Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(IngridaB @ 2017 09 06, 06:36)

Net puryčių nespėjau paruošti,ankstyvos. mirksiukas.gif

tai laukėm jau tokių prašmatnybių bigsmile.gif

Sveikos

Burbuline, atjaučiu labai, pati per tai perėjus, bet patikek ne veltui yra posakis: viskas tik į gerą mirksiukas.gif pamatysi taip ir bus
Atsakyti
Burbuliuk, viskas susidelios i savo vietas. Maziau nervuokis ir sau sveikata esk biggrin.gif Padirbs metus, baisiai cia.
Labas
vakar kurenau staciamalki, snd. nesalta, su babuliuku nutarem, kad nekursim, nes miegot karsta.
Atsakyti
Aš sekmadienį kai užkuriau tai dar vakar per šilta miegot buvo, laikos dar gerai šiluma smile.gif, plius orakitej slyvas padziovus tai prišyla dar ir nuo jos kažkiek
Atsakyti
Jei lauke lyja,dregna,tai ir namie dregme jaucias..KA noret,plonos sienos...Bet kai oras grazus,tai ir namie silta mirksiukas.gif

Prikepiau ala sveikuolisku sausainiu-3 kiausai,aviziniai dribsniai,pora saukstu cukraus ir daug visokiu dziovintu vaisiu,riesutu,seklu mirksiukas.gif Kepa 15min,labai skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi skanu tokie sveikuoliški sausainiai.Reiks manpo vegetarui kada iškepti,tik neaišku kada grįš,o man visus kepimus miškai suvalgo. ax.gif
Atsakyti
Kokie čia sveikuoliški su cukrumi tongue.gif, vietoj jo dekit trinto banano jis kartu ir cukrų ir kiaušinį pakeičia, aš makaluoju bananą, visokias seklas, džiovintus smulkintus vaisius, sezamo pastą (ji duoda tokį spec. poskonį), galima jos ir nedet, tada dar cinamono, imbiero ar kardamono, na čia kaip fantazija neša smile.gif va čia sakykim dalinai sveikuoliški nes jei vaisiai ir seklos ne savo džiovinimo tai kaip taisykle buna kuom nors apdoroti ir cukraus privaryti bigsmile.gif
Atsakyti
LAbukas

TAi ir sakau,kad A LA sveikuoliski biggrin.gif
Na sausainiu nekepiau tik su bananu,bet esu kazkokius blynus kepus-bananas,kiausas ir lygtai viskas,kad net miltu ten nereikejo ar labai mazai...Bet man tai labai nepatiko-gavos kiausiniene su bananu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 09 07, 10:02)
LAbukas

TAi ir sakau,kad A LA sveikuoliski biggrin.gif
Na sausainiu nekepiau tik su bananu,bet esu kazkokius blynus kepus-bananas,kiausas ir lygtai viskas,kad net miltu ten nereikejo ar labai mazai...Bet man tai labai nepatiko-gavos kiausiniene su bananu biggrin.gif

nu tai faktas čia gavos tai kiaušas+kiaušas biggrin.gif

dar skanu blyneliai iš avižų sėlenų arba į tuos sausainius selenu det, dar tuos sausianiukus galima vienus apvoliot avižu selenom o kitus kviečiu tai gaunas balti ir rudi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 09 06, 23:50)
Jei lauke lyja,dregna,tai ir namie dregme jaucias..KA noret,plonos sienos...Bet kai oras grazus,tai ir namie silta mirksiukas.gif

Prikepiau ala sveikuolisku sausainiu-3 kiausai,aviziniai dribsniai,pora saukstu cukraus ir daug visokiu dziovintu vaisiu,riesutu,seklu mirksiukas.gif Kepa 15min,labai skanu mirksiukas.gif

kepsiu, kaip kartas visko turiu, nes ryte panos jau burbėjo, sako kiek tos varškės galima ir visko is varškės biggrin.gif Aš jos pasiilgus, tai ir kepu lietinaii su varsške, apkepas, keksiukai, varškėtukai, dar mėgstu rytais ant varškės jogurto užsipilti ir pasibarstyti vaisių riešutų mišiniu wub.gif
Atsakyti
Laba, dar zibalo ipilsiu bigsmile.gif Nesveikuokiski dar ir todel, kad seklos ir riesutai aukstoje temperaturoj tampa labai jau nesveikuoliski. Bet sausainiai ir neturi buti sveikuoliski, tiesiog uztenka, kad jie skanus mirksiukas.gif skanaus 4u.gif

Ką tik iš filmo grįžau, draugė išsitempe ax.gif Tv neatsimenu kada ziurejau, jau galvoju, kad gal jo ir nebereikia g.gif




Atsakyti
BJ, tai ir ten gali pasidaryt varškės iš pieno pati 4u.gif O va, per daug varškės ir sūrių gamina EU, kad net sviesto pradėjo trūkt ax.gif Pigiausias sviestas 1,49 € pakelis blink.gif Gąsdino per radiją, kad prieš Kalėdas gali būt visai liūdnai ax.gif O juk tada sviesto poreikis dar padidėja - didieji kepimai prasideda bigsmile.gif
Aš seniau duoną kepdama dėdavau visko. Be tų sėklų ne tokia skani . ax.gif Bet galvoju, kad kepalo vidury temperatūra nesiekia 200 C. O kenksmingos sėklos pasidaro lyg ir virš 200 C? Bet tiksliai nežinau, gal ir klystu . ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti