Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(burbuline @ 2017 09 25, 18:23)
Labas 4u.gif
Pamatau ką Ingridą duoda ryte prie kavos ir psio,susileidziu.Ir sakyk Lyžukel apue kokias nori pabaigas bigsmile.gif ar storas,ar plonas man essen.gif mintys tik prie pyragų,ale tai apsiryčiau tongue.gif Vat sausainių,saldainių galiu nevalgyt,bet pyragų,tortų niekada negaliu atsisakyt frusty.gif
Visą savaitę pravaikščiojau užkimus,su kosuliu,siandie jau lyg lyg atsigaunu.Senai taip bebuvo.
Bj,kur prapuolei,aūūū.

nu nėr kadu, nėr kadu...po daktarus lakstau, reikia juk klinikas pašelpti, ko gero biedniausia įstaiga mirksiukas.gif
Tašes jau pradėjau krauti, penktadienį išvažiuoju ax.gif
Giegos kekiukai jau kepa ir laukia duonos kepimas, tešla užmaišyta ir kildinasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 09 25, 20:38)
nu nėr kadu, nėr kadu...po daktarus lakstau, reikia juk klinikas pašelpti, ko gero biedniausia įstaiga mirksiukas.gif
Tašes jau pradėjau krauti, penktadienį išvažiuoju ax.gif
Giegos kekiukai jau kepa ir laukia duonos kepimas, tešla užmaišyta ir kildinasi mirksiukas.gif

Bj, ar rado ką nors tokio kas jiems kliutu?

Sveikos

Mėgstu pyragus tik va skanių man reta kuris būna dar mėgstu ką nors kieto pvz kokius sausainius su sėklomis ir riešutais mirksiukas.gif tortu gali iš vis nebūti o labiausiai Napoleono ne bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Galiu valgyti tik naminius pyragus,tortus,parduotuviniai man klaikūs. mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbukas

NApoleono ir man gali nebut...Dar medutis toks prie is bado tortu biggrin.gif Man turi but kremo,bet tokio skanaus,o ne sviestinio biggrin.gif

Ingrida,o jei kas kepa namuose tortus,bet pardavimui..NA pagal uzsakymus..Jie gi jau netokie sintetiniai,kaip pardese..Parduotuviniu ir as nelabai megeja...
Turiu drauge,kuri cia Londone kepa labai skanius tortus mirksiukas.gif Ir graziai papuosia mirksiukas.gif DAbar ziuriu mada su gyvom gelem puost biggrin.gif Ir per mano gimke tortas su gyvom gelem buvo,ir savaitgali pas drauge mirksiukas.gif Nu grazu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 09 26, 10:02)
LAbukas

NApoleono ir man gali nebut...Dar medutis toks prie is bado tortu biggrin.gif Man turi but kremo,bet tokio skanaus,o ne sviestinio biggrin.gif

Ingrida,o jei kas kepa namuose tortus,bet pardavimui..NA pagal uzsakymus..Jie gi jau netokie sintetiniai,kaip pardese..Parduotuviniu ir as nelabai megeja...
Turiu drauge,kuri cia Londone kepa labai skanius tortus mirksiukas.gif Ir graziai papuosia mirksiukas.gif DAbar ziuriu mada su gyvom gelem puost biggrin.gif Ir per mano gimke tortas su gyvom gelem buvo,ir savaitgali pas drauge mirksiukas.gif Nu grazu biggrin.gif

na su tais kepimais namuose tai dar klausimas, ne žinau žmogu kuris kepa prekybai kaip labai jau naminius, o perka pacius pigiausius produktus iš norfos, tai rezultate vos ne tas pats, tik gal konservantu nedeta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 26 rugsėjo 2017 - 09:47
Bj,rodos tik sakei,jad sugryžai,o va ir vel isleki,kiek laiko pabuvai namie?Gal sveikata į geresnę pusę jau?Žiū ir tu kepėjėle patapsi mirksiukas.gif
Labas visoms 4u.gif
Susitarkavau ropę gryžus ir užsimaišiau perpus su grietine ir majonezu,mmm gaivumėlis,skanumėlis.Senai bevalgiau tokios žolēs biggrin.gif
Atsakyti
aciu, kad priminei ropes, turiu darze biggrin.gif
Labas vakaras
Atsakyti
Neeksperimentuoju su tortais per daug,perku Gulbinienės kankorėžį jis mano šeimai labai tinka,o pyragą su kokiu grietinės kremu ir pati susitepu essen.gif o jau kazko mandro,grazaus ir ypatingo tai nesugebėčiau blink.gif ne konditerė aš ax.gif
Sapniuk,dar bulbų košės turėjau prie ropės ir galim sakyt,jad balius didis.gif
Atsakyti
Lyžuka, o ką pas jus kalba apie P. Šliužo mirtį? Tavo kraštietis, ar ne? Labai jau įvairios versijos spaudoje unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 09 26, 21:10)
Lyžuka, o ką pas jus kalba apie P. Šliužo mirtį?  Tavo kraštietis, ar ne? Labai jau  įvairios versijos spaudoje  unsure.gif

kad aš mažai su kuom iš tokio rato kaip ūkininku ir pan bendrauju tai tik vakar pati delfy perskaičiau ir tiek, kas ten žino iš tikro , gal aju žmones aplamai ištroškę visokiu ekstremaliu įvykiu tai prisigalvoja visko, o gal tikrai kažkas "padejo" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 09 27, 09:08)
kad aš mažai su kuom iš tokio rato kaip ūkininku ir pan bendrauju tai tik vakar pati delfy perskaičiau ir tiek, kas ten žino iš tikro , gal aju žmones aplamai ištroškę visokiu ekstremaliu įvykiu tai prisigalvoja visko, o gal tikrai kažkas "padejo"  unsure.gif


A, tai jis jau tokia ypatinga persona buvo. Pavarde girdeta ax.gif
Liepe vyrukas darza paruost kultyvavimui, bet kaip iki jo nueit.
Is trecio karto staciamalki ikuriau, reklamos nenori degt, nors tu ka jom daryk.
Atsakyti