Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(sapniukass @ 2017 09 12, 10:37)
na cia viskas aisku, kaip mama sako: net neik pas rabina biggrin.gif
Ziurek, kad kokia briede nepamacius nenumintu taves.
Labas
Lyja bash.gif

Negasdink Ingridos, nors manau mišku jos neįmanoma išgasdinti, man tai ten vaidenas palaidi pasiutę šunys ir visokie pakaruokliai, einu tik ten kur matau kitą grybautoją o dar idealiau ir mašiną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 09 12, 11:38)
Negasdink Ingridos, nors manau mišku jos neįmanoma išgasdinti, man tai ten vaidenas palaidi pasiutę šunys ir visokie pakaruokliai, einu tik ten kur matau kitą grybautoją o dar idealiau ir mašiną biggrin.gif

biggrin.gif
o tu, kad padrasinai Ingrida ax.gif Nors jos gal net su ragais ir kanopom pragaro gyventojas neisgasdintu bigsmile.gif
Man miske du baisus atvejai: gyvates ir kiti grybautojai, net nezinau kurie labiau nuotaika numusa.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kur jūs tas gyvates matote?Mane irgi daug kas klausia,gyvačių nebijai?Atsakau-jos manęs labiau bijo. mirksiukas.gif Vat dabar bijoti pradėsiu briedžių,su medžiotoju kalbėjau,sakė gali ir pulti. bigsmile.gif
Atsakyti
Spaniuk, aš negasdinu, tik tiesiog noriu kad žinotų ko be grybų miške galima rasti biggrin.gif

Nu čia žinot kaip sakoma kai pats negali tai ir kitam pavydi bigsmile.gif

Sveikos smile.gif

Rudenelio grožis smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labukas

As miskuose tai voru bijau ax.gif Eini,renki grybus ir ziurek,ilendi i koki voratinkli...KArta visas miskas skambejo,as issirenginejau,rubus purciau,kai taip ilekiau i dyyyyydeli voratinkli...LAbai tikiuosi,kad jis be voro buvo,nes as jo rubuose neradau ax.gif

O gyvates,nu jos juk pirmiau pabega,nei tu jas pamatai ax.gif Beje,mano sunus augina namie gyvate biggrin.gif biggrin.gif Kazkokia kukuruzine..Va tokia rausvai raudona..Dabar dar geras naktinis sliekas,kokiu 15cm ir puses pirsto storumo biggrin.gif Bet uzauga iki 2m blink.gif Kur jis ja des,kai tokia bus biggrin.gif biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas 4u.gif
Ui, Giega, kažkoks keistas hobis pas tavo sūnų unsure.gif Man tai gyvatės baisu, o va rūpūžės mielos wub.gif Varlės vėl šlykštu ax.gif Vorus traiškau be gailesčio. Nors FB daržininkų temoj yra tokių priekvankų, kur net tuos slimokus tipo gelbėja- neša iš daržo į pamiškę , gi gyvūnėlius reikia mylėt ir saugot blink.gif fool.gif Tai tie slimokai paskui, pasidauginę, grįžta į tą patį daržą su palyda.
Lyžuka, kokios gražios gladijolės wub.gif . Kai ėjau į mokyklą., jos man buvo pačios baisiausios gėlės unsure.gif . Nes darželiuose pačios mamos priaugindavo rugsėjo 1-ai . O aš taip norėdavau nešti kokią rožę (nors šitas irgi iš darželio nupjaudavo, kas turėdavo) , gvazdiką, kas buvo brangu. ax.gif
Šiandien aš kadrilį su pomidorais šoku doh.gif
Atsakyti
Žolia fb mačiau daržininkų temoj tokias sietkas tipo vorams ir kitokiems vabalams iš namu gaudyti ir saugiai juos paleisti į laisvębiggrin.gif

o dėl gėlių tai man jurginai taip pat, nes jie žydedavo tuo metu ir aišku juos ir suskindavo mama bigsmile.gif , paskui jau vyresnese klasese vaziuodavome į miestą pirktis miestiškų gėlių biggrin.gif , ne lygis buvo eiti su iš darželio nuskinta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 09 13, 11:29)
Žolia fb mačiau daržininkų temoj tokias sietkas tipo vorams ir kitokiems vabalams iš namu gaudyti ir saugiai juos paleisti į laisvębiggrin.gif

o dėl gėlių tai man jurginai taip pat, nes jie žydedavo tuo metu ir aišku juos ir suskindavo mama  bigsmile.gif , paskui jau vyresnese klasese vaziuodavome į miestą pirktis miestiškų gėlių biggrin.gif , ne lygis buvo eiti su iš darželio nuskinta tongue.gif

Teip teip, dar jurginai būdavo biggrin.gif Aš tų sietkų nemačiau kolkas. Vos susilaikau ką nors „ riebesnio" neparašius toms sraigių mylėtojoms unsure.gif Bet gali kurią dieną pramušt many žvėris biggrin.gif
Koks gražus pas mus oras šiandien wub.gif Kaimynka buvo grybaut - kibirą pririnko bigsmile.gif Jau ir man reik biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mažoji mano tai Raselo terjerą įsigijo su pusženčiu.Tam labai reikėjo.Geriau anūką padovanotų. ax.gif
Mano vaikas su marčia kraustosi iš Kembridžo į Londę.Ir butai pigesni.Kembridže už vieno kambario butą mokėjo 900 svarų,Londėje už trejų(dviejų miegamųjų) 1300. ax.gif Matote Londėje didesnės perspektyvos,marčiai fotografuoti,dičkiui-dainuoti. mirksiukas.gif
Jaučiu anūkų dar ilgai nematysime. ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Ingrida, atsipalaiduok dėl anūkų 4u.gif Ateis laiks, bus i vaiks 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet kaip su tom butų kainom UK įdomiai, provincijoj brangiau nei Londone ax.gif Mano dukra už kambarį name moka 450 £ provincijoj gyvendama . O gal ten tai skaitoma privalumu - negyvent Londone? hmm.gif
Rytoj parskrenda dukra, kad tik orai būtų palankūs. O tai FB prisižiūrėjau, kaip lėktuvams sunkiai sekasi nusileist unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 09 14, 08:26)
Labas  4u.gif
Ingrida, atsipalaiduok dėl anūkų  4u.gif  Ateis laiks, bus i vaiks  4u.gif  4u.gif  4u.gif 
Bet kaip su tom butų kainom UK įdomiai, provincijoj brangiau nei Londone  ax.gif  Mano dukra už kambarį name moka 450 £  provincijoj gyvendama . O gal ten  tai  skaitoma privalumu - negyvent Londone?  hmm.gif
Rytoj  parskrenda dukra,  kad tik orai būtų palankūs. O tai FB prisižiūrėjau, kaip lėktuvams sunkiai sekasi nusileist  unsure.gif

maniškės draugas moka už vieną kambarį centre 500, baigsis kontraktas ieškodis truputį didesnio savarankiškai, nes per agentūras brangiau
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 09 14, 08:42)
maniškės draugas moka už vieną kambarį centre 500, baigsis kontraktas ieškodis truputį didesnio savarankiškai, nes per agentūras brangiau

Anglų kainų nežinau bet giminaitis pirko per banką išsimoketinai butą Miuncheno centre 1 k 50 kv tai moka 600 eur i menesį , labai džiauges , kad bankas sutiko kad gales nuomoti ale kai nuomininkai išeidami ir vonioj dušo galvutę išneše biggrin.gif dabar sake jokiu nuomu va tep va... sakau ne tik lt nuomininkai butus nugrabina

odel anūkų, lyg jau nebūtų kuom daugiau rūpintis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 rugsėjo 2017 - 07:52