Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 16, 21:37)
penktadienį mirksiukas.gif , reiks naujienų dar luktert biggrin.gif

nu lauksim atsiliepimu smile.gif, labai naisirenk, kokia bliuska dekoltuota pvz apsirenk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 17, 11:05)
nu lauksim atsiliepimu smile.gif, labai naisirenk, kokia bliuska dekoltuota pvz apsirenk  mirksiukas.gif

apseis, bus ir su maike gerai biggrin.gif
Atsakyti
Man čia toks klausimas iškilo, žiuriu pelargonijos mano tokiu blyškiu uglių prileido, kažin juos nukirpt ir išmest, ar laukt pavasario ir tada jas genet? Dar patikslinsiu, kad čia apie rusi laikomas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 17 sausio 2017 - 11:49
Labas,
tai pirsliaujat nuotoliniu budu biggrin.gif
Atsakyti
Nu, užkraus dar man čia kokį vargą biggrin.gif
pririjau kugelio ir vėl dejuoju, nežinau, man šitas darbas vien dėl svorio sudėtingas, jau ir taip LT nuo sėdimo darbo subinė augo, o dabar dar labiau. Atrodo ir mankštinuosi, ir kasdien einu vaikščiot, bet auga lašiakai nors tu ką unsure.gif
Ryte toks geras oras buvo, saulė švietė, tikras pavasarius, dabar pasislepė, tik iš debesų trumpam išlenda. Bet einu, gal nekils kokia audra vėl biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 17, 11:08)
apseis, bus ir su maike gerai biggrin.gif


Maikė tinka, jeigu aptempta rolleyes.gif tongue.gif

Labukas,
Papildyta:
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 17, 12:57)
Labas,
tai pirsliaujat nuotoliniu budu biggrin.gif


Na gi mums neduok pavalgyti, bet duok "pakalbėti". Tuoj pribursim nail.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 16, 19:31)
ai, tiek tos biggrin.gif
Skaič2iau, kad vėl vaiko pinigus grąžino, galvoju mano mažiukė šešiolikos, gal ir šitiems duos?
Papildyta:

pasak mano kolegės, geri vyrai arba pririšti, arba kapinėse biggrin.gif

BJ, aš irgi skaičiau, bet nesupratau kuriuos pinigus. Vienu metu buvo, kur vaikams mokėjo , nepriklausomai nuo šeimos pajamų. Į tokius ir man reiktų papretenduot, jei šitie ax.gif o kiti, pašalpa vadinami, tai skiriami tik ten atitinkant labai daug kriterijų. Manęs net į biržą neleidžia įsirašyt, nes žemės turiu. 4 ha. Tipo, iš jos tai jau privalom gyvent kaip inkstai taukuose ir jokios pašalpos nepriklauso.

QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 17, 11:32)
Man čia toks klausimas iškilo, žiuriu pelargonijos mano tokiu blyškiu uglių prileido, kažin juos nukirpt ir išmest, ar laukt pavasario ir tada jas genet? Dar patikslinsiu, kad čia apie rusi laikomas


Maniškės kambary stovi, tai viena visus lapus numetė unsure.gif Ir tie silpni ūgliukai visi nukraičiojo. Tai turbūt jau ji pamirė. Galvoju, gal reik bandyt kokį stiebą kišt naujai į žemę- gal įsišaknys dar . Tie stiebai dar gyvi.
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 17, 13:29)
Nu, užkraus dar man čia kokį vargą biggrin.gif
pririjau kugelio ir vėl dejuoju, nežinau, man šitas darbas vien dėl svorio sudėtingas, jau ir taip LT nuo sėdimo darbo subinė augo, o dabar dar labiau. Atrodo ir mankštinuosi, ir kasdien einu vaikščiot, bet auga lašiakai nors tu ką unsure.gif
Ryte toks geras oras buvo, saulė švietė, tikras pavasarius, dabar pasislepė, tik iš debesų trumpam išlenda. Bet einu, gal nekils kokia audra vėl biggrin.gif

ir pas mane šiandien kugelis. Dar pridėjau moliūgo į jį. ir diedui pasakiau, kad moliūgo yra. Tai pradėjo iš anksto bumbėt. bet paskui sako, pakenčiama. smile.gif O man skanu su moliūgu visai.
Papildyta:
Nesuprantu, kodėl man kompas pastoviai mažąsias raides sakinio pradžioj sudeda. Rašau tai su didžiosiom, bet kai paskelbiu - žiū, jau mažosios visur .
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 01 17, 15:10)
Maikė tinka, jeigu aptempta  rolleyes.gif  tongue.gif

