Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sultis esam spaudę bet ne iš vien jų dar su kažkokiais vasariniais maišėm nieko jom nenutiko, išsilaikė puikiai smile.gif

O kaip ta obuolienė su persikais? Yra kažkokios proporcijos ar irgi iš akies? smile.gif

o pomidorus dziovintus kiek nat picos sunaudojom, o kitus suvalgėm biggrin.gif ot ir ruošk atsargas žiemai bigsmile.gif , prinoks, tai vel reikes padziauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

O as deginuos biggrin.gif Oras nuostabus,vanduo siltas,namie bardakas,bet ai biggrin.gif Geriau pajury diena pealeisiu,nei namus kuopsiu mirksiukas.gif Ryt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Matau pas visas ant bangos is pomidorų tomatą daryt,dariau ir as vakar,dariausi tokį aštroką nes mano vyrams vis aštrumo noris tai pavariau čili pipiro,gales pūst ugnim is burnos biggrin.gif Ir dar pasmulkinus užšaldžiau,bus troškiniams gabalelių.
O siaip gyvenu laukimu rugsėjo 1osios,rūpestis dabar kaip tam mano berniokui seksis.
Atsakyti
Giega, kaip tau faina wub.gif nors oras ir mano kaime neblogas:gan silta, nelyja ax.gif Pomidorų šiemet nelabai myliu, tik sulčių uždariau, padažą tingiu virt. Dar žadu sausai savo sultyse pasterizuot , bet tegul dėžėse dar paguli smile.gif Agurkai ir pomidorai tik šviežūs šeimynos mylimi. Konservuoti jau kelinti metai beveik nejudinami. Tad reiks turbūt keisti įpročius. Ir auginimo stipriai mažint.
Galvoju, sultys iš alyvinių tirštos, turbūt rolleyes.gif Nes jie gi miltingi .Nebandžiau iš jų spausti.
Atsakyti
tai va, kad tas padazas tik ir valgomas, dar užšaldziau vyšniniu kažkiek ir padzioviau 4 skardas ale kas iš to biggrin.gif jau dziovinti suvalgyti bigsmile.gif

oras šiandien superinis toks gaivus nupjoviau visokius stabarus gelyne , šiaip pasivaikščiojau po savo fazenda , kai išsedi 9 val prie kompo be gryno oro vakaras yra atgaiva dušiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 08 28, 14:27)
Labukas

O as deginuos biggrin.gif Oras nuostabus,vanduo siltas,namie bardakas,bet ai biggrin.gif Geriau pajury diena pealeisiu,nei namus kuopsiu mirksiukas.gif Ryt biggrin.gif

Laba

Na va koks sveikas poziuris. thumb_yello.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 28, 08:34)
Sultis esam spaudę bet ne iš vien jų dar su kažkokiais vasariniais maišėm nieko jom nenutiko, išsilaikė puikiai smile.gif

Aciu reiks pabandyt su tais alyviniais  mirksiukas.gif
O kaip ta obuolienė su persikais? Yra kažkokios proporcijos ar irgi iš akies? smile.gif

o pomidorus dziovintus kiek nat picos sunaudojom, o kitus suvalgėm biggrin.gif ot ir ruošk atsargas žiemai  bigsmile.gif , prinoks, tai vel reikes padziauti  mirksiukas.gif

Ir be persiku ur su persikais skanu man oboliene. Proporsijis tokios: tiek kiek lėkštėj persiku radau mirksiukas.gif

Su dziovintais pom ir pas mane panašiai, valgomiausi. Dar padazas si kart neblogas gavosi. Bet verdu 5-6 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 29 rugpjūčio 2017 - 05:16
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lyžuka,kas gaunasi kai užšaldai pomidorus?Lieka skonis atšildžius?Nesu to dariųsi? blink.gif
Atsakyti
Ingrida, kvapas tai jau nelabai, oskanis kažkoks išlieka , gal labiau jie nurūgštėja, bet aš naudoju į troškinius, į sriubas, tai jau tikrai sveikiau negu pirkti skarbonkėse tuos parduotuvinius ant trašų išaugintus unsure.gif

o šaldyti vyšniniai tai ir papuošimams super tinka:)
Atsakyti
LAbukas

QUOTE(Para @ 2017 08 29, 04:10)
Laba

Na va koks sveikas poziuris.  thumb_yello.gif


Oi,as is tu,kuri geriau patinges,nei kazka darys biggrin.gif biggrin.gif
Tikrai nesuprantu zmoniu,kurie atidirbe 5d per savaite,sesta diena nuo ryto iki vakaro kuopia namus...PAskui sekmad guli pasliki,nes pervarge..Uz tai ir baisus tie pirmadieniai buna,nes nespeji pailset mirksiukas.gif
O as stengiuosi vidury savaites susitvarkyt..Na tiklsiau tvarka palaikyt..Mazu vaiku nera,kad visus kampus isverstu..Tai tik dulkes pasivalyt,grindis issisiurbt reikia...
Atsakyti
yra toks posakis "Dulkės ant mano kapo neverks" biggrin.gif

tvarkaus kai nutariu, kad reikia jokių savaitės dienų tam neturiu nusistačius mirksiukas.gif
Atsakyti
O is tikro,tai as beveik is vis nebesitvarkau biggrin.gif biggrin.gif MB naktim dirba,grizes iki kokiu 12-13h pamiega,o i darba vel tik 21h iseit reikia...Tai kol as diena dirbu,jis viska ir sutvarko mirksiukas.gif
Va tik vonios dar nesutvarko ir virtuve tik pavirsiam...
Atsakyti