Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(žollia @ 2017 10 05, 16:07)
Tai jei šveiti tai ir nušveiti tą reikalingą sluoksnį. Keptuvė turi būt su  aliejiniu sluoksniu, tada nesvyla. o kai jį nutrinam, lieka plikas špyžius, kuris svyla. Mano irgi medinė rankena, bet nusykama. Tai nusuku, ištepu aliejum ir atbulai apvertusi kepu smile.gif

aš po kiekvieno naudojimu išplaunu, tada išsluostau, pakaitinu truputį ir ištepu aliejumi. Kiek laiko kepi keptuvę? bandysiu gal ir mano nusiima ta rankena, instrukcijoj buvo parašyta tik su druska kaitinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 10 05, 13:22)
„Kepu" keptuvę špyžinę, tai smirda troba  rolleyes.gif  Bet jau svildavo, reik atnaujint .

Aš Lidle nusižiūrėjau špižinę,su garmoške išlieta.Jaučiu pasidovanosiu sau.Bet bulvių joje nepakepsi?Tik mėsą,žuvį? mirksiukas.gif
Burbuline,mano mažoji gaus dar mažiau,žada iš mūsų nebe imti,bet gi tikrai neužteks?Stipendija-120,pas brolį įsidarbino,gaus 250,plius mokinys-50 ir žada pragyventi.Tik ji gyvena su draugu už nuomą moka per pusę. bigsmile.gif O dar kas mėnesį IMpulsas. bigsmile.gif Kuras mašinai,nu niekaip man nekrenta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 10 05, 20:03)
Aš Lidle nusižiūrėjau špižinę,su garmoške išlieta.Jaučiu pasidovanosiu sau.Bet bulvių joje nepakepsi?Tik mėsą,žuvį? mirksiukas.gif
Burbuline,mano mažoji gaus dar mažiau,žada iš mūsų nebe imti,bet gi tikrai neužteks?Stipendija-120,pas brolį įsidarbino,gaus 250,plius mokinys-50 ir žada pragyventi.Tik ji gyvena su draugu už nuomą moka per pusę. bigsmile.gif O dar kas mėnesį IMpulsas. bigsmile.gif Kuras mašinai,nu niekaip man nekrenta. ax.gif

Nezinau kaip ten skaiciuojas tuos pinigus,manoji manau nedavalgo,kartais paklausiu ką valge,sako ai po darbo kebabą nusipirkau dar arbatos isgersiu ir gana nes gamintis kazką tiesiog jau neturinti jegų unsure.gif .Todel isleisdama ją is namų stengiyos pagamint maisto nors keliom dienom,pradedant sriubos stiklainiu ir baigiant pyragu ir blynais.Sunku tam jaunimui ir pasilinksmint noris,ir į koncertą,ekskursiją nuvaryt kokią,o galimybės bože bože,užtai ir bega kiti neatlaikę nuo tokio gerumo.
Atsakyti
Tai maniškei dar du metai mokytis,labai nepašokinėsi. ax.gif Bet kažkaip su draugu susitaupė,lapkritį skrenda savaitei į Maltą. mirksiukas.gif
Pridedu ir aš maisto,daržovių,tik kad grįžimai retėja. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 10 05, 19:30)
aš po kiekvieno naudojimu išplaunu, tada išsluostau, pakaitinu truputį ir ištepu aliejumi. Kiek laiko kepi keptuvę? bandysiu gal ir mano nusiima ta rankena, instrukcijoj buvo parašyta tik su druska kaitinti ax.gif

Pakanka ir valandos, bet šiandien išėjau į lauką kažko ir pamiršau ją unsure.gif Tai 2 val kepė , kol grįžau biggrin.gif Graži dabar, blizga ax.gif Aš po naudojimo jos neištepu riebalais, nes dažniausiai lieka riebalai iš po maisto gaminimo. Uždengiu dangčiu ir palieku iki kito karto. Po kokių bulvių kepimo tai plaunu ir viskas.
Reik ir man lidle pažiūrėt kokia ten keptuvė. Tos su garmoškėm tai mėsai ir žuviai labiausiai tinka. Bet gal ir bulvės keptų, tik vartyt sunkiau, kius už gofrų 4u.gif
Burbuline, o nenori tavo mergaitė užsienin padirbt kelis metus?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 10 05, 21:06)
Pakanka ir valandos, bet šiandien  išėjau į lauką kažko ir pamiršau ją unsure.gif  Tai 2 val kepė , kol grįžau biggrin.gif  Graži dabar, blizga  ax.gif  Aš po naudojimo jos neištepu riebalais, nes dažniausiai lieka riebalai iš po maisto gaminimo. Uždengiu dangčiu ir palieku iki kito karto. Po kokių bulvių kepimo tai  plaunu ir viskas.

prieš tai reiktų išveisti ir išplauti ir tada į orkaitę, neteptą jokiu aliejumi?
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 10 05, 21:16)
prieš tai reiktų išveisti ir išplauti ir tada į orkaitę, neteptą jokiu aliejumi?

kai tik reik istept aliejum rapsu geriausiai. tas aliejus turi prikept prie keptuves. Daba iš mobilkos rašau tai nemoku nuorodos surast, kaip atlikt procesą. Ryt įkelsiu. o kaip tau duonkepė? pavyko duoną išsikept?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 10 05, 21:42)
kai tik reik istept aliejum rapsu geriausiai. tas aliejus turi prikept prie keptuves.  Daba iš mobilkos rašau tai nemoku nuorodos surast, kaip atlikt procesą. Ryt įkelsiu. o kaip tau duonkepė? pavyko duoną išsikept?

pavyko, kepiau iš to mišinio, kur giega užrodė, tik kepiau orkaitėje skardelėje, nes nežinojau kokią duonkepės programą naudoti, ten jų galybė. Gavosi gana gerai, tik truputį reikėjo gal ilgiau pakepti, man kiek per minkštoka buvo, bet pabuvo kelia dienas ir tada liuks. Planavau dar prieš važiuojant pastudijavus duonkepėj iškepti, bet ir nebeliko laiko. Nepagalvojau čionai pasiimti to mišinio, babos oarkaitė gerai kepa, bučiau išsikepus rolleyes.gif
Atsakyti
LAbukas

Oho,net keptuves net kepat bigsmile.gif MAno nespizine,bet sunki keptuve..Kai jau labai traukt pradeda ar siaip baisi pasidaro,ismetu ri nauja nusiperku ax.gif

Kai tik atvaziavau i UK,atl gaudavau kas savaite-kaip gerai buvo bigsmile.gif Zinai,kiek isleisi per savaite,kitus gali pataupyt mirksiukas.gif PAskui savo parde atsidarem,ten vel kitaip buvo..O dabar gauni karta i men alt,oi kaip sunku man biggrin.gif Vis dar nemoku isderint,kad uztektu visam menesiui,nes man pinigai spaudzia kisene ir as isleidziu neskaiciuodama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 10 05, 21:42)
kai tik reik istept aliejum rapsu geriausiai. tas aliejus turi prikept prie keptuves.  Daba iš mobilkos rašau tai nemoku nuorodos surast, kaip atlikt procesą. Ryt įkelsiu. o kaip tau duonkepė? pavyko duoną išsikept?

tai prieš tai man gerai nušveisti tuos kraštus ir tada aliejum ir į orkaitę?
Galvoju dar vieną nusipirkti didelę kepsniams, nes dabar turiu tokią 22 cm, kaip ir mažoka ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pradedu ir aš mokytis taupyti.Vakar pamiršau grietinės parduotuvėje,tai prie žemaičių blynų suėjo graikiškas jogurtas.Tada paskaičiavau jis pigesnis gaunasi ir mūsų amžiuje nebe toks riebus,pats tas.Dabar ryte tepu ant sumuštinių užtepėlę ir galvoju 200 g ,gaunasi žymiai pigiau nei sviestas. blink.gif Va kaip gyvenimas išmoko. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 10 06, 07:01)
Labas rytas.
Pradedu ir aš mokytis taupyti.Vakar pamiršau grietinės parduotuvėje,tai prie žemaičių blynų suėjo graikiškas jogurtas.Tada paskaičiavau jis pigesnis gaunasi ir mūsų amžiuje nebe toks riebus,pats tas.Dabar ryte tepu ant sumuštinių užtepėlę ir galvoju 200 g ,gaunasi žymiai pigiau nei sviestas. blink.gif Va kaip gyvenimas išmoko. mirksiukas.gif

mes ir su salotom, ir ant blynų šitą jogurta naudojam, dar pridedu žalumynų, prieskonių, agurko patarkuoju. Dukra nešasi į darbą prie virtų daržovių garnyro valgyti, kad prėska nebūt biggrin.gif
Užtepėlės darau iš varškė, truputį šito jogurto ir išblenderiuoju, priedus kokius nori dedi, man skanu su dž. pomidorais ax.gif
Atsakyti