Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

š tos reklamos ne kuras biggrin.gif, daugumą metu iš kart į konteinerį, nuo jų tik pelenu kruva buna tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 09 27, 09:27)
š tos reklamos ne kuras biggrin.gif, daugumą metu iš kart į konteinerį, nuo jų tik pelenu kruva buna tongue.gif


tai taip, bet laikrascio namie radau tik du lapus. Puse pasilikau kitam kartui. Nu suvalke pagal gyvenimo buda, ne kitaip biggrin.gif
Atsakyti
Labas,kas per nesamone dedas,man vis nori nei is sio,nei is to naują forumo versiją įmest,jau pradesiu riaumot bash.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 09 27, 15:29)
Labas,kas per nesamone dedas,man vis nori nei is sio,nei is to naują forumo versiją įmest,jau pradesiu riaumot bash.gif


tai tu is naujos i senaja save persinesk biggrin.gif
Atsakyti
maža, kur gali likimas nublokšti smile.gif, reikia neužsibūt blogose vietose tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 09 27, 15:44)
maža, kur gali likimas nublokšti smile.gif, reikia neužsibūt blogose vietose tongue.gif

Kad as namisėda bigsmile.gif Niekur neinu,neužsibūnu,patinka tyluma,ramybė,vienatvė,mano draugas knyga.Kada gi man blogose vietose ir būt ir kas tai galetų būt?Gal kokia raudonų žibintų gatvė mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas
Burbuliuk, va kiek tau pirmu kartu butu gyvenime, potencialo turi biggrin.gif O tu namie, su knyga ax.gif
Raudonu zibintu kvartalui nepatraukciau pagal amziu ir tinginyste, lodorius as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 09 28, 08:26)
Labas
Burbuliuk, va kiek tau pirmu kartu butu gyvenime, potencialo turi biggrin.gif O tu namie, su knyga ax.gif
Raudonu zibintu kvartalui nepatraukciau pagal amziu ir tinginyste, lodorius as biggrin.gif

ne veltui sakoma: Visada būna pirmas kartas biggrin.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 09 28, 11:13)
ne veltui sakoma: Visada būna pirmas kartas  biggrin.gif

Sveikos  4u.gif


na taip...
o, jei pirmas kartas patiks, tai bus ir sekantys biggrin.gif
Cia ne apie kvartalus, iki kvartalu nuo knygu dar daug daug laipteliu. rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti