Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(burbuline @ 2017 09 08, 19:45)
Na ką,matau visos tik kepat,tik ragaujat tongue.gif O as vat su pomidorų padažu vargstu frusty.gif uzkniso,ale kur juos det,reik sudorot.


nu va, ankščiau sakyt reikėjo, būčiau priglaudus biggrin.gif


QUOTE(giega @ 2017 09 08, 21:05)
Isivaizduoju,kad kazka tokio panasaus tie misiniai..Cia baltai duonai,bet maciau ir juodai yra..

Kombainas man nepatiko,bet atskirus prietaisus tai beveik visus naudoju..Ir blenderi,ir mesmale,ir mikseri,ir garu puoda..Retkarciais cirviniu blynu el keptuvej iskepu..VA tik duonkepe neprilipo..


gerai, kad paprotinai, bandysiu kepti, mažai aš po parduotuves slampinėju, stengiuosi su raščiuku viską greit susipirkti ir nematau gerų dalykų, kad yra biggrin.gif
Šiandien eisiu į masažus ir tuo pačiu ten Norfa yra, tai užeisiu nusipirkti ax.gif

Blynų keptuvės, tiek čirvinių, tiek bengališkų pas mus visada einamos, po ranka, beveik kas rytą naudojam, dar keptuvė kebabams ar mėsainiams einama, aš joje ir lietinius pakepu. Blenderis irgi padažams, sriuboms einamas ir trintuvė vaisių kokteiliams, kitą syk pieną su bananu susiplakti. Visa kita tik sukrauta spintoje, bet laukiu anūkų, gal vėl prireiks biggrin.gif

QUOTE(IngridaB @ 2017 09 09, 05:54)
Labas rytas.

planavau ir aš balandėlius, bet pana dirba, tai kitai savaitei atidėjau. Šiandein virsiu šaltieną ir taip sriubos užsimaniau perlinių, aną kart kavinėj taip skaniai suvalgiau, o mano panos nėra sriubinės, o vienai tingiu terliotis, galvoju kaži jei kartu su šaltiena tas kruopas išvirčiau, vis ne atskirai terliotis
gal kuri šaltieną esat šaldę, nes virsiu iš pusės karkos ir vištienos, bet vistiek per daug mums, mes tik su dičke valgom, mažikė nėra mėgėja mėsos. Galvoju jei į dėžutes sudėčiau ir užšaldyčiau kaži g.gif
Atsakyti
Bj,nu rimtai būčiau pasidalinus net nepamuslijau,kad tu cia vietoj,kitą kartą šūktelk arba pati parasysiu 4u.gif
Labas,moteriskes 4u.gif
Vakar liko puse tokio rundeliuko padazo,galvoju sriubai panaudot tik jei su ryziais tai vyrai nemėgsta jų hmm.gif gal mąstau su pupelem ir perlinę kruopą įbert...nesugalvoju.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif
BJ, o kokie yra bengališki vafliai?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labukas

Na ka,ramus savaitgalis praejo,vel plepesim biggrin.gif

Bengaliski vafliai tai gal tie kvadratiniai,minksti,ne kaip blynai..

Vakar ziurinejau atostogas.. I Turkija labai nebloga varianta radau.. O draugai kviecia kartu i Ispanija.. Is vienis puses bus nuobodu dviese Turkijoj,is kitos,tie draugai tokue megstantys pagert ir niekur toliau baseino neit.. O as jurine ax.gif Nors manes gi nieks nelaiko,as galiu ir viena iki juros nuvaryt mirksiukas.gif Vnz siandien reik apsisprest..
Atsakyti
Aha pastebėjau, kad čia išeigines per savaitgalius būna nuo sm bigsmile.gif

Sveikos smile.gif

o del vaflių tai turbūt belgiškus turėjo mintyje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 rugsėjo 2017 - 10:08
Apie belgiskus as ir pagalvojau,bet kodel parasiau Bengaliskus biggrin.gif biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


Oras blink.gif Lyja,griaudzia,net katinas namo parleke,bijo lauke but...Gerai,kad ir as jau namie,spejau darbus iki lietaus pasidaryt mirksiukas.gif

Kepu kugeli is saldziu bulviu biggrin.gif MB cia jas megsta..Siaip lazdelem supjaustau ir orkaitej iskepu,bet kazka paivairint norejos mirksiukas.gif Paragavau,tai lygtai visai neblogai ten bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 11 rugsėjo 2017 - 16:58
Labas
pastebejot, Ingrida ne pusrycius o pietus atnesa. Reiskia, kad visa diena praleis miske bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 09 11, 18:25)
Labas
pastebejot, Ingrida ne pusrycius o pietus atnesa. Reiskia, kad visa diena praleis miske bigsmile.gif

Iš kur žinai?
Aš net nevalgau miške,pamirštu ir valgį.Gal vienu numeriu sumažinsiu rūbus? ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Užvalgome ir lekiame............
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 09 11, 18:45)
Iš kur žinai?
Aš net nevalgau miške,pamirštu ir valgį.Gal vienu numeriu sumažinsiu rūbus? ax.gif


na cia viskas aisku, kaip mama sako: net neik pas rabina biggrin.gif
Ziurek, kad kokia briede nepamacius nenumintu taves.
Labas
Lyja bash.gif
Atsakyti