Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū Žolyte,yra Sanitex,ieškosiu,nes 19dieną marčios mamaos gimtadienis,noriu spėti sutvarkyti dovanai. ax.gif
Atradau sau receptą obuolių ar kriaušių,ką turiu pyragui.Kondensuotas pienas,kiaušiniai,sviestas,miltai kepimo milteliai.Tobulas pyragas ir po trejų dienų nesudžiūna.Nes kiek mūms dviese reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

BJ matau galvą Birštone vedina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 09 04, 08:12)
Sveikos smile.gif

BJ matau galvą Birštone vedina  mirksiukas.gif

aga, gerai pravėdinau, šiandien ėjau į limfodrenažus, tai po vakar fizinio krūvio, maniau galą gausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Matai, BJ, įsidrauginai Lyžuką, tai daba viską apie tave žino biggrin.gif
Sulčių reiks ir man spaustis gal ax.gif Nors man skanios tik vienos mūsų obels. Kitos gaunasi rūgščios. Cukraus nenoriu dėt, natūralias uždarau.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 09 04, 07:31)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū Žolyte,yra Sanitex,ieškosiu,nes 19dieną marčios mamaos gimtadienis,noriu spėti sutvarkyti dovanai. ax.gif
Atradau sau receptą obuolių ar kriaušių,ką turiu pyragui.Kondensuotas pienas,kiaušiniai,sviestas,miltai kepimo milteliai.Tobulas pyragas ir po trejų dienų nesudžiūna.Nes kiek mūms dviese reikia. mirksiukas.gif

kiek to kondensuoto reik? Vieną receptuką turiu su kondensuotu, dar citrinos patarkuoju, o dabar kepu daugūumoje Giegos tuos varškėčius arba dar davė pigų receptuką su kefyru irgi vaikams patiko irgi
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 09 04, 12:02)
Matai, BJ, įsidrauginai Lyžuką, tai daba viską  apie tave žino  biggrin.gif 
Sulčių reiks ir man spaustis gal  ax.gif  Nors man skanios tik vienos mūsų obels. Kitos gaunasi  rūgščios. Cukraus nenoriu  dėt, natūralias uždarau.

Taip ir dar viešais skalambija biggrin.gif

BJ o tai kas ten tave vaikė, kad sakai ir privargai dar? smile.gif

o pas mus lietus baigesi, kolkas smile.gif, saulutė išlindo, net pasaulis gražesnis patapo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 09 04, 14:52)


o pas mus lietus baigesi, kolkas smile.gif, saulutė išlindo, net pasaulis gražesnis patapo  bigsmile.gif

biggrin.gif is to dziaugsmo nukasiau 4 vagutes bulbu, kitos 4 rytdienai, nes, jei prades lyti - neturesiu kur det rolleyes.gif
Labas ant vakaro
Atsakyti
Labukas

Ir pas mus pralijo visa nakti.. Ryte toks purskimas buvo,dabar lygtai nustojo.. Bet lauke silcisu nei namie.. Namie tokus dregme jaucias, reik sildyma ijungt..
Atsakyti
Labas,mergiotės 4u.gif
Galvoju pasilengvinsiu galvelę,pasisakysiu,gi gryzta snd is mokslų mano pirmakursis ir is veido jau matau,kad kazkas nito,akurat,sako mama,nesimokinsiu ten,ne ten papuoliau,susirinko ūkininkų vaikai,reikejo motyvuot kodel tuos agroverslus rinkos tai kiekvienas pasisake.Maniskis sako sumaliau bele ką blink.gif Sakau nusiramink ir neskubek,nebūtina ūkininku būt,kad tokią soecialybę studijuot,o šis ne ir viskas,palaikyk mane mama ir nepriestarauk.Oh tu pana marija,nezinau daba kaip cia viskas pasisuks,pražilsiu nuo nervų visai.
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 09 04, 12:09)
kiek to kondensuoto reik? Vieną receptuką turiu su kondensuotu, dar citrinos patarkuoju, o dabar kepu daugūumoje Giegos tuos varškėčius arba dar davė pigų receptuką su kefyru irgi vaikams patiko irgi

Čia žiūrint kokia forma dydžio.Pas mane nedidelė formelė,tai pilu pusė indelio ir 2-3 kiaušinius mušu,daugiau kaip pusė pokelio sviesto ir miltų kažkur 3 šaukštai. mirksiukas.gif
Burbuline- 4u.gif 4u.gif Jau gal geriau dabar nei paskui prasimokiųs porą metų?Net nežinau ką patarti? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 04 rugsėjo 2017 - 17:27
QUOTE(IngridaB @ 2017 09 04, 18:26)
Čia žiūrint kokia forma dydžio.Pas mane nedidelė formelė,tai pilu pusė indelio ir 2-3 kiaušinius mušu,daugiau kaip pusė pokelio sviesto ir miltų kažkur 3 šaukštai. mirksiukas.gif
Burbuline- 4u.gif  4u.gif Jau gal geriau dabar nei paskui prasimokiųs porą metų?Net nežinau ką patarti? ax.gif

pusėm tai čia to mažiuko ar didelio? Nes aš dažniau, kai kepu, perku tada didesnų, ten būna berods kilogramas ta skarbonkė g.gif
Bet čia lengvas biskvitas, reiks pabandyti, dabar į orkaitę Giegos varškiukus pašoviau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(burbuline @ 2017 09 04, 18:21)
Labas,mergiotės 4u.gif
Galvoju pasilengvinsiu galvelę,pasisakysiu,gi gryzta snd is mokslų mano pirmakursis ir is veido jau matau,kad kazkas nito,akurat,sako mama,nesimokinsiu ten,ne ten papuoliau,susirinko ūkininkų vaikai,reikejo motyvuot kodel tuos agroverslus rinkos tai kiekvienas pasisake.Maniskis sako sumaliau bele ką blink.gif Sakau nusiramink ir neskubek,nebūtina ūkininku būt,kad tokią soecialybę studijuot,o šis ne ir viskas,palaikyk mane mama ir nepriestarauk.Oh tu pana marija,nezinau daba kaip cia viskas pasisuks,pražilsiu nuo nervų visai.

nesinervink, mano po metų pakeitė specialybę kardinaliai, nors ten ir siūlė sąlygas geras, ir būtų galėjus lengviau baigti gal...bet pasirinko kas pačiai geriau, nei kiek neprieštaravau, tik pritariau, nes žinau, kad dirbti reiks jai,pati žinau ką reiškia, kai darbas kančia
Nors po šiai dienai manau, kad jai labai tiktų tokia moterška specialybė ir plius geros darbo valandos, juk ateis laikas, kai reiks ir vaikus auginti, bet pačiai kančia buvo taip dirbti ir dabar reiktų vėl, kaži ar galėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Skanus tie varsketukai biggrin.gif As is akies dedu biggrin.gif Neturiu grietines,idedu jogurto ar net pieno ipilu biggrin.gif Sviesto is vis nebededu g.gif pamirsau,kad jis ten dedasi biggrin.gif

Va dar sita apkepa isbandykiyt-nerealus bigsmile.gif

http://www.sauletavirtuve.lt/?p=3063

O va toki su kond pienu esu kepus,bet man per saldus pasirode..
http://skanusgyvenim...arskes-apkepas/


MAno sunus mokslu norejo mest,kai tik keli men belike buvo..Tai siaip taip ikalbejau pabaigt...Bet darbo i ta puse net neiesko..
Atsakyti