrin.gif
Top moterys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 06 spalio 2017 - 20:17
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ankščiau labai pirkdavau žurnalus,dabar vos spėju fb perskaityti ir tai ne iki galo. mirksiukas.gif Pasirašiau sutartį su kabelinę,derėjomės,davė mėnesiui papildomą filmų paketą pabandymui,vakar skambina ir kaip?Sakau žiemą gal ir žiūrėčiau,tik ne dabar. ax.gif
Atsakyti
Internetas tai ne tas pat, kas geras žurnalas ar knyga, nes nieks neatsako už tas virtualias rašliavas, o rašyt visi nori biggrin.gif
Čiaumą reik maudyt, iš balto pilkiu virtęs. Ir kur jis naktinėja. Pilnas blusų. Jis kasosi ir mane niežti. Vėl tepsiu, na, bet kaip nesveika gyvūnėliui tie vaistai. Šampūnas antiparazitinis skaitosi, bet tik skaitosi, realiai jokio efekto. Matyt parašyta tik dėl reklamos.
Atsakyti
a tai matei blusas? ar tik kad kasosi?
Labas
Atsakyti
LAbukas

Merii,o tableciu nebandei duot?MAniskiam padeda mirksiukas.gif Suduodi karta i kokius 2-3 men ir gerai...DAr sitas purskalas labai geras irgi veikia kokius 2-3 men..MAniskis gi irgi pastoviai lauke buna mirksiukas.gif

http://images-its.ch...n...w=297&h=297


Knygas dar paskaitau,bet zurnalo ne nepamenu kada varciau ax.gif Man irgi kazkaip uztenka interneto..Delfio pvz mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir kasosi ir šiandien mačiau. Ale kokia greita parazitka, laksto kaip torpeda po kailiuką.
Pas mus saulei šviečiant lyja, silpnai, bet skalbiniams vistiek netinka. Čiaumas valkatūzina, visai durnas, po lietų. O, paminėjau ir parsirado, geras kačiukas biggrin.gif
Kad yra tablečių, nežinojau.
Pradėjau po biski rožėms lapus karpyti.
Atsakyti
Ingrida, nu kaip cia taip, vos nepraziopsojau tavo gimtadienio blink.gif
Buk pasveikinta ir cia.
Tikiuosi ne pelkej su vilkais, gyvatem ir briedziais sventi biggrin.gif

Atsakyti