Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas rytas
QUOTE(IngridaB @ 2017 10 03, 07:50)
Labas rytas.
Kažkas pridirbo,reiks EU atiduoti pinigus,atidavinėsime mes,mokėdami už vandenį.Geležinkeliai irgi pridirbo,reiks milijonus mokėti EU. bigsmile.gif  blink.gif
Bet tai kam prisiimti ,kad visiems įves vandentekį ir nebe bus lauko tualetų,jei nesugebi visą tai padaryti?Pinigus paėmė,o neįvykdė. blink.gif

Jau mums buvo neblogai, kol neveikė tas geležinkelio ruožas . Nes geležinkelis dalina miestą į 2 dalis ir tos 2 pervažos pastoviai trukdė. Dabar 1 likusi, pakanka eilių ir su viena . Jei vieną atidaro, tai kitą uždarydavo . O dabar dar toje atkarpoje ir 2 šviesoforus įmūrijo, nu tai grynas užsiknisimas su mašina važiuot, nes pavėluot gali ir iki 0,5 h ar į darbą, ar į susitikimą. Pastovios auto eilės prie pervažų. unsure.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 04 spalio 2017 - 07:58
pas mus su geležinkeliu irgi tik problemos juodos padalinta miestas į dvi dalis, jas jungia pesciuju tiltas per geležinekli bile kiek iškeltas, jokiu užlipimu nei mamoms su vežimais, tuo labiau seniems ar neigaliems, ir nesesniai remontavo, praktiškai pas mus be šansu žmogui rateliuose pakliu į traukinį nes peronai padaryta vidury visu begiu

Sveikos
Atsakyti
Pas mus šiemet pradėjo veikt naujas pėsčiųjų tiltas per geležinkelį. Su liftais. Gal ir gerai, kol viskas veikia. bet kainavo beveik milijonas . Dar neišbandžiau smile.gif My Webpage
Atsakyti

Labukas

O pas mus metro skersai isilgai miesta padaline biggrin.gif Centre jie po zeme,bet pakrasciuose tai pavirsium vaziuoja.Didzioji dauguma turi liftus,bet yra stociu,kur nera,tai tikrai nezinau,kaip nusileidzia invalidai su vezimeliais...O begiu ne vietoj tikrai nepereisi,nes jie visi tvorom uztverti..
Atsakyti
Labas
o pas mus, o pas mus....ne vieno sviesaforo nera, oras grynas biggrin.gif Triuksmo jokio. Ryte 7.50 kaimynu anuke i darba pro lmusu langus pravaziuoja ir ramybe, miegok nors iki pietu biggrin.gif
Dar bus sauletu dienu ar per lietu reiks eit morku, burokeliu raut ax.gif
Atsakyti
Mano kaime šviesoforų irgi nėr biggrin.gif Bet ne apie tai daina rolleyes.gif Kad ir nėr šviesoforų, vistiek valstybei gausim sumest tuos 28 mln aurų rolleyes.gif geležinkeliui atstatyt, o dar tuos įsisavintus EU pinigus, kurie buvo paimti nuotekoms tvarkyt. Nuotekas įvest paskaičiavo viena įmonė (jei privačiai įsivedinėt) 2 k pigiau, nei savivaldybė vienam namų ūkiui. ax.gif užtat ir trūksta pinigų , kad visiems centralizuot.
Lyja beveik nuo pat ryto. Brrr. Verdu makaliošę pomidorų. Laikiau dėžėse sukrovusi, vis rankos nepriėjo. Bet šiand susikaupiau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Nu laba 4u.gif
ko išsibėgiojot visos ? mirksiukas.gif
„Kepu" keptuvę špyžinę, tai smirda troba rolleyes.gif Bet jau svildavo, reik atnaujint .
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 10 05, 13:22)
Nu laba  4u.gif 
ko išsibėgiojot visos ? mirksiukas.gif 
„Kepu" keptuvę špyžinę, tai smirda troba  rolleyes.gif  Bet jau svildavo, reik atnaujint .


tai neissibegiojo, o dar nesusirinko biggrin.gif
del milijonu nesuku galvos ax.gif Nuo manes nepriklauso ar as noriu moket ar ne, nulups ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 10 05, 13:22)
Nu laba  4u.gif 
ko išsibėgiojot visos ? mirksiukas.gif 
„Kepu" keptuvę špyžinę, tai smirda troba  rolleyes.gif  Bet jau svildavo, reik atnaujint .

turiu ar aš ketaus, bet nežinau, lyg svilti ima, ir kraštai labai apsineša sluoksiu, nušveičiu ir vėl, nežinau gal kažkokia prasta papuolė g.gif Naują išveičiau ir su druska išjkaitinau ant ugnies, gal orkaitėje ir geriau, bet mano su medine rankena ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Kol parvariau is darbo tai kojos šlapios,ot lietutis pylė blink.gif Nuo pirmadienio iseinu atostogų nezinau noriu ar ne,bet laisvas tarpas yra ir stumia eit,visoms taip ne tik man smile.gif
Tureciau lyšnų pinigų lėkčiau kur šilta,bet gryžus gali tekt suharikus graužt,nemoku matyt gyvent mastau.gif As ne į kišenę deduos,o vis vaikams nors dukra sako nereik,dirbu,bet ką ten dieve mano,gauna 600,sumoka nuomą,patarnavimus,tai šūds lieka vat ir noris paremt.O bernas nedirba,vėl sukamės kazkaip,pati ne daugiau uz dukrą gaunu,to kaip man sutaupyt paprotinkit?
Prisiskyniau cukinijų,reiks košę savaitgalį kokią daryt.
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 10 05, 14:04)
turiu ar aš ketaus, bet nežinau, lyg svilti ima, ir kraštai labai apsineša sluoksiu, nušveičiu ir vėl, nežinau gal kažkokia prasta papuolė g.gif Naują išveičiau ir su druska išjkaitinau ant ugnies, gal orkaitėje ir geriau, bet mano su medine rankena ax.gif

Tai jei šveiti tai ir nušveiti tą reikalingą sluoksnį. Keptuvė turi būt su aliejiniu sluoksniu, tada nesvyla. o kai jį nutrinam, lieka plikas špyžius, kuris svyla. Mano irgi medinė rankena, bet nusykama. Tai nusuku, ištepu aliejum ir atbulai apvertusi kepu smile.gif
Atsakyti