Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

LAbukas

NA savaitgaliais visos ilsisi biggrin.gif Tik Ingrida enpamirsta pusryciu idet biggrin.gif

NA ka,pirmadienis mirksiukas.gif Pas mane atvirksciai-pirmadieniais maziausiai darbo biggrin.gif Gerai,nes per savaitgali nespeju pailset ax.gif As ipratus 3-4 dienas laisvas turet,o dabar tik 2..NA ir geras pusdienis pirmadienio..Uz tai laukiu nesulaukiu atostogu..Vakar jau ant pirstu dienas skaiciavau biggrin.gif Dar daug biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas
atsikeliau puse septyniu, net nezinau kodel ax.gif Galiu miegot kiek telpa.
Sededama gonkuose, pamaciau per mano darza isilgai prabegancia lape. Tiksliau, gal lapina, puosnus toks biggrin.gif Pries kelis metus briedis taip pravare. Kaimynas kai zmonai pasake, tai ta pagalvojo, kad jam balti arkliai, bet ir as maciau, tai arkliai atpuola.
Atsakyti
taip,dabar gamta jau ateina į žmones smile.gif pas mus pruduose laukines antys su ančiukais vasaromis plaukioja mirksiukas.gif ir šeškas prie kelio medžio šaknyse turi lizdą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 09 19, 08:16)
taip,dabar gamta jau ateina į žmones smile.gif pas mus pruduose laukines antys su ančiukais vasaromis plaukioja  mirksiukas.gif ir šeškas prie kelio medžio šaknyse turi lizdą bigsmile.gif


as bijojau, kad mano vieno is laukan isleistu katinu nepapjautu blink.gif A, jei pasiutes lapinas bigsmile.gif pati duris uzsidariau, manes nuo pasiutliges jug nieks neskiepijo biggrin.gif
O seskas tavo sparnuociu neliecia?
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 09 19, 08:34)
as bijojau, kad mano vieno is laukan isleistu katinu nepapjautu blink.gif A, jei pasiutes lapinas bigsmile.gif pati duris uzsidariau, manes nuo pasiutliges jug nieks neskiepijo biggrin.gif
O seskas tavo sparnuociu neliecia?

tai va ta pasiutligė nieko gero, paskui reikia vaistus leisti bile kiek kartų, esu apturėjus šitą malonumą smile.gif

Liečia jei ne vietoj ir nelaiku vaikšto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 09 19, 09:06)
tai va ta pasiutligė nieko gero, paskui reikia vaistus leisti bile kiek kartų, esu apturėjus šitą malonumą smile.gif

Liečia jei ne vietoj ir nelaiku vaikšto  bigsmile.gif


baisuma blink.gif
A tai nuo ko tau ta pasiutlige uzpuolo?
Gal baigsis lietus, jau ikyrejo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 09 19, 09:31)
baisuma blink.gif
A tai nuo ko tau ta pasiutlige uzpuolo?
Gal baigsis lietus, jau ikyrejo rolleyes.gif

pasiutligė ačiu die neužpuole, ale šuo ranką perkando, o kad neskiepytas tai faktas, kur ten bomžai skiepys
Atsakyti
Labukas

Lyzuka,o kas ikando,kad nuo pasiutliges skiepino blink.gif

LApemis mieste nebenustebinsi-Londoniskese kiekvienam kvadratiniam kilometre gyvena lape-cia statistiskai biggrin.gif KAi nuomavomes salia buvo labai apleistas kiemelis,tai ten lapes lizda turejo mirksiukas.gif MAtydavom per langa,kaip lapiukai sildydavos saulej mirksiukas.gif Kiti sako ir prisijaukina jas,vos ne is ranku maitina...Bet man tai nereikia,smirdi jos..
Situose namuose praktiskai visi aplinkiniai sunis turi,tai lape tik pagrindinej gatvej maciau prabegancia..

Voveriu irgi pilna visur mirksiukas.gif Drauge nebezino kaip jas isnaikint,nes stoge gyvena,barska labai,visas namas skamba...Zuikiai parkuose gyvena...Vnz tik briedziai dar mieste negyvena biggrin.gif Kazin ar ju Londono apylinkese is vis yra biggrin.gif Nes miskai,tai kaip parkai biggrin.gif
Atsakyti
Vokiečiu aviganis įkando, kaip supratau prieš tai ant manes užsiundytas buvo, nes užejau i tokia triobą, kur dabar bomžai gyvena , gerai kad protas nušvito ir nuvarė, nežinau kaip but baigesi man verysad.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jo UK tai voverės karaliauja,mačiau savo akimis.Botanikos sode iš viso jos pripratintos,žmonių nebijo. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas,mergužēlės 4u.gif
Aš po savo grybavimų apsirgau,tą pat vakarą gerklę užeėmė,rytojaus dieną jau temperüra uzkilo,dabar jau su kosuliu ir liūliu kamuojuos,bet darban einu.Dukra pirstu prie smilkinio sukioja,sako pablüdau,bet negaliu,nu tokia tarybinė motera esu,nemoku del persalimo bėgt pas daktarus,gal kada...bet ne dabar.Nuo savaitgalio sndie pirmą kart valgyt darau,gryzdavau is darbo ir guldavau be jegų,o siandie jauciu,kad jau galiu didis.gif išsikapstysiu,o gydziaus galim sakyt arbatom.
Kaip jums gerai ,mergaites,savo triobose palei laukus,miskus gyvent,ramybe,žvėrys prabėga,paukščiai klega,mmmm..mano svajone. ax.gif
Atsakyti