Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Burbuline dar primink kaip ta specialybe vadinas?

nu ka aš galiu pasakyt??? nieko mano baige rygoj finansus, o dirba it srityje , beje savus finansus puikiai valdo kaip suprantu iš jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 09 04, 20:00)
Skanus tie varsketukai biggrin.gif As is akies dedu biggrin.gif Neturiu grietines,idedu jogurto ar net pieno ipilu biggrin.gif Sviesto is vis nebededu g.gif pamirsau,kad jis ten dedasi biggrin.gif

Va dar sita apkepa isbandykiyt-nerealus bigsmile.gif

http://www.sauletavirtuve.lt/?p=3063

O va toki su kond pienu esu kepus,bet man per saldus pasirode..
http://skanusgyvenim...arskes-apkepas/
MAno sunus mokslu norejo mest,kai tik keli men belike buvo..Tai siaip taip ikalbejau pabaigt...Bet darbo i ta puse net neiesko..



aš šiandien tik šaukštą jogurto teturėjau, galvojau gal grietinės įdėsiu, bet prisiminiau, kad savaitgalį kefyro pirkau, bet šalta buvo, tai šaltibarščiai atsidėjo ir užkišau toliau, tai padariau su kefyru, liuks gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Greit, greit visos opa pa iš šiltų patalų bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
http://www.lamaistas...gn=facebook-url
Niu va originalas recepto.Retai ką pagal svėrimus kepu. ax.gif
Atsakyti
LAbukas

Islipt is lovos tai nebuvo sunku,bet akys vis tiek neatsimerkia...Nei kava neveikia..Labai jau slegianciai veikia ta niuruma uz lango...
Atsakyti
Labas
lithuania.gif
Ale ot gera diena. Mes laimejom ir braliukai ruskelius nugalejo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 09 04, 20:21)
Burbuline dar primink kaip ta specialybe vadinas?

nu ka aš galiu pasakyt??? nieko mano baige rygoj finansus, o dirba it srityje , beje savus finansus puikiai valdo kaip suprantu iš jo smile.gif
l
Labas 4u.gif
Agroverslų technologijos jo soecialybe.Vienžo viską palieku savieigai,bus kaip lemta.Labai ramiai viskas klostes kai dukra ruoses studijuot,tad dabar gaunu suprast ką reiskia nervuotis.Man net kalbet nesinori kaip skauda širdį,kad jis toks pasimetęs.
Kepu obuolinį pyragą su kondensuotu pienu tik kitu receptu nei Ingrida parode,bet lb panasu.
Atsakyti
Laba 4u.gif
Mano dukra baigė menotyrą biggrin.gif Baigė, nes pati tokią spesialybe pasirinko. Galilėjosi paskui. Bet sužinojom, kad nepatinka tik 3 kurse smile.gif. Tai jau liepėm baigt kaip nors. Nu ir nieko neatsitiko, o diplomas padėjo gaut darbą visiškai kitoj sferoj. Daba mokosi UK buhalterijos ir dirba. Bet jau nebenori tų egzų ir ten laikyt smile.gif Pati pasirinko vėl, kaip ir pirmą kartą. Nu nepatiks, tai rinksis trečą kartą - žmogui pačiam reik save surast kur padėt. Mes jai patarėm po vidurinės kur stot - nestojo. Daugiau nebepatarinėjam smile.gif Bet kiekvienas vaikas gi kitoks, gal taviškiui, Burbuline, reik patarimo 4u.gif Gal jam paprasčiausiai padirbėt kur nors reiktų 1 metus. Susigulėtų mintys ir gal užkabintų kas nors.
Atsakyti
Laba, burbuline, nesinervink. Bus viskas gerai. Nežinai kur ta laimė vaikšto mirksiukas.gif Ir nebutinai visi laimingieji super duper specialybes turi mirksiukas.gif
Pirmus metus vertetų nestoti, geriau padirbeti. Bet, kad tik 2 metus po gimnazijosvalsybe moksla apmoka. Nebent pasikeite kazkas. g.gif
Atsakyti
Aciu jums uz gera žodį 4u.gif
Na ką siandien as visas keliu,padjom į darbus visos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 09 06, 05:31)
Aciu jums uz gera žodį 4u.gif
Na ką siandien as visas keliu,padjom į darbus visos biggrin.gif

Ech nepavyko patriyksmaut mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Net puryčių nespėjau paruošti,ankstyvos. mirksiukas.gif
Atsakyti