Labukas,
Papildyta:
Na gi mums neduok pavalgyti, bet duok "pakalbėti". Tuoj pribursim  nail.gif

jo, aptempta, kuo toliau, tuo viskas aptempta biggrin.gif , tik po tuo aptemptu, tie kalnai negundo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 17, 15:47)
jo, aptempta, kuo toliau, tuo viskas aptempta biggrin.gif , tik po tuo aptemptu, tie kalnai negundo tongue.gif

nus jau čia ne tau spresti, ką jie gundo, o ką ne tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 17, 15:24)
Laba  4u.gif
BJ,  aš irgi skaičiau, bet nesupratau kuriuos pinigus.  Vienu metu buvo, kur vaikams mokėjo , nepriklausomai nuo šeimos pajamų.  Į tokius ir man reiktų papretenduot, jei šitie  ax.gif  o kiti, pašalpa vadinami, tai  skiriami tik ten atitinkant labai daug kriterijų.  Manęs net į biržą neleidžia įsirašyt, nes žemės turiu. 4 ha. Tipo, iš jos  tai jau privalom gyvent kaip inkstai taukuose ir jokios pašalpos nepriklauso.

aš stoviu biržoje, kai parvažiuoju ir einu į darbą man sudaro trumpalaikę sutartį, tada galiu iš biržos neišstoti ax.gif Bet man kitas nuansas ko gero koją pakiš, aš su saviškiu dar iki galo reikalų neišsprendus, nes jam turiu išmokėt pusė buto sumos, kad gražiuoju. Tai kol nepabaigta viskas ir nagaunu alimentų, negaliu įrodyt, kad pas mus viskas atskirai. Teisiškai skaitosi pajamos bendros, o jis gauna gerai, nepasakysi niekam, kad vaikui numeta tik smulkmenom ax.gif Dabar namie, kai buvau, per tuos keturis mėn. gal ir susidarė suma kokia penkiasdešimt eurų. O vaikui ne tik ant kino reik, reik ir vaistų, pastoviai naudoja, juk kompensuoja nevisus, geresnius perkam patys. O kur dar drabužiai, avalynė ir aplamai papildomi dalykai, juk ne tik duona vaikas gyvas unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 01 17, 15:24)
ir pas mane šiandien kugelis. Dar pridėjau moliūgo į jį. ir diedui pasakiau, kad moliūgo yra. Tai pradėjo iš anksto bumbėt. bet  paskui sako, pakenčiama.  smile.gif  O man skanu su moliūgu  visai.
Papildyta:
Nesuprantu, kodėl man kompas pastoviai mažąsias raides sakinio pradžioj  sudeda. Rašau tai su didžiosiom, bet kai paskelbiu - žiū, jau mažosios visur .

kugelio taip nebandžius, bet DE daro bulvių košę su cukinija. Kažkas buvo davę man galingą cukiniją, neturėjau ką daryt ir aš pabandžiau, nu visai patiko, tik virti reikia trumpiau nei bulves, tokia lengva košė išėjo ax.gif
Papildyta:
pa smu sšiandienh jau ne pavasaris, o toks vėlyvas ruduo, sausa, kol saulkė smagu, pasislepia ir šalta.

Išėjau ir pinigus tik išleidau, gerai, kad laiku iš pardės išsinešdinau, nes dabar finalinis išpardavimas, nuo visų akcijinių kainų dar pusė kainos. Jetau, megstiniai po penkiolika, bliuskutės irgi dešimt penkiolika, kelnes velvetinės radau sau geras už dešimt eu. Tai pasiėmiau kelnes ir dar dukrai megstą bliuskutę išeiginę tokią, buvo dvidešimt eurų, tai per pusę sumokėjau penkiolika eu. Būtų negaila, būčiau dar visko prisipirkus unsure.gif Pareidama miusli su vaisiais nusipirkau, galvoju atsigaivinsiu po sunkiaus maisto, parėjus apsižiūrėjau, kad pienas surūgęs, teko silkės užvalgyt prie kavos biggrin.gif
Atsakyti
Tai kai silke prie kavos, tai čia jau desertas, ania? bigsmile.gif

Svarbiausia ne kalnai, o tai puse moteru vienos butu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 01 17, 17:35)
Tai kai silke prie kavos, tai čia jau desertas, ania?  bigsmile.gif

Svarbiausia ne kalnai, o tai puse moteru vienos butu  mirksiukas.gif

nu man gal silkė geriau ir už šokoldą biggrin.gif bet, kad nieko skanaus nebuvo, varškės prie kugelio valgiau, sumuštinio nesinori, nes nei alkana, nei ką tiek pririjus. Bet turiu madą, parėjus reik kažko prie kavos. Maniau jogurtus pabaigus, bet dar radau paskui užkištus du, nu ryt didvyriškai nieko saldaus nepirksiu, jogurtas bus prie kavos rolleyes.gif
Atsakyti