Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

tai dar nenusivyles namu šeimininkas, dazniausia vyrai aplamai nemato reikalo kambarius tvarkyt, nes pagal juos visas dar "labai tvarkinga"

Giega taio kur tavo jaunimas išsilakstes?
Atsakyti
Na pedantu Sb tikrai vadint negaliu,buna,kad tikrai jam nemaiso dulkes ir bardakas biggrin.gif Bet siurbliavimas ir dulkiu valymas taip netycia pamazu perejo jam biggrin.gif
Va kad ir siandien..Sutvarkiau virtuve,isploviau vonia,nuvaliau dulkes,sudejau daiktus i vietas,bet siurbt negaliu-MB miega dar...O atsikels ir pats issiurbt biggrin.gif

Kur tas mano jaunimas biggrin.gif Sunus senai su drauge atskirai gyvena mirksiukas.gif O dukra irgi grizta kaip jaunas menulis biggrin.gif Sis praejes savaitgalis pas mus ilgasis buvo,dar visokiu svenciu pilna buvo,Notinghilo karnavalas 3d ejo,tai kiek zinau ten ji buvo biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Įsitaisiau pūslės uzdegimą,jau kai užeina noras doh.gif vos speju į vc,senai beturejau tokį skausmelį,gal 15 metų atgal.Nusipirkau vaistų,brangūs zarazos net gaila moket buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 08 29, 14:14)
Labas 4u.gif
Įsitaisiau pūslės uzdegimą,jau kai užeina noras doh.gif vos speju į vc,senai beturejau tokį skausmelį,gal 15 metų atgal.Nusipirkau vaistų,brangūs zarazos net gaila moket buvo ax.gif

4u.gif 4u.gif
As karta prisieidau karsta vonia,kiek iskentet galima,gulejau ir sisiojau...O ka daryt...Bet lygtai suveike,kita diena viskas tvarkoj buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei rimtas pusles uzddegimas, tai tik antibai, jei slapimtakiu, tai ir spanguoliu tabletkos padea, bet abu linke kartotis. Zinau sita malonuma, k ciortu ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
"Smagi" liga , aš esu bandžius karšta vonia gydytis tai man tada persimetė į inksto uždegimą verysad.gif, na esmėj šitas metodas man ni ni

Sveikos

BJ speju kad tu ten i draugus atejai per FB? Kažkada lyg kalbejom kad draugausim smile.gif ir taip liko mirksiukas.gif ...gerai esi užsimaskavus bigsmile.gif
Atsakyti
Labas,
kas ten pas tave draugintis nori? blink.gif
Burbuliukas?
Atsikeliau vel visa istinus, padariau isvada, kad man kremas vienas brungus netinka. Issitepiai feisa hormonu ir sedziu kaip roze biggrin.gif Zinau apie hormonus, bet neturiu pasirinkimo, nes su dratiniu sepeciu per veida praseiciau, kaip niezti rolleyes.gif
Sekmingos dienos dirbancioms ir poilsio tinginiaujancioms. Cia as sau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 08 30, 09:17)
Labas,
kas ten pas tave draugintis nori? blink.gif
Burbuliukas?
Atsikeliau vel visa istinus, padariau isvada, kad man kremas vienas brungus netinka. Issitepiai feisa hormonu ir sedziu kaip roze biggrin.gif Zinau apie hormonus, bet neturiu pasirinkimo, nes su dratiniu sepeciu per veida praseiciau, kaip niezti rolleyes.gif
Sekmingos dienos dirbancioms ir poilsio tinginiaujancioms. Cia as sau biggrin.gif

Bj užsimaskavus ale gi kur čia tu žmogau toj mažoj lietuvėlej užsimaskuosi tongue.gif, tuoj gi viskas išrišta bigsmile.gif

Sapniuk, kad geras oras butų jau Jūrmaloj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 30, 08:18)
BJ speju kad tu ten i draugus atejai per FB? Kažkada lyg kalbejom kad draugausim smile.gif ir taip liko  mirksiukas.gif ...gerai esi užsimaskavus  bigsmile.gif

aš...aš biggrin.gif Neleido man draugauti, dukra kažką patvarkė ir atsinaujino ax.gif

QUOTE(sapniukass @ 2017 08 30, 09:17)
Labas,
kas ten pas tave draugintis nori? blink.gif

aš noriu biggrin.gif
Šiaip ir man veidas paskutiniu metu burksta, sakyčiau nuo skysčių, bet geriu visada taip, iki tų negalavimų taip nebuvo, o dabar vis lenda ir lenda unsure.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 30, 09:34)
Bj užsimaskavus ale gi kur čia tu žmogau toj mažoj lietuvėlej užsimaskuosi tongue.gif, tuoj gi viskas išrišta  bigsmile.gif


ką jau ten užsimaskuosi, viskas, kaip ant delno mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 30 rugpjūčio 2017 - 13:28
QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 30, 09:34)
Bj užsimaskavus ale gi kur čia tu žmogau toj mažoj lietuvėlej užsimaskuosi tongue.gif, tuoj gi viskas išrišta  bigsmile.gif

Sapniuk, kad geras oras butų jau Jūrmaloj  mirksiukas.gif

Nesuprantu kaip ten užsimaskuojat,bet visvien atpažystat,oh jūs protinguoles,o as nieko neraukiu apie tai ax.gif
Bendradarbes pasake kokias tabletkas nusipirkt rusų vaistų kioske,isgeriau dabar lauksiu kas bus bigsmile.gif Sako greit veikia.
Prisikepiau miltinių blynų su obuoliu,kertu,o vaikas nemėgsta nei pyragų,nei blynų su obuoliais,tik mėsos padavai
Sveikutes 4u.gif .
Atsakyti
Pas rusus man padėdavo levomicitinas. ax.gif Čia kaip ir antibiotikas.
Atsakyti