Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

LAbukas

Net nezinau kas cia pas mus-pavasaris ar ziema biggrin.gif Siandien visa diena taip graziai saulyte sviete,bet tempa vos vos 4*...SAlta...

As ir turiu koki deserta suvalgyt po pietu biggrin.gif Bent jau sokolado gabaliuka ax.gif Jogurtas prie kavos netinka biggrin.gif Silke tuo labiau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man prie kavos geriausia koks nors obuolys sugraužt arba bananas, na ir džiovinti obuoliukai liux bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 17, 19:53)
Man prie kavos geriausia koks nors obuolys sugraužt arba bananas, na ir džiovinti obuoliukai liux  bigsmile.gif

aš ryte su kaba valgau bananą, obuolį dažniausiai po pietų po kavos suvalgau prieš sportą, nežinau, bet man po kavos kažko vis norisi gaivaus ax.gif
Atsakyti
NA vaisiai dar labiau prie kavos netinka biggrin.gif biggrin.gif

BJ,o kur tu sportuoji?NAmie kazkokia programa darai ar i koki sportklubi eini?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 17, 20:02)
NA vaisiai dar labiau prie kavos netinka biggrin.gif  biggrin.gif

BJ,o kur tu sportuoji?NAmie kazkokia programa darai ar i koki sportklubi eini?

darau jogą, eilę metų, bet jaučiu, kad reiktų kažko daugiau, nei lyg ir tokia ištampyta, bet va jėgos, ypač viršutinėjė dalyje trūksta. Apačiai kažkiek dar atskirai fitneso nesudėtingų pratimų padarau. O va, su viršutine sunkiau ir ne visada yra laiko, ir taip užtrunka pusantros valandos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 01 17, 20:02)
NA vaisiai dar labiau prie kavos netinka biggrin.gif  biggrin.gif

BJ,o kur tu sportuoji?NAmie kazkokia programa darai ar i koki sportklubi eini?

namie eidavau į jogą ir baseiną, bet persikraustėm iš Palemono, buvo toli važinėt iš Eigulių, arčiau namų nesusiradau, tai pati namie darydavau ax.gif
Atsakyti
Bet taip skiri laika ir darai?As tingiu namie sportuot ax.gif MAn reikia priziuretojo biggrin.gif VA siandien nejau i sportsali,galvojau namie bent kokiu pritupimu padarysiu...Nu mintyse padariau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 17, 20:15)
Bet taip skiri laika ir darai?As tingiu namie sportuot ax.gif MAn reikia priziuretojo biggrin.gif VA siandien nejau i sportsali,galvojau namie bent kokiu pritupimu padarysiu...Nu mintyse padariau biggrin.gif  biggrin.gif

taip, kasdien, išgeriu kavą po pietų parėjus iš lauko ir laikas sportui, diena pas mane suskirstyta dalim, aš toks žmogus man reikalingas rėžimas, kitaip betvarkė. Pas mane darbai, net valgis dienomis ant lapukų surašytas ir šaldytuvas, kompas apklijuotas biggrin.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif
As kartais pagalvoju ka gaminsiu,tuo tikslu istraukiu reikiama mesa..Bet buna,kad pirmiau istraukiu ir tik paskui sugalvoju ka padaryt biggrin.gif Maista su sarasu tik pries didelius balius perku ir tai dazniausiai tas sarasas namie likes buna biggrin.gif Net kokius talonus pas gydytojus ar panasiai siaip pamenu-ne tiek daug ju pas mus yra biggrin.gif
VA tik saskaitas kabinu ant saldytuvo,kad nepamirst apmoket mirksiukas.gif
Atsakyti
ir aš gal išgyvenčiau, bet jau tokią madą turiu, pradėjau, kai vaikai maži buvo, plius dirbdavau daug, tai tiesiog per darbus pamiršdavau, kada ką į darželį reikia, kada pas daktarus. Pradėjau lapukus klijuoti, o dabar ir išliko ta mada biggrin.gif
Atsakyti
Labas,ohoBj,tu koja kojon su grafiku hmm.gif kaip cia man islaviruot taip reiktų.Ar daug moterų ateidavo mūsų kaime į jogą.Nu kazkodėl įsivaizduoju tave lengvai uzsikeliančią koją kazkur ant sprando ir sėdinčią kaip niekur nieko bigsmile.gif
As jau dvi dienos neinu į jokią pardę,damusinėjam likucius,ts sakant taupau pinigus ax.gif nes dabar sūnaus simtadieniui islaidų pilna jau net bloga.Gerai,kad kostiumą turim tai sakau išleistuvėm gal naują,juodą kokį imsim,sako ks jums lietuviams yra laidotuvem juodas,vestuvėms juodas,išleistuvėms juodas,o as gal mėlyno noriu,sakau gerai jamsim mėlyną biggrin.gif
Snd buvau medziagų pardej,kokių grožių prisižiūrėjau,turint progą norėtūsi sau kažką gražaus pasisiūt,bet geros siuvėjos dabar prabanga,na pasvajoju gal kada kai vaikai ženysis...
Atsakyti
DAbar melynu kostiumo mada biggrin.gif biggrin.gif As krikstasuniui i LT simtadieniui veziau tamsiai melyna mirksiukas.gif Beje,bent jau ju mokykloj didziausia svente ir bus-simtadienis mirksiukas.gif Su sodybom ir nakvynem...Nes atseit daug kas isleistuvese ne nezada dalyvaut-islaiko egzus ir isvaro i uzsienius dirbt...Net diplomus kazkas kitas paims...

TA joga,kuria uzsiima visokie sporto klubai nera ta tikroji joga,kur kojas ant galvos susikelia biggrin.gif biggrin.gif Siiap geri tempimo pratimai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 17, 20:38)
Labas,ohoBj,tu koja kojon su grafiku hmm.gif kaip cia man islaviruot taip reiktų.Ar daug moterų ateidavo mūsų kaime į jogą.Nu kazkodėl įsivaizduoju tave lengvai uzsikeliančią koją kazkur ant sprando ir sėdinčią kaip niekur nieko bigsmile.gif

kažkada ir taip buvo biggrin.gif , kai buvau dvidešimt kg lengvesnė, dabar jau nepavyksta, ir aplamai vis mažiau su laiku padarau, nors atrodo nieko neįprasto, bet net tie patys pratimai darosi jau sudėtingiau unsure.gif
O kaip žinau kiek tos išleistuvės kainuoja mirksiukas.gif O dar laukia vienos rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 01 17, 20:50)
DAbar melynu kostiumo mada biggrin.gif  biggrin.gif As krikstasuniui i LT simtadieniui veziau tamsiai melyna mirksiukas.gif Beje,bent jau ju mokykloj didziausia svente ir bus-simtadienis mirksiukas.gif Su sodybom ir nakvynem...Nes atseit daug kas isleistuvese ne nezada dalyvaut-islaiko egzus ir isvaro i uzsienius dirbt...Net diplomus kazkas kitas paims...

taip, dabar šimtadienaii ant bangos, po egzaminų visi skuba išlakstyti po užsienius, į išleistuves ne visi net ateina. Maniškė irgi sulaukė, ir kitą dieną išskrido ax.gif
Tiesiog yra jogos rūšių skirtingų, su ten visokiais pakilimais ir pan., daug meditacijos, savitaigos. Bet manau pagrindas geras kvėpavimas ir tempimas ax.gif
Atsakyti