Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labukas

Savaitgalis,vel ramybe bus biggrin.gif
Namus apsitvarkysim,maistelio uzsipirksim ir varysim i boulinga-jau taaaip senai buvom biggrin.gif Tai va toks savaitgalis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jau kad atvėso naktys, ir rytai kokie. Reik vazonus tempt namo, jau nebelauksiu kol vitrinos šonams apdailą padarys, o tai vis žada ir žada ir taip penkti metai rolleyes.gif
Vakar pridaviau kasą, atsiskaičiau, beliko akcijines kainas p[irmadienį išsikabinėt, nes vakar jau nespėjau.
Atsakyti
As dar visai nesenai pagalvojau,kur dingus Merii ax.gif KAip sekas?KAs naujesnio?

As turiu 3 lelijas..MAn tokius vos vos padygusius svogunelius atidave liepos pabaigoj..Isaugo,ziedus sukrove,bet kazkaip zydet vis nesiryzta..Galvoju,gal jas irgi namo parnest,nes jos vazonuose pasodintos g.gif Nors nera lauke salta,pas mus dienos dar apie +19,naktys apie +12...KAip matot,ar prazys jos man dar lauke g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
DE lija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 09 30, 14:57)
sveikos 4u.gif
DE lija ax.gif


Labas
vyras Panevezio uzmiesty dirba, sake ju chebra masinu stiklus gramde, salna buvo.
Atsakyti
Tai kad lelijos lauke žiemoje, tik sako tos rytietiškos jautresnės, bet galima pridengt. Bet iš tikro, gal tavosios ypatyngos, sunku aklai spėlioti.
Antras savaitgalis gėles namuos dėliojuos, ir iš kur jų tiek daug biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
lABAS RYTAS.
dIEVE PAS SESĘ,KAD PRIMAIŠIAU VYNO SU ŠAMPE,GERAI KAD NAMIE VISKAS IŠĖJO IŠ ORGNIZMO,tAI RYTE JAUČIUOSI KAIP AGURKĖLIS. mirksiukas.gif Bet gerai gamtoje pasedėjome. ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Ingrida, be reikalo išvalei organizmą, būtum ilgiau jautusi pabuvimą gamtoj tongue.gif
Koks nuostabus ruduo wub.gif Mano klevai visi spalvoti, saulė ir vėjas žaidžia sukdami lapus krentančius. Dar kamanių ir bičių mačiau skraidančių - nesupranta, kad jau laikas miegot, vis dar dirba biggrin.gif
Vakar papirkau svarainių, šiandien išiminėjau sėklas, tai visi namai jais kvepia. wub.gif Labai skanu į arbatą jų sirupo pilt ax.gif
Atsakyti
Ir kas gali būt geriau už lietuvišką citriną - svarainius biggrin.gif , o užpiltinę aplamai smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Aš svarainių užpiltinės turbūt nesu ragavus. Bent jau neprisimenu. Dar ruošiuos aronijų sirupo pasidaryt, tik mažokai jų teturiu. Šiemet grybaut nebuvau ne karto ax.gif Ingridai tai nesuprantama, kaip galima nenorėt grybaut. smile.gif Norėčiau, bet vieena miškan nini, o diedulis nenori. Tai kas belieka, pasirinkimo ner.
Atsakyti
Žolyte,nabagiuke. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aš šiandien spanguolių,dar planuose pagrybavimas,tik dieną išsirinkti,kai nelis. mirksiukas.gif
Atsakyti