Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Ingrida, ar čia dėl grybų tokia užuojauta man? smile.gif
Nu ir vėl graži diena nusimato wub.gif Saulė nuo pat ryto, tik vėjas šaltas. Bet šiltai apsiregsiu ir mausiu daržan morkas susirinkt ax.gif
Atsakyti
LAbukas

PAs mus vis dar pakankamai silta,tik siandien vejas labai didelis,bet nesaltas mirksiukas.gif

Pas mane rozyne uzsiveise grybu blink.gif Sungrybiai aisku,bet tiek daug...PAvasari keisiu roziu paklota,tai ir grybai issinaikins biggrin.gif
Atsakyti
trioba prikurenta, pro llanga saule sviecia, silta biggrin.gif
Labas
Atsakyti
Žolyte,užuojauta dėl grybavimo. 4u.gif
Šiandien dar pririnkau viena du kibirus spanguolių,kad užėjau nenuogauta,tai tik saujomis braukiau,bet paskui kol išėjau,toli buvau nuėjųsi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nejaugi tikrai brangins vandenį dvigubai?
Atsakyti
Nežiūrėjau žinių. Čia visoj LT brangs, ar Kaune?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kažkas pridirbo,reiks EU atiduoti pinigus,atidavinėsime mes,mokėdami už vandenį.Geležinkeliai irgi pridirbo,reiks milijonus mokėti EU. bigsmile.gif blink.gif
Bet tai kam prisiimti ,kad visiems įves vandentekį ir nebe bus lauko tualetų,jei nesugebi visą tai padaryti?Pinigus paėmė,o neįvykdė. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 03 spalio 2017 - 06:51
kažkaip atitolus nuo visu tokiu reikalu visaliaudinių smile.gif
ai ant šulinio persijungsiu ir papučia jie man tongue.gif

Sveikos smile.gif

Sapniuk kaip faina tai diena pečiu kurentis smile.gif
Atsakyti
LAbukas

Ex,toj Lietuvoj viska per antra gala daro...Pirma uzdraudzia,paskui galvoja,kaip suktis..O lengviausia zmonems baudas uzkraut ir mokescius...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 10 03, 09:48)
LAbukas

Ex,toj Lietuvoj viska per antra gala daro...Pirma uzdraudzia,paskui galvoja,kaip suktis..O lengviausia zmonems baudas uzkraut ir mokescius...


nu va....
As du metus visu prasau, na ne visu, bet tai daranciu, man nuotrauka topine padaryt ax.gif
Cia del kanalizacijos, vandens ir el. skaitliuko ant stulpo ax.gif
Labas
Atsakyti
Pas mus aplamai cirkai dedasi, europiniais pinigais šiukšlių konteinerius čipuoja. Ir ko neprigalvoja, kad svetimus pinigus žarstyt rankas kišt. Pvz, prie mūsų keturbučio stovi 16-ka po 200ltr konteinerių, tipo rūšiavimui ir visus čipuos, kaip kates.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti