Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas rytas, damos
oras prastas, teks trioba tvarkyt biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Vyrai is ankstyvo ryto zvejot isvare,mes su drauge dabar atvaziavom.. Oras vesokas,net ai,vis grynam ore pabusim..

Kam ten nepatinka Geox batai biggrin.gif Nu nerealiai patogus mirksiukas.gif Vakar dvi poras nusipirkau-batelius ir tokius sezoninius.. Va kad buciau tuos batelius vestuvems radus-kaip basa nors ir ant kulno mirksiukas.gif
Atsakyti
as tos firmos suvarstomus, sezoninius, pilkus, verstos odos Humanoj uz 6 eurus pirkau, patogus labai biggrin.gif
Atsakyti
Kur gauti purškiamo standiklio?Numegzta sataltiesė,bet reikia pastandinti? ax.gif
Atsakyti
O kaip seniau standindavom?Lygtai krakmolo vandeny istirpindavom ir mirkydavom uniformos kalnieriukus...

Na ka,zvejai nieko nepagavo...Bet vis grynam ore pabuvom,dabar kase ziurim..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 09 03, 13:27)
Labukas

Vyrai is ankstyvo ryto zvejot isvare,mes su drauge dabar atvaziavom.. Oras vesokas,net ai,vis grynam ore pabusim..

Kam ten nepatinka Geox batai biggrin.gif Nu nerealiai patogus mirksiukas.gif Vakar dvi poras nusipirkau-batelius ir tokius sezoninius.. Va kad buciau tuos batelius vestuvems radus-kaip basa nors ir ant kulno mirksiukas.gif

Giea, ne tai, kad nepatinka, bet perkant internetu kotais neatitiko dydis kuri aš nešioju na ir aplamai modelis gal but mirksiukas.gif . va batai toks dalykas reikia juos pačiupinet ir matuotis bigsmile.gif
Atsakyti
MAn ir butina matuotis batus,bet va Geoxai kaip nekeista,viska atitinka man mirksiukas.gif Ir dydis atitiko,koki nesioju,ir patogumas nerealus mirksiukas.gif Uzsidedi ir nors ant kulno,bet eini kaip basa mirksiukas.gif
Papildyta:
VA tokie batai mirksiukas.gif

http://cdn2.sarenza....=20170621114904

Ir tokie bateliai

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Giega su krakmolu labai nepatogu,didelė staltiesė,kol ją ištampai ant kilimo visą su adatėlėmis sumaigstai,man jau lengviau kelis metrus numegzti. ax.gif O skaičiau,kad yra purškimas standiklis,tik kur jo ieškoti? bigsmile.gif
Atsakyti
Nu jo,dideliu dirbiniu nekrakmolydavau biggrin.gif
Zinau,kad buna purskiamas pirkt,bet visteik kazkaip istiest ta staltiese reiktu..O pirkt g.gif Na bent pas save ieskociau kur nors prei siulu,virbalu..Tokiuose skyriuose...Bet gal kokioj Maximoj,RImi irgi butu g.gif
Atsakyti
Bateliai faini, o tie uždari man jau per aukšti ax.gif Jaunystėj irgi nešiodavau špilkas biggrin.gif Be matavimo galiu pirkt caprice. ax.gif
Aš irgi su krakmolu standindavau mezginius 4u.gif
Šiandien kadrilis virtuvėj man rolleyes.gif Kadangi obuolių priderėjo, tai vuobolienės (žemaitiškai obuoliai -vuobolã biggrin.gif) viriau, pyragą kepiau ax.gif , agurkus žiemai paraugiau. Dar reik nulėkt nuraut lauko pomidorus -maras unsure.gif Gal šiltnamį apsaugot pavyks dar kuriam laikui.
Tų standiklių tai yra, bet jei tau greitai reik, tai gal kokia SANITEX pardė pas jus yra? sanitex standiklis standiklis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 03 rugsėjo 2017 - 18:37
pvz pas mus yra tokios Švaros prekes ten lyg tinklas ju tai visokios retesnes buitines chemijos yra ir to standiklio purškiamo, bet viistiek turesi ant kokios paklodes tempt ją smile.gif

jau kaip įsilijo, galo nematyt, pečiu užsikurem tai atrodo jokiu darganu ir nera bigsmile.gif

man tai reiks pupeles nuskint ir išlukštent kiek ten ju bus , nes pūt prades per tokią dregme, o dar svogunai tik padziauti reiks juos valyt kada, oi kaip aš to darbo nemegtsu bigsmile.gif

tokius ar panašius kur nuotrauka ideta siunčiaus, tai man apart to kad koja netelpa per žema ta vieta kur kulnas dedas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 03 rugsėjo 2017 - 18:34
Laba, ka tik baigem obuolių sultis uzvakuoti. Nemaniau, kad tiek prispausim, 120 l gavosi ax.gif pradzioj i puslitriukus pilstem, veliau tara didejo iki 2 l blink.gif Tai va, pailsejau vadinasi ax.gif blink.gif rolleyes.gif
Atsakyti