Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

nežinau ar čia yra sentimentų šitai šventei, labiau gal ne smile.gif džiaugiuos kad baiges tie metai mirksiukas.gif , o dėl popnimo tai taip pasiilgstu ir aš be čia labiau su išleistuvem susiję bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 09 01, 13:47)
Tai tu BJ jau lietuvoj? Ar čia vokietukus matei? smile.gif

LT, gale mėnesio tagal į DE varau mirksiukas.gif

QUOTE(burbuline @ 2017 09 01, 15:00)
O man kazkaip suspaude sirdį,kad taip praleke laikas,vaikai dideli.Dar praeitais metais pries 1rugsejo begau po darbo gelių sūnui pirkt,o siemet jau viskas,rūpescio nebeliko ir tai niekada nesugrys blush2.gif vis dar kazkaip noris popint kazką ax.gif
Sveikos moterėlės 4u.gif

na, ir man kažkaip keista ta savijauta, nereikia nei kanceliarinių pirkti, nei gėlėm rūpintis. Keistoka, bet rūpesčių mažiau ax.gif
Atsakyti
Su švente 4u.gif Man dukra nebeleidžia jau nuo pernai su ja eit į mokyklą, o aš taip norėčiau. Nes visa skūra suprantu, kad tokių akimirkų daugiau nebebus verysad.gif... Baigia užaugt mūsų pagrandukė. Nors paskui ta mokyklinė rutina nepatinka. Bet 1-oji rugsėjo tai man tikrai šventė wub.gif O aš ir pati esu mokinė, kaip ir jūs, beja. biggrin.gif biggrin.gif Va tokia
išmintis
BJ, tai vistik sutarėt ? Ar Kalėdoms nepavyks grįžti?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 09 01, 21:03)
BJ, tai vistik sutarėt ? Ar Kalėdoms nepavyks grįžti?

ko gero nepavyks verysad.gif
Atsakyti
ilgas laikas , bet ką padarysi 4u.gif
Pagaliau lyja bigsmile.gif Taip silpnai, bet ir tai gerai. Šiandien kasiau bulves, labai dulka mano smėlis.
Atsakyti
Turbut vienintele Zolia dziaugiasi lietuciu,visi tai keikia biggrin.gif

O as kazkaip neturiu nei nostalgijos mokyklai,nei vaiku rugsejo pirmuju..Visu pirma,kad LT tik sunus 2m ejo i mokykla,o cia UK nera tokios sventes..Mokslai prasideda kokia rugsejo 3-6..Ir dazniausiai ne pirmadieni,o koki antradieni biggrin.gif Kiekviena mokykla pradeda skirtingai...Geles tik ir nesa lietuvaiciai biggrin.gif DAbar jau aisku zino mokytojai,kad pas mus taip priimta,bet kai maniskiai pries 16m atnese mokslo metu pradzioj geles,mokytojai issiziojo biggrin.gif
Atsakyti

Renkuosi geles i kiema..Kazin Hortensija ir kazkoks italiskas jazminas nesusipjaus,jei juos salia pasodinsiu g.gif

https://www.bakker.c...her-blue-M53924
https://www.bakker.c...-jasmine-M41404

O gal zinot,kaip vadinas toks krumas,kur Ispanijoj visur auga biggrin.gif LAbai graziai spalvotai zydi biggrin.gif Maciau,kad auga ir pas mus,visai noreciau ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif
Žollia,kokius gražius ir prasmingus žodžius įdėjai 4u.gif
Isleidau vyrą su vaiku uždarbiaut,o pati dar vartaus lovoj,bet mąstau cepų daryt,is šviežių bulvių dar nedarius gal sulipdysiu ką biggrin.gif o ir pyragą su faršo įdaru noriu kept.
Atsakyti
LAbukas

Oi kaip noriu cepu bigsmile.gif Si karta kai LT buvau,nei karto neteko cepu pavalgyt ax.gif Kazkaip uzsivazinejom,uzsilakstem,paskui sukuosenos makiazai,paskui vestuves,ten nedave cepelinu biggrin.gif Turbut pirmas toks atvejis,kai as LT nevalgiau cepelinu ax.gif
Virsiu ir as kokia diena...Veliau biski,kai salta jau bus biggrin.gif
Atsakyti
Labas
nesu as cepelinu megeja.
Issiviriau baravyku sriubos piene. Kai pirma karta kaimyne pasake, kad virs tokia, tai akis issproginau, galvojau, kad juokauja. Tada buvau ja pavaisinta biggrin.gif Nu bais patiko. Prisikirtau pati ir vyrui patiko.
Lyzuka, nors paveluotai, bet su gimtadieniu. Buk sveika, o visa kita.....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